Promagnetin nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

Promagnetin nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

  • vás za 3 minúty oslobodí od akejkoľvek bolesti – napr. chrbtice, svalov, kĺbov, vnútorných orgánov a migrény,
  • za 7 dní odstráni všetky jej príčiny – očistí organizmus od toxínov, odstráni zápaly a degenerácie a zregeneruje každé tkanivo vášho organizmu,
  • a k tomu porazí stres, dodá vám energiu a umožní bez námahy zhodiť nadbytočné kilogramy (od 5 do 10 kg) – vďaka čomu omladí váš organizmus priemerne o 15 – 20 rokov.
OBJEDNAŤ

Tajomstvo nepálskej dediny

Promagnetin nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

Prebudil som sa v teplej chate. Nado mnou sa nakláňala staršia, usmievavá žena. „Devi“ povedala a ukázala na seba prstom. Môj sprievodca a tlmočník, ktorý ma sprevádzal po celú výpravu, mi vysvetlil, že ma hneď po nehode zaniesol do najbližšej dedinky miestneho kmeňa, kde moje rany ošetrila Devi.

Tlmočník povedal, že moja noha „bola celá krvavá a trčala z nej kosť“. Nedokázal som pochopiť, ako je možné, že vôbec necítim bolesť. Predsa došlo k otvorenej zlomenine! Bál som sa, že mi dali nejaké omamné byliny a aj napriek tomu, že necítim bolesť, mohla sa mi do nohy dostať gangréna.

Tlmočník mi ale šeptom prezradil, že to nie je zásluha žiadnych byliniek, ale špeciálnej masáže s názvom satu. Ide o tradičnú metódu kmeňa, ktorá poráža bolesť a urýchľuje regeneráciu organizmu.

„To sú nejaké táraniny! Liečba otvorenej zlomeniny s pomocou masáže?!“ – toto bola prvá myšlienka, ktorá mi prišla do hlavy. Pozrel som sa ale na nohu. Bola len trochu opuchnutá a na mieste predchádzajúceho prerezania bola vidieť malá, červená čiarka.

A práve takto pôsobia moje satumagnetické vložky Promagnetin

Promagnetin nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

Vďaka spojeniu tisícok rokov tradície masáže satu a blahodarného pôsobenia magnetického poľa satumagnetické vložky Promagnetin porážajú každý druh bolesti za 3 minúty a za 7 dní odstraňujú z každého tkaniva 100 % toxínov, odstraňujú zápaly a porážajú degenerácie. Vďaka tomu stimulujú intenzívnu autoregeneráciu celého organizmu, keď mu navracajú úplnú fyzickú výkonnosť, a tiež vracajú späť jeho biologický vek, priemerne o 20 rokov.

Je to možné, pretože vložky Promagnetin pôsobia na 2 úrovniach naraz:

  1. Precízna stimulácia v chodidlách umiestnených nervových zakončení preniká do každého kúta organizmu a tlmí bolesť za 3 minúty. A to je len začiatok! Tlačenie chodidla rozširuje cievy a zvyšuje prietok krvi v každom orgáne.* To zlepšuje okysličenie každej jednotlivej bunky tela 5-násobne a očisťuje telo od zdravotne nebezpečných toxínov. Vďaka tomu miznú zápaly a v organizme je obnovená rovnováha. Celé telo podlieha intenzívnej regenerácii a bolesť mizne raz a navždy.
  2. Pôsobenie satu som v satumagnetických vložkách Promagnetin posilnil s pomocou najkvalitnejších magnetov. Vydávajú magnetické pole, ktoré stimuluje proces očisťovania organizmu od toxínov a zvyšuje ho o 316 % a tiež 10-násobne urýchľuje regeneráciu všetkých tkanív. Vďaka tomu bolesť mizne rekordnou rýchlosťou za 3 minúty a po 7 dňoch sú odstránené všetky jej príčiny a vracia sa 100 % funkčnosť organizmu.
OBJEDNAŤ

Záruka trojitej satisfakcie

  • Záruka originality Môžete mať istotu, že dostanete originálny výrobok, dostupný iba prostredníctvom týchto stránok.
  • Záruka kvality S ohľadom na pokročilý proces výroby satumagnetické vložky Promagnetin spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy. Všetko preto, aby efekty kúry 100 % splnili vaše očakávania.
  • Záruka spokojnosti Početné spotrebiteľské a vedecké testy potvrdzujú vysokú účinnosť satumagnetických vložiek Promagnetin.

Väčšina ľudí má potom, čo počujú o mojej metóde po prvýkrát, chuť položiť mnoho otázok

Pani Kveta z Bardejova sa pýta:

Sú vložky Promagnetin bezpečné pre ľudí akéhokoľvek veku?

Rád by som to jasne zdôraznil – metóda použitá v Promagnetin je 100 % prírodná a neinvazívna – pôsobí v súlade s každým organizmom a nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky. Preto ju môžu používať ľudia nezávisle na veku (v testovacej skupine sa nachádzali ľudia vo veku 23 – 97 rokov a všetci sa od bolesti oslobodili na 100 %).

Pani Simona z Trnavy premýšľa:

Chcela by som darovať vložky Promagnetin mojej babičke, ale neviem, ako zvoliť ich veľkosť.

Satumagnetické vložky Promagnetin boli navrhnuté tak, že sa hodia na chodidlo akejkoľvek veľkosti (ako mužské, tak ženské). Ich umiestnenie do topánok je veľmi jednoduché, ale pre všetky prípady k nim bol priložený dôkladný návod, ktorý všetko vysvetľuje krok za krokom. Vďaka tomu ich používanie zvládne každý.

Pán Ondrej z Levoče sa pýta: Už nie som tak v poriadku ako kedysi a veľmi nechodím von. Ako dlho musím chodiť v tých vložkách, aby zabrali?

Satumagnetické vložky pôsobia rovnako, keď sa v nich chodí, ako keď sa v nich sedí alebo dokonca leží. Stačí ich dať do topánok (alebo papúč), aby ste sa oslobodili od bolesti a všetkých jej príčin.

NÁZORY ZÁKAZNÍKOV:

Môžem vziať vnuka do náručia!

Tá moja artritída bola boží trest. Človek nemohol ísť niekedy ani do obchodu za rohom alebo vyjsť pár schodíkov, pretože bolesť bola neznesiteľná. Ale to by som ešte nejako vydržala. Najhoršie bolo, že som nemohla do náruče vziať vnúčika. „Babaaa” – volal a ja som ho nemohla ani zdvihnúť. Nočná mora. Susedka si tak veľmi chválila tie vložky Promagnetin, že som si pomyslela, vyskúšam ich. „Neuškodí to a možno mi trochu pomôžu“ – pomyslela som si. Vložila som si vložky do topánok – bolesť prešla ako mávnutím prútika. Teraz ma vnúčik hneď potom, čo prídu, ťahá za rúčky, a ja ho môžem držať v náručí tak dlho, ako len srdce ráči!

Lenka Jankovská, 79 rokov, Košice

Poviem to krátko, ale výstižne – je to jediná takto účinná metóda proti bolesti. Po 6 dňoch po mojom ischiase nezostala ani stopa. Akoby mi niekto odmazal 20 rokov. Zo zhrbeného dedka sa náhle stal pán so zlatými ručičkami. Dokonca i manželka sa prestala sťažovať. Odporúčam!

Ľudovít Fekete, 68 rokov, Malacky

Ja zásadne neverím na zázraky a mám jasnú myseľ. Ale keď to odporúča taký vážený doktor pomyslel som si, že to vyskúšam. Prinajhoršom to nebude účinné. Rovnako to nie je vidieť, pretože sa to nosí v topánkach, tak čo by mi to prekážalo. A museli by ste vidieť môj výraz, keď bolesť kolien, ktorá ma roky mučila, jednoducho ustúpila.

Marek Slabej, 65 rokov, Lučenec

Roky za volantom urobili svoje a pokazila sa mi chrbtica. Za všetkých tých špecialistov a fyzioterapeutov som utratil ekvivalent svojich 2 výplat, a i tak som z toho nič nemal. Musel som seknúť s prácou, pretože som to už bolesťou nemohol vydržať. Ak by som nevyužil tie vložky Promagnetin, neviem, čo by so mnou teraz bolo. A takto som sa po 7 dňoch cítil ako nejaký Rambo. Žiadna bolesť a energie mám oveľa viac než predtým. Vrátil som sa do práce a mám sa skvele!

Ľubor Fekete, 56 rokov, Malacky

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: