Nonacne proti akné: pomáha pokožke postihnutej akýmkoľvek druhom akné

Nonacne proti akné: pomáha pokožke postihnutej akýmkoľvek druhom akné

ZÁCHRANA PRE POKOŽKU S AKNÉ!

 • pôsobí protizápalovo, antibakteriálne a priamo v zdroji problému,
 • pomáha eliminovať vyrážky, uhry, komedóny, pustuly alebo začervenanie,
 • obsahuje ideálne vybrané jedinečné zložky používané v prirodzených metódach liečby akné, napr.: ďatelinu, smilax užitočný, výťažok z jadierok a listov žihľavy.
OBJEDNAŤ

NAJNOVŠIE RIEŠENIE V OBLASTI LIEČBY AKNÉ

Nonacne je úplne prírodný doplnok stravy, ktorý vznikol len na báze rastlinných zložiek. Účinne lieči každé akné, bez ohľadu na dôvody jeho vzniku. Vďaka Nonacne budete mať konečne krásnu, zdravú pleť!

VÝBORNÉ ZLOŽENIE DOPLNKU STRAVY NONACNE PÔSOBÍ PRIAMO V ZDROJI PROBLÉMU A ODSTRAŇUJE LOŽISKO ZÁPALU
Základom liečby kožných lézií sú dôkladné znalosti o zdroji problému. Touto myšlienkou sa riadili výrobcovia Nonacne a vytvorili výrobok, založený na zmesi unikátnych ingrediencií. Ich účinnosť bola preukázaná v klinických štúdiách, a správny výber zložiek umožnil maximalizovať účinnosť doplnku.

Nonacne proti akné: pomáha pokožke postihnutej akýmkoľvek druhom akné

OBJEDNAŤ

Takže čo sa skrýva za týmto inovatívnym produktom proti akné?

 • Rotklee – vďaka mnohým cenným prvkom pomáha znižovať nadmerné vylučovanie mazu – príčiny vzniku kožných vyrážok,
 • Sarsaparilla – bylina s antibakteriálnym a fungicídnym pôsobením, ktorá znižuje prejavy zápalu kože a účinne pomáha hojiť rany,
 • Traubenkernextrakt – obsahuje aktívnu zložku oligomerické proantokyanidíny (OPC), ktoré pôsobia protizápalovo. Obsahuje antioxidanty a má antihistamínové vlastnosti, obsahuje takisto kyselinu linolovú, ktorá zjemňuje a vyhladzuje pokožku a vypĺňa medzibunkové priestory,
 • Nesselblatt – majú silné protizápalové účinky zabraňujúce tvorbe mazu a akné. Aktivuje regeneráciu pokožky a obnovu tkanív,
 • Vitamin C – hrá dôležitú úlohu pri obnove kože, najmä v prípade jaziev spôsobených akné. Je tiež potrebný pre tvorbu kolagénu v tele, prostredníctvom ktorého je možné hojenie rán. Vitamín C je antioxidant, ktorý inhibuje účinok voľných radikálov, zodpovedných za poškodenie kožných buniek,
 • Zink – nedostatok zinku v tele je priamou príčinou akné, čo je dôvod, prečo je jeho prítomnosť veľmi dôležitou podmienkou pre zdravú pleť.

NONACNE NIELEN ODSTRAŇUJE PREJAVY AKNÉ, ALE ZABRAŇUJE AJ NOVÝM LÉZIÁM NA PLETI

Zastavenie nadmernej tvorby mazu z mazových žliaz, odblokovanie pórov a protizápalové účinky sú základné úlohy, ktoré plní Nonacne. Vďaka tomuto pôsobeniu pokožka znova získa zdravý vzhľad a nebudete sa už musieť obávať červených vyrážok na tvári! Okrem toho, používanie Nonacne umožňuje zabrániť vzniku nových lézií, pustúl, čiernych bodiek alebo hnisavých cýst na tvári, ktoré sú výsledkom zápalu.

Príčiny vzniku akné môžu tiež byť v hormonálnych zmenách a za tieto kožné zmeny najčastejšie zodpovedajú androgény. Nonacne sa vďaka svojej štruktúre a príslušným komponentom dokáže vyrovnať aj s týmto problémom. Nonacne funguje na všetky typy akné, bez ohľadu na príčinu jeho vzniku! Akné v boji s Nonacne nemá šancu!

Nonacne proti akné: pomáha pokožke postihnutej akýmkoľvek druhom akné

AKO POUŽÍVAŤ NONACNE?

Kapsulky Nonacne sa užívajú 2 x denne, najlepšie ráno a večer.

ČÍM SA LÍŠI NONACNE OD INÝCH PRÍPRAVKOV?

 1. Tento produkt pôsobí aktívne i preventívne – odstraňuje existujúce akné a zabraňuje vzniku nových lézií,
 2. pomáha eliminovať vyrážky, začervenanie, čierne bodky a iné nedokonalosti, ktoré sú následkom zápalu kože,
 3. je účinný v boji proti akné spôsobeným hormonálnymi zmenami,
 4. pomôže Vám dosiahnuť čistú, zdravú pleť a zlepšuje stav pokožky tváre,
 5. je úplne bezpečný pre vaše zdravie
 6. obsahuje jedinečné zložky, ktorých kombinácia ešte nebola nikdy použitá v žiadnom prípravku proti akné!

SPÄTNÁ VÄZBA OD ZÁKAZNÍKOV

Vždy som mal problém s výberom správneho produktu pre pokožku náchylnú na akné. Ak sa aj efekt dostavil – nakoniec bol opačný alebo rýchlo zmizol. Najhoršie to bolo pri holení – množstvo škrabancov, zápal vlasových cibuliek a podobne. Mal som takisto problém s infekciami. Bol som už takmer zúfalý, keď som si prečítal o pomerne novom výrobku Nonacne. Nenašiel som naň žiadne recenzie, takže som pri nákupe trochu riskoval. Teraz však neľutujem. Nonacne pôsobí pomerne silne na moje vyrážky. Už sa mi neobjavujú nové a komedóny zmizli. Mám hladkú kožu a holiaci strojček prestal byť mojím nepriateľom.

– Patrick, Liebenau

Mám 32 rokov a bojujem s týmto strašným problémom od 20 rokov. Absolvovala som asi milión testov, z ktorých nebol žiadny výsledok. Moja tvár bola skvelým experimentálnym laboratóriom pre rôzne tabletky, antibiotiká, masti a krémy, po ktorých som vyzerala len horšie. To isté s mechanickým čistením – telové peelingy, kavitácia a kozmetika – 0 výsledkov… Pomyslela som si, že som ešte asi neskúsil najjednoduchšie riešenie – prírodný produkt na akné. Dočítala som sa, že obsahuje veľa vitamínov a bylinných doplnkov, takže som sa rozhodla pre Nonacne. A bola som šokovaná – pomohlo mi! Možno ženie úplne, pretože ešte len začínam s liečbou, ale vidím efekty, ktoré som predtým nevidela.

– Vanessa, Bettringen

Celý mesiac som užívala Nonacne a musím povedať, že je fantastický. Predtým som míňala obrovské peniaze na iné prípravky na akné a návštevy dermatológa. Buď mi to nepomáhalo vôbec alebo len nakrátko. Odkedy užívam Nonacne, na tvári nemám žiadne ďalšie vyrážky, zlepšenie prišlo postupne, ale nakoniec sa mi podarilo vyhrať na tomto bojovom poli!

– Margit, Waldthurn

Akné mi spôsobovalo problémy viac ako 8 rokov… Už som stratil vieru v to, že by som mohol mať normálnu, zdravú pleť. Každý, kto bojuje s týmto problémom vie, koľko času a peňazí stojí lietanie po dermatológoch, lekárňach a testovanie neviem akých zázrakov na akné. Mal som toho dosť a stavil som na Nonacne. Odporučila mi ho kamarátka, ktorá začala používať tento produkt. Na začiatku som bola negatívne nastavená na ďalší “zázrak”, ale prvý efekt som videla už po 3 dňoch! Vyrážky začali miznúť. Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam!

– Franz, Samerberg

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: