Hair Perfecta pre rast vlasov: sprej proti vypadávaniu vlasov

Hair Perfecta pre rast vlasov: sprej proti vypadávaniu vlasov

 • Už žiadne riedke, krehké a vyčerpané vlasy
 • Účinný prostriedok proti plešatosti
 • Vaše vlasy sú spevnené od okirenkov až po končeky
OBJEDNAŤ

MÁTE PROBLÉMY S VLASMI?

 1. Kefa na vlasy plná vlasov?
 2. Poškodené končeky vlasov?
 3. Riedke vlasy?

Máme riešenie!

Hair Perfecta je sprej na vlasy s bohatým zložením. Obsahuje silné prírodné zložky a najúčinnejšie prvky proti vypadávaniu vlasov.

Hair Perfecta pre rast vlasov: sprej proti vypadávaniu vlasov

OBJEDNAŤ

Ak ste si všimli že vaše vlasy:

 • Strácajú lesk a vitalitu
 • Rednú a slabnú
 • Sú viditeľne vyčerpané, nadmerne suché alebo mastné
 • Začínajú vypadávať v chumáčoch

To znamená, že sa o svoje vlasy musíte rýchlo a profesionálne postarať.

S pomocou HAIR PERFECTA!

HAIR PERFECTA je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako sa postarať o naše vlasy

– stačí si votrieť potrebné množstvo spreja každý deň do pokožku hlavy. Účinné látky prenikajú do koreňov a vstrebávajú sa po celej dĺžke vlasov, aby sa vlasy regenerovali a folikuly boli obnovené, čím sa podporí rast nových vlasov.

 • Len pár aplikácií denne
 • Maximálne posilňovanie vlasov a prevencia vypadávania

PRÍSADY, KTORÉ SÚ ŠPECIÁLNE VYBRANÉ PRE VAŠE VLASY

HAIR PERFECTA má jedinečný prírodný vzorec, ktorého cieľom je posilniť vlasy zvnútra a obmedziť vypadávanie. Tajomstvo spočíva v sile prírody, ktorá spolupracuje s vedou na dosiahnutí maximálnych výsledkov.

 1. Procapil
  Spomaľuje proces starnutia folikulov, zabraňuje vypadávaniu vlasov a aktivuje „spiace“ folikuly.
 2. Magnézium
  Zabraňuje hromadeniu vápnika na pokožke hlavy a upchávaniu folikulov, znižuje rozsah zápalu pokožky hlavy spôsobeného vápnikom. Stimuluje krvný obeh. Zlepšuje syntézu proteínov a normálny rast vlasov.
 3. Kofeín
  Preniká do koreňov a stimuluje rast vlasov. Blokuje účinok mužského hormónu dihydrotestosterónu (DHT), ktorý narušuje folikuly a spôsobuje plešatosť u mužov. Zjemňuje vlasy a zanecháva ich leské.
 4. Keratín
  Prírodný proteín, ktorý sa podieľa na prirodzenej štruktúre vlasov a tiež na hornej vrstve ľudskej pokožky. Má špeciálne vlastnosti na ochranu epitelových buniek pred poruchami a stresom a na oživenie vlasových folikulov.

Hair Perfecta pre rast vlasov: sprej proti vypadávaniu vlasov

NÁZOR EXPERTOV

Hair Perfecta je pohodlný spôsob, ako zlepšiť stav vlasov. Obsahuje bohaté zložky, ktoré môžu spevniť a oživiť vlasy od korienkov po končeky.

Barbara Davisová, kozmetička, trichológ

PREČO HAIR PERFECTA?

 • Prírodné prísady
 • Silná prírodná formulka
 • Vhodné pre všetky typy vlasov

KOMENTÁRE

Neveril som, že by niečo mohlo zabrániť vypadávanu vlasov. Ale tento sprej mi pomohol. Nie hneď, pretože som to musel pár mesiacov používať, aby som rozdiel videl, ale fungovalo to. Žiadne šampóny ani kondicionéry mi nepomohli, až na tento sprej. Odporúčam ho!

Boris Kováč

Škoda, že som o tom nevedel skôr. Chcel som to dať svojmu otcovi k 50. narodeninám. Teraz ho sám používam a moje vlasy sú veľmi husté … Ešte viac, ako je potrebné. Teraz chodím častejšie ku kaderníčke. Každý obdivuje moje vlasy.

Jiří Holič

Mal som tento úžasný liek, ale moja žena mi ho vzala. Teraz má skvelé vlasy a ja jej začínam závidieť. Ale som tiež hrdý. Je pekné mať takú krásku za manželku.

Šimon Szabó

Daroval som ho svojmu priateľovi ako darček, pretože už začínal plešatieť. Myslel som, že bude urazený, ale poďakoval mi. Povedal, že sa o neho starám, a preto ma miluje. Dal mi ako darček masáž. Je veľmi príjemné obdarovávať ostatných.

Tereza Bačová

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: