Dermolios: je komplexné riešenie kožných problémov

Dermolios: je komplexné riešenie kožných problémov

Máte problémy s pokožkou? Zmiernite ich o 90 % za 1 mesiac!

 • regenerácia pokožky
 • eliminácia zápalových stavov
 • zmiernenie a obnova
 • efekty potvrdené výskumami
OBJEDNAŤ

Dermolios je komplexné riešenie kožných problémov, ako sú:

 1. lišaj
 2. ekzém
 3. alergie a kožné zmeny
 4. ložiská akné
 5. atopická dermatitída
 6. praskliny a poškodenie kože
 7. vysušená a hrubá koža
 8. kožné sfarbenia
 9. lupienka
 10. škvrny

Dermolios: je komplexné riešenie kožných problémov

OBJEDNAŤ

Preto, pokiaľ trpíte kvôli kožným problémom – spoznajte výhody, ktoré vám už za 1 mesiac zaistí užívanie oleja Dermolios:

 • redukcia ložisk akné
 • Zníženie o 90 % poškodení kože vzniknutých v dôsledku atopickej dermatitídy, ekzému, psoriázy a iných ochorení kože
 • zmiernenie svrbenia, pálenia a bolesti
 • zničenie baktérií, vírusov a plesní
 • dokonalé zvláčnenie a vyhladenie kože
 • dôkladné očistenie a regenerácia pokožky
 • potlačenie oparov
 • urýchlenie hojenia sa rán
 • posilnenie všetkých vrstiev kože
 • ochrana pred vznikom nových kožných zmien

V čom spočíva tajomstvo receptúry, ktorá tak účinne eliminuje kožné problémy a navracia jej komfort a zdravý vzhľad?

Blahodarné pôsobenie prírodných olejov bolo známo po stáročia a v poslednej dobe zvlášť získava na obľube. Práve kúry s pomocou prírodných látok, vylučujúce zbytočné chemické doplnky, prinášajú fantastické výsledky v obnove a regenerácii pokožky.

Dermolios je zvláštna kúra, pretože obsahuje zmes mnohých olejov starostlivo získavaných zo vzácnych, ale nesmierne cenných ingrediencií. Boli zvolené tak, aby vznikol prípravok s nadpriemerným a viacúrovňovým pôsobením. Po nanesení na pokožku odstraňuje všetky bakteriálne, vírusové a mykotické infekcie a posilňuje odolnosť kože voči ich útokom. Podieľa sa na regenerácií tkanív a zaisťuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky. Navyše odstraňuje zbytočné, mŕtve bunky epidermis a likviduje úporné svrbenie.

Vďaka tomu zmes olejov obsiahnutá v prípravku Dermolios urýchľuje hojenie lupienkových a mykotických rán. Poráža ekzém a atopický ekzém. Zmierňuje akné, efektívne splošťuje jazvy po akné a iné jazvičky. Okrem toho poráža pigmentové škvrny, vyživuje a vyhladzuje pokožku.

Lisovanie olejov obsiahnutých v prípravku Dermolios je nesmierne časovo náročný proces. Je to dôležité, aby sa z nich podarilo získať všetky cenné vlastnosti a nebola stratená žiadna zo vzácnych a drahocenných látok. V Dermolios nájdete najväčšie možné koncentrácie blahodarných olejov, čo umožní dosiahnuť maximálne výsledky v boji s kožnými problémami.

Dermolios prináša bohatstvo najčistejších, prírodných zložiek. Spoznajte niekoľko z nich:

 • Skvalén. Je to dôležitá súčasť lipidového plášťa pokožky, prítomná tiež v sébe. Skvalén zmäkčuje, premasťuje a hydratuje pokožku, zanecháva ju hladkú a príjemnú na dotyk. Odporúča sa na starostlivosť dokonca i o najnáročnejšiu pokožku, tiež o pleť so sklonmi k alergiám a k zvýšenej mastnote.
 • Olej z konopy siatej. Za studena lisovaný z vybraných semien Cannabis sativa. Konopný olej má ľahkú konzistenciu, veľmi rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva na pokožke mastný film. Obzvlášť sa odporúča na aknóznu pleť.
 • Olej z černušky. Je to bohatý zdroj nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a mikroprvkov. Má široké využitie v boji s akné, tiež splošťuje vrásky, vyživuje a vyhladzuje pokožku. Možno ho používať na starostlivosť o tvár, rovnako ako o vlasy a telo.
 • Kokosový olej. Po stáročia sa používa ako prírodný kozmetický prípravok na starostlivosť o pokožku a vlasy. Má upokojujúce, vyhladzujúce a zmäkčujúce vlastnosti, vyznačuje sa tiež príjemnou vôňou a ľahkou konzistenciou.

Pavol Rottenberg, špecialista na dermatológiu

Dermolios: je komplexné riešenie kožných problémov

„Už 15 rokov pomáham ľuďom vyrovnať sa s ťažkosťami vyvolanými obťažujúcimi kožnými zmenami. Prax ma naučila jedno: pre obnovenie zdravého a krásneho vzhľadu pokožke je nutné konať komplexne.

Vyskúšal som mnoho spôsobov a len Dermolios mi umožnil zbaviť sa kožných ťažkostí za tak krátku dobu. Nespochybniteľne to je najlepšia metóda boja s kožnými problémami, aká kedy bola stvorená. To tvrdím ja a zástupy tých, ktorým som pomohol vďaka oleju Dermolios.”

3 jednoduché kroky ku krásnej a hladkej pokožke

 1. Očistite si kožu jemným čistiacim prostriedkom a následne dôkladne osušte čistým uterákom.
 2. Niekoľko kvapiek Dermolios rozotrite v dlaniach a jemne olej vmasírujte na postihnuté miesto. Nechajte do úplného vstrebania.
 3. Na získanie najlepších výsledkov sa má používať raz denne.

Pridajte sa medzi šťastných ľudí, ktorí už získali späť krásnu, hladkú pokožku!

„Pred vyskúšaním oleja Dermolios som si z každej kúry proti lupienke odniesla porážku. Po 2 mesiacoch pokožka vyzerá ako nová. Zaznamenala som vytúžený úspech.”

– Iveta, Poprad

„Zbavila som sa väčšiny kožných zmien na lakťoch a kolenách a pusa ma konečne prestala tak strašne svrbieť. Odporúčam každému, kto potrebuje niečo osvedčeného na atopický ekzém!“

– Ildikó, Komárno

„Po prvej fľaštičke som sa zbavila hnusných vyrážok, po druhej zmizli všetky pupienky. Poviem to priamo – je to najlepší spôsob na akné, aký kedy existoval.

– Eva, Bardejov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: