ALCOBARRIER z alkoholizmu: INOVATÍVNY RRÍPRAVIEK PRE BOJ PROTI ZÁVISLOSTI!

Alcobarrier – povedz «NIE» alkoholickej závislosti!

 • Eliminuje túžbu po alkohole
 • Regeneruje poškodené pečeňové bunky
 • Odstraňuje toxíny z organizmu
 • Upokojuje nervovou sústavu
 • Bez chuti a zápachu
OBJEDNAŤ

Čo to je

Alcobarrier – účinný prostriedok, ktorý odstraňuje toxíny z organizmu a eliminuje túžbu po alkohole. Kyselina jantárová a fibregam v zložení Alcobarrieru odstraňuje toxíny z organizmu po požití alkoholických nápojov a majú blahodarný účinok. Unikátná rastlinná zložka – extrakt artičokov – odstraňuje psychickú závislosť na alkohole. Patentovaná formula Alcobarriera obsahujú vitamín B6, nedostatok ktorého sa pozoruje u všetkých alkoholu závislých. Vďaka doplneniu tohto vitamínu v tele, odstráni alkoholické psychózy, a človek sa ľahké vzda alkoholu. Alcobarrier Nemá žiadnu výraznú chuť a zapach a je ľahko rozpustný vo vode. Preto nespôsobuje odmietnutie alebo závislosť.

Ako to funguje Alcobarrier

ALCOBARRIER z alkoholizmu: INOVATÍVNY RRÍPRAVIEK PRE BOJ PROTI ZÁVISLOSTI!

 • Fibregam odstraňuje toxíny z organizmu a zlepšuje funkciu tráviaceho traktu
 • Extrakt artičokov eliminuje túžbu po alkohole, má hepatoprotektívné a detoxikačný účinok
 • Leonurus extrakt upokojuje nervovou sústavu, pomáha zmierniť intoxikácie alkoholom
 • Kyselina jantárová znižuje toxický účinok alkoholu, odstraňuje kocovinu, zlepšuje prácu srdce
 • Vitamín B6 prispieva k zlepšeniu psychického stavu, eliminuje túžbu po alkohole
OBJEDNAŤ

Alcobarrier – Unikátny certifikovaný prostriedok

ALCOBARRIER z alkoholizmu: INOVATÍVNY RRÍPRAVIEK PRE BOJ PROTI ZÁVISLOSTI!

 1. Alcobarrier neobsahuje GMO, klinicky testovaný a nespôsobuje vedľajšie účinky.
 2. Na 90% sa skladá z rastlinných prírodných zložiek
 3. Alcobarrier nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je vhodný pre diabetikov
 4. Alcobarrier prešiel certifikáciu, potvrdzujúci jeho vysokú kvalitu a bezpečnosť

Toxikologovia odporúčajú Alcobarrier

“Alcobarrier odporúčam všetkým svojim pacientom – a tým, ktorí majú pijatiku, a tým, ktorí málo pijú, ale v skutočnosti chcú prestať pit‘. Prostriedok nielen odstraňuje psychologickú túžbu po alkoholu, ale tiež obnovuje organizmus, má pozitívny vplyv na pečeň, srdce, obličiek, nervovou sústavu. Komplexné účinky prípravku pomáha mojim pacientom prestať piť a rýchlé sa vrátit‘ do normálneho života.»

Specialista v oboru toxikologie MUDr. Aleš Navrátil

Hodnotenie zákazníkov

Keď som sa rozviedol, ako sa hovorí, pustil som sa “do vetra”. Niekoľko mesiacov som pil skoro každý deň, prišel som o prácu, zistil som, že som na šikmé ploche, ale nemohol som nič urobiť. Ďakujem bratovi, ktorý prišiel na pomoc. Donútil mňa užívať Alcobarrier. Trval na tom, a dohliadol na to, aby som ho pravidelne užíval. Teraz môžem s istotou povedať, že som člověk voľný od závislosti. Ak vy alebo vaši blízki máte problém, použite Alcobarrier, je to naozaj pomáha!

Martin, 40 rokov

Predtým môj manžel pil zriedka, ale postupom času to vyvinulo do závislosti. Avšak, môj manžel nechcel priznať, že bol chorý. Priateľka poradila v boji proti alkoholickej závislosti manžela používať Alcobarrier. Začala som mu pridávať Alcobarrier do nápoja, chválabohu, forma a chut‘ Alcobarrier to umožnuje urobiť nepozorovane. Po nejakom čase túžba po alkoholu u manžela zmizla. Teraz sa on zbavil závislosti! Ďakujem vývojárom Alcobarriera !

Lucie, 53 rokov

Môj otec mal najsilnejší závislosť na alkohole, mnohokrát po oslavách sme sa museli obrátiť na lekársku pomoc, aby s pomocou glukózy, ho priviedli späť do normálneho stavu. My sme si s mamou objednali Alcobarrier a začali sme nenápadne pridávat‘ ho do nápojov otca. Už po dobu troch mesiacov otec vôbec nepije, ale príčinu tohoto poznáme len my s mamou. Ked‘ máte v rodine tento velký problém použite Alcobarrier!

Mikuláš, 35 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: