Hai Matcha na úbytok hmotnosti: vám poskytne štíhlu siluetu!

Hai Matcha na úbytok hmotnosti: vám poskytne štíhlu siluetu!

Matcha zelený čaj + 22 iné aktívne zložky:

 • urýchlený metabolizmus a spaľovanie tuku
 • relaxácia
 • lepšia nálada
 • detoxikácia organizmu
 • energia na celý deň
OBJEDNAŤ

Japonský rituál pre upokojenie a… štíhlu siluetu!

Hai Matcha na úbytok hmotnosti: vám poskytne štíhlu siluetu!

Japonci sú výnimočne zdravý a dlhoveký národ. Priemerná dĺžka života je u nich najvyššia a práve v Japonsku žije najviac storočných ľudí. Japonci, oproti takmer celému západnému svetu, prakticky nepoznajú problém nadváhy a obezity. Jedným z dôvodov tohto stavu je časte pitie matcha čaju – špeciálne upraveného zeleného čaju, ktorý je mimoriadne prospešný pre zdravie.

Matcha čaj využívali budhistickí mnísi počas meditácie, a tiež samurajovia počas mentálnej prípravy pred bojom. Práve matcha čaj je hlavným hrdinom tradičnej ceremónie pitia čaju v Japonsku. Teraz aj vy sa môžete presvedčiť o jeho výnimočných vlastnostiach!

Ako vzniká matcha čaj?

Čajovníky sú v určitom momente ich rastu prekrývané špeciálnymi rohožami, ktoré obmedzujú rastlinám prístup k slnečnému žiareniu. Vďaka tomu rastliny vytvárajú viacej dôležitých aktívnych látok, predovšetkým chlorofyl. Po zbere sú listy sušené a riadne mleté na drobný prášok, ktorý sa použva aj na prípravu Hai Matcha.

OBJEDNAŤ

Pekná silueta a nielen to. Takto pôsobí matcha čaj!

Hai Matcha na úbytok hmotnosti: vám poskytne štíhlu siluetu!

 1. Urýchlený metabolizmus a spaľovanie tuku
  Matcha čaj je známy svojim vplyvom na metabolizmus. Urýchľuje ho, vďaka čomu organizmus bežne využíva dodávané potraviny. Tuk je hneď spaľovaný a menený na energiu. Matcha čaj tiež pomáha organizmu využiť tuk, ktorý je skladovaný na bruchu, stehnách a zadku.
 2. Relaxácia
  Budhistickí mnísi používali matcha čaj na udržanie pokoja a jasnosti rozumu. Vďaka tomu, že poskytuje pocit hlbokej relaxácie, volajú ho „tekutá meditácia”. Matcha čaj pomáha sa úplne zrelaxovať a znížiť pocit nepokoja. So súčasným zachovaním plnej jasnosti myšlienok a bdenia rozumu.
 3. Silný antioxidant
  Matcha čaj je jeden z najsilnejších antioxidantov, oveľa silnejší ako bežný zelený čaj. Veľmi účinne obmedzuje pôsobenie voľných radikálov, ktoré ničia bunky a urýchľujú procesy starnutia v organizme a podporujú vývoj viacerých ochorení, napr. krvnej sústavy.
 4. Energia
  Matcha čaj upokojuje, ale takým spôsobom, aby ste stále mali energiu na aktívnosť. A okrem toho, vďaka Matcha čaju sa energia uvoľňuje postupne, preto určite nepocítite jej nedostatok v žiadnom momente dňa. Oproti káve pitie matcha čaju poskytuje energiu bez nepríjemných pocitov: hyperaktivity alebo nervozity.
 5. Detoxikácia
  Aby chudnutie bolo ako najúčinnejšie, telo by mal byť uvoľnené od toxických látok. Je to tiež dôležité pre všeobecne správny chod ľudského organizmu. Zloženie Hai Matcha podporuje funkčnosť pečene a pomáha odstrániť všetky škodlivé látky, nahromadené v organizme v dôsledku nesprávnej diéty alebo znečistenia životného prostredia.

Bezpečné balenie

Matcha čaj je zvlášť citlivý na slnečné žiarenie, vlhkosť a teplo. Hai Matcha sme zabalili do vhodné zaisteného pohára s tesným uzáverom. Vďaka tomu matcha čaj zachová všetky svoje vzácne vlastnosti po dlhú dobu.

Zloženie Hai Matcha

Hai Matcha na úbytok hmotnosti: vám poskytne štíhlu siluetu!

 • Sójová bielkovina
  Dávka Hai Matcha obsahuje až 9 g bielkovín. Vďaka tomu je ideálna pre všetky tie osoby, ktoré sú telesne aktívne.
 • Naringin
  Naringin, ktorý sa nachádza v grapefruite, je glykozyd s antioxidačným účinkom a podporou chudnutia. Stimuluje proces lipolýzy – čiže rozbíjania tukových buniek, ktoré môžu byť organizmom rýchlejšie využité.
 • Pestrec mariánsky
  Skvele známy svojim očisťujúcim účinkom. Ošetruje a chráni pečeň, pomáha odstrániť toxické látky z organizmu.
 • Spirulina
  Obsahuje 2 dôležité farbivá: fykocyanín a chlorofyl, ktoré majú antioxidačný účinok. Chlorofyl podporuje funkciu čriev a ošetruje mikrobiom. So spirulinou budete menej jesť, lebo dlho udržiava pocit sýtosti.
 • Tráviace enzýmy
  So zmesou tráviacich enzýmov používanie a vstrebávanie Hai Matcha bude prebiehať rýchlo a bez problémov. Nebude sa spájať s žiadnym nepríjemným pocitom, plynatosťou a pod.

Oni už zhodili nepotrebné kilá!

Lena

„Milujem japonskú kultúru, a rituálne pitie matcha čaju je tam veľmi dôležité. Ale ja som začala piť Hai Matcha kvôli tomu, že proste som chcela schudnúť a matcha čaj riadne chudnutie podporuje bez radikálnej zmeny diéty. Hai Matcha si tiež cením za chuť a zloženie. Nenašla som iný produkt, ktorý by obsahoval toľko dodatočných aktívnych zložiek. A účinky pravidelného pitia matcha čaju môžete si pozrieť na mojich fotkách :)”

Marek

„Vďaka Hai Matcha som si vypracoval podstatne dobrú formu. Zmizol mi ten pivný sval a konečne vyzerám ako pravý muž. Pijem matcha čaj pravidelne, a už si nemôžem bez toho predstaviť deň. A pritom je veľmi chutný a má vysoký obsah bielkovín. Rozhodne odporúčam!”

Emilka

„Už som bola unavená z tých neúčinných diét, ktoré boli ako muky. Majo kamarátka schudla s Hai Matcha, preto aj ja som to skúsila. A dosiahla som rýchly pokles hmotnosti plus dobrú náladu, lepšiu pleť a viac energie každého dňa (predtým bez 2-3 silných káv proste som nevedela urobiť nič). K tomu jednoduchý recept na prípravu a prijemná chuť. Teraz pitie Hai Matcha je pre mňa ako rituál.”

Henika

„Teším sa, že som konečne našla produkt, ktorý mi pomohol schudnúť, a pritom tak prijemným spôsobom! Čestne priznám, že nemám rada experimenty, a tak som na začiatku uvažovala o matcha čaju, a je to úplne prírodný čaj. Hai Matcha mi veľmi chutil, ale najdôležitejší je účinok – hmotnosť silne klesla a zvýšila sa mi koncentrácia. Vo všeobecnosti sa cítim oveľa lepšie.”

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: