Test ARX zvýšte svoju svalovú hmotu!

Test ARX zvýšte svoju svalovú hmotu!

 • Zvýšte svoju svalovú hmotu o viac ako 80%
 • Získajte až o 65% viac energie
 • Zvýšte svoju silu 6 -krát
 • Schudnite bez hladovania a vyčerpávajúcich tréningov
 • Napumpujte svoje libido
OBJEDNAŤ

V posilňovni získate VIAC energie, VIAC vytrvalosti a OBROVSKÉ výsledky!

Všetko vďaka ZMA zahrnutej v TestARX. ZMA je kombináciou zinku (monometionínu a aspartátu), aspartátu horečnatého a vitamínu B6. Každá z týchto zložiek je rozhodujúca pre metabolizmus bielkovín, ktorý vedie k rastu svalov.

 

Skupina vedcov z University of Boise v Idaho, pozvala 150 000 muži vo veku 20-25 rokov, cvičiaci rôzne športy na 12-týždňové testy, počas ktorých dostali špeciálne vyvinutý tréningový program a boli zároveň doplnení o ZMA.

6 výhod používania TestARX

Test ARX zvýšte svoju svalovú hmotu!

 • VÝHODA #1
  Najúčinnejšie látky
  Americkým vedcom sa po hĺbkovom výskume a testovaní podarilo izolovať a použiť v tomto revolučnom vzorci zmes nespochybniteľne účinných zložiek, ktoré stimulujú produkciu testosterónu, v dôsledku čoho úplne prirodzeným spôsobom vybudujete pôsobivé svalové tkanivo.
 • VÝHODA #2
  Dokonale vybrané 100% prírodné zložky
  TestARX je starostlivo vyvinutá receptúra, v ktorej výber zložiek zaručuje maximálnu energiu, rast svalového tkaniva a až 10 -krát zvýšenú regeneráciu tela po vyčerpávajúcom tréningu.
 • VÝHODA #3
  Laboratórne testované
  TestARX je vyrobený z najkvalitnejších surovín, ktoré boli získané v prísne kontrolovaných laboratórnych podmienkach na univerzite v Boise. Prešiel nezávislými laboratórnymi testami, vďaka ktorým získal množstvo vedeckých ocenení vrátane prestížneho Európskeho Certifikátu Najvyššej Kvality.
 • VÝHODA #4
  Účinnosť bez ohľadu na vek
  TestARX bol vytvorený pre všetkých, ktorým záleží na viditeľných efektoch budovania svalov tela. Rozhodnutie o úplne neinvazívnom, prírodnom zložení bez pridania obľúbeného, škodlivého taurínu bolo hitom – prípravok môžu používať 20-roční ako aj 60-roční ľudia o rôznych siluetách, pričom dosahujú rovnaké výsledky bez vedľajších účinkov.
 • VÝHODA #5
  ZMA ako tajomstvo učinnosti
  ZMA je presne rovnaká kombinácia dvoch minerálov a vitamínu, ktorá zvýšila trikrát hladinu HGH a testosterónu u mužov, ktorí sa zúčastnili vyššie opísaných laboratórnych testov. Zloženie prípravku podporujú aj ďalšie prírodné zložky ovplyvňujúce testosterón, viac o nich si môžete prečítať nižšie.
 • VÝHODA #6
  Jednoduché použitie
  TestARX je praktické balenie a tablety, ktoré sa ľahko prehĺtajú – preto je tento doplnok taký bezpečný: žiadne nepríjemné ihly alebo prášky, ktoré je potrebné rozpustiť v tekutine, ale efekt? 15 kg suchej svalovej hmoty!
OBJEDNAŤ

Ako TestARX funguje?

TestARX buduje svalovú hmotu až o 80%, 8 -krát zvyšuje aeróbnu kapacitu, uľahčuje chudnutie a zvyšuje chuť na sex.

V skratke: TestARX stimuluje telo k produkcii väčšieho množstva testosterónu až o 76%. Testosterón až 6 -krátzvyšuje rýchlosť syntézy bielkovín, čo pomáha budovať svalovú hmotu. Okrem, toho znižuje pôsobenie katabolického hormónu kortizolu, ktorý štiepi svalové tkanivo.

Aminokyseliny vytvárajú proteíny, ktoré poháňajú rast svalov, ale schopnosť vášho tela spracovať ich pri zvýšenej námahe závisí od ich biologickej dostupnosti.

Testosterón pomáha pri syntéze bielkovín väzbou na androgénne receptory vo svalových bunkách. Vaše telo potom môže použiť tento proteín na opravu drobných mikropoškodení, ktoré sa vyskytujú vo vašich tkanivách, napríklad po zdvíhaní ťažkých činiek, čo v konečnom dôsledku buduje svaly. Preto v našom produkte nájdete aj zložky, ktoré ovplyvňujú produkciu bielkovín.

TestARX rozdelený na základné zložky

Test ARX zvýšte svoju svalovú hmotu!

 • ZMA
  ZMA je hlavným posilňovačom svalov, podporuje tiež imunitný systém a zvyšuje energetickú hladinu. Jeho pôsobenie je viacúrovňové a ovplyvňuje celé telo a zaisťuje jeho účinnú regeneráciu.
 • EXTRAKT ZO SEMIEN SEMENOVKY GRÉCKEJ
  Senovka grécka vám pomôže spáliť tuk. Je to indická bylina bohatá na zlúčeninu nazývanú 4-hydroxyizoleucín. Znižuje hladinu tukového tkaniva a zvyšuje hladinu testosterónu ako aj jeho biologickú dostupnosť. Okrem toho prispieva k zvýšeniu libida a a redukuje problémy s erekciou.
 • EXTRAKT Z SEMENA AFRICKÉHO MANGA
  Úplne prirodzeným spôsobom urýchľuje proces spaľovania tukov v tele, pretože obsahuje veľké množstvo vlákniny; Semená afrického manga sú tiež bohaté na bielkoviny a znižujú hladinu cholesterolu a urýchľujú metabolizmus, čo pomáha očistiť telo od toxínov.
 • VITAMÍN D3
  Výskum z roku 2013 v Oxforde ukázal, že vitamín D3 zvyšuje celkový bioaktívny a voľný testosterón takmer o 30%, keď sa denne dopĺňa po dobu 3 mesiacov. Okrem toho podporuje množstvo základných funkcií, od absorpcie vápnika po zvýšenie hladín testosterónu, pričom to druhé je veľmi dôležité pre rozvoj svalov.
 • VITAMÍN K2 (MK4)
  Vitamín K je skupina zlúčenín, z ktorých je K2 obzvlášť dôležitý, pretože znižuje odbúravanie kostnej hmoty, stabilizuje hladinu testosterónu a podporuje správne fungovanie kardiovaskulárneho systému – to všetko je užitočné počas tréningu.
 • VITAMÍN B6 (PYRIDOXÍN HCL)
  Vitamín B6 sa podieľa na procese metabolizmu bielkovín a znižuje a skracuje retenciu testosterónu v jadre bunky. Okrem toho má vplyv na krvný tlak, svalové kontrakcie a funkciu srdca. Vitamín B6 môže tiež ovplyvniť hladinu estrogénu, je zapojený do mnohých zložitých vzťahov medzi hormónmi a v dôsledku toho zvyšuje pohodu.

Hodnotenie Zákazníkov

Miro (43)
Čadca

Sú to už 2 mesiace, čo užívam testarx a celý ten čas som si robil starostlivé poznámky o priebehu prípravy. Tento rok chcem prvýkrát štartovať v triatlone a od svojich kamarátov viem, že samotný tréning tu nestačí, potrebujem dobrú podložku, pevné základy. Preto som bol rad, keď mi syn daroval tento prípravok ako darček – vzal mi z ramien rozhodnutie, čo si vybrať! Urobil dôkladný prieskum, spýtal sa svojich kolegov športovcov a všetci stále opakovali iba tento názov! Po 2 mesiacoch som pribral 10 kg iba svalov, rolky tuku na bruchu zmizli a za kratší čas som schopný prekonať dlhšie vzdialenosti – beh, bicykel aj vo vode. Navyše mám dostatok kvalitného spánku, ako nikdy predtým!

Krištof (36)
Tvrdošin

Trénujem roky, zúčastňujem sa súťaží strongmanov a veľmi rád posúvam svoje telo k vyšším výkonom, ale zdalo sa mi, že som dosiahol hranicu, že som na to príliš starý, teda ani nie ja, ale moje telo. svaly akoby stáli. Myslel som si, že z tejto siluety už nič nevytlačím. potom mi môj tréner dal nádej, odporučil mi stránku, z ktorej by som si mohol objednať testARX. povedal, že nikdy nenašiel niečo také účinné na budovanie svalovej hmoty, veril som mu a vôbec to neľutujem. je to len polovica času a účinky sú už viditeľné voľným okom. Mám lepší metabolizmus a pohodu a moja priateľka sa tak teší… viete, čo tým myslím?

Rado (28)
Spišská Nová Ves

Ostatní v posilňovni boli úspešní a u mňa nič. Skúšal som rôzne tréningové programy. Bral som rôzne doplnky a dokonca som kvôli tomuto raz išiel do nemocnice. Bol som z toho naozaj unavený. Všetci moji kamaráti sa smiali, že budem navždy chudý a že žiadne dievča ma nebude chcieť, mali pravdu. keď som s jednou začal chodiť, zdalo sa, že je všetko v poriadku, ale keď na to prišlo, v posteli som to nezvládal. viete, čo to robí pre mužské ego, ale potom sa všetko zmenilo o 180 °. Jeden kamarát s podobnými problémami mi povedal, že existuje prípravok, ktorý mi neinvazívne a 100 percent prirodzene pomôže vytvoriť suchú svalovú hmotu a zároveň zvýšiť testosterón. Objednal som si to. Brala som to dvakrát denne po dobu 3 mesiacov a splnil som si svoje sny. Konečne som vyzeral ako som chcel, mal som dievča svojich snov a som naozaj šťastný človek so svojim životom.

Žaneta (25)
Komárno

Niektorí ľudia si myslia, že to nie je ženský, ale ja milujem prácu so svojimi svalmi a ich budovanie. Vďaka tomu som veľmi sexi a nebojím sa žiadnej temnej uličky! Ale skôr, ako som sa vážne začala hrať s činkami, bola som obézna, nenávidiaca sebu žena. Trénujem 1,5 roka a používala som naozaj rôzne doplnky. Bohužiaľ, väčšina z toho je v skutočnosti podvod. Navyše mám rád prírodné produkty. Je to niečo, čo je pre mňa to pravé. Našťastie ľudia v posilňovni sú veľmi nápomocní a kamarát mi dal testarx. Všetko sa zmenilo! Začali sme to brať s mojím partnerom a je to úžasné. stratili sme telesný tuk, získali krásne svaly a užívame si najlepší sex za posledné roky! Potrebujete ešte niečo vedieť?

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: