Mega Hair: zastavte vypadávanie vlasov navždy!

Mega Hair: zastavte vypadávanie vlasov navždy!

 • Opätovný rast vlasov
 • Prebudenie folikulov spacich vlasov
 • Ochrana proti vypadnutiu
OBJEDNAŤ

AKO FUNGUJE MEGA HAIR A PREČO JE TO LEPŠIE AKO ANALÓGIA?

 1. Ako funguje Mega Hair, je posilnenie rastu vlasov v oblastiach s nízkou hustotou a veľmi tenkými vlasmi a vytvára bariéru proti poškodeniu kutikuly.
 2. Aktivuje spiace vlasové folikuly na mikrocelulárnej úrovni, revitalizuje ich zvnútra vďaka špeciálne zvolenému súboru živín.
 3. Zabraňuje ďalšiemu vypadávaniu vlasov posilnením a regeneráciou vlasového folikulu. Vytvára ochranný film proti účinkom negatívnych faktorov životného prostredia.

Mega Hair: zastavte vypadávanie vlasov navždy!

OBJEDNAŤ

MEGA HAIR ZHROMAŽĎUJE NAJSILNEJŠIE ZLOŽKY PRE POSILNENIE VLASOV

 • OLEJ ILANG ILANG. Liek na vypadávanie vlasov. Reguluje sekréciu mazových žliaz. Dodáva vlasom dobre upravený vzhľad
 • LEMONOVÝ OLEJ. Postupne odstraňuje lupiny. Dodáva vlasom lesk. Zabraňuje vypadávaniu vlasov
 • KORENISTÝ OLEJ. Stimuluje krvný obeh vlasovej pokožky. Podporuje vodnú rovnováhu pokožky hlavy. Odstraňuje lupiny
 • OLEJ JOJOBA. Stimuluje rast vlasov Starostlivosť o vlasy a ich oživenie. Zosilňuje rast vlasov

JEDNODUCHÉ A ĽAHKÉ POUŽITIE PRE NAJRÝCHLEJŠÍ VÝSLEDOK!

 1. HLADKÉ A HODVÁBNE VLASY
 2. ZNÍŽENIE STRATY VLASOV NA MINIMUM
 3. ZNIŽUJE PLEŠINY O 99%
 4. UDRŽIAVANIE VÝSLEDKOV

Mega Hair: zastavte vypadávanie vlasov navždy!

STANOVISKO EXPERTA O MEGA HAIR

Každý človek môže trpieť problémami s vypadávaním vlasov bez ohľadu na pohlavie. Súčasná kvalita prostredia, neustála práca a nevyvážená strava ešte zhoršuje stav pokožky hlavy a vlasov.

V dôsledku toho vlasy padajú, strácajú svoju silu a objem, štiepia sa, rozkladajú sa a vypadávajú. Ako trichológ som počas rokov svojej praxe vyskúšal mnoho nástrojov, ktoré by mohli pomôcť pacientom doma, aby posilnili vlasy, udržali dobrý vzhľad a zlepšili štruktúru vlasov.

Vlasový sprej Mega Hair – to je skutočný objav! Prírodné zložky, ktoré sú súčasťou jeho zloženia, účinne obnovujú krehké, rozštiepené a poškodené vlasy. Klinické skúšky spreja dokazujú jeho účinnosť v boji proti plešatostiam a vypadávaniu vlasov.

Gaidachuk, Ivan, Professor, trichology

HODNOTENIA MEGA HAIR

Po 2 týždňoch som videl výsledok! Pred aplikáciou som starostlivo preskúmal oblasť hlavy na okraji pešiny a pokožky hlavy … 7. až 8. deň aplikácie som si už začal všimnúť malé tmavé tenké vlasy … z diaľky som si ich nevšimol, ale zistil som, že nové vlasy začali rásť! Kto by veril, že tvrdenie, že strata vlasov je nezvratná, je nesprávne. Nevšimol som si nijaké nevýhody.

Mary, 37 rokov

Po 35 rokoch sa objavili prvé plešiny. Náhodou som dostal sprej na rast vlasov – “Mega Hair” a rozhodol som sa zachrániť vlasy, ktoré sú stále tam. Po 4 mesiacoch si moji priatelia všimli, že vlasy boli aj na miestach, kde boli už len hole miesta. Napriek tomu, že som tomu skutočne neuveril, začal som ho používať každý deň. O rok neskôr sa vlasy stali silnejšími. Ušetril som vlasy vďaka vývojárom tohto produktu!

Anabel, 52 rokov

Prvá vec, ktorú chcem poznamenať, je efektívnosť. Vlasy rástli v oblasti plešín a vlasy nah lave výrazne zhústli. Po druhé, padanie bolo úplne zastavené. Po tretie, tenké vlasy sa posilnili. Za mesiac som sa mi vrátila dôvera v môj vzhľad a seba. Ďakujem!

Sofia, 40 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: