Alkozeron: účinný prostriedok v boji proti alkoholizmu

Alkozeron: účinný prostriedok v boji proti alkoholizmu

ALKOZERON – POVEDZ «NIE» ALKOHOLICKEJ ZÁVISLOSTI!

 • Eliminuje túžbu po alkohole
 • Regeneruje poškodené pečeňové bunky
 • Odstraňuje toxíny z organizmu
 • Upokojuje nervovou sústavu
 • Bez chuti a zápachu

Alkozeron – účinný prostriedok, ktorý odstraňuje toxíny z organizmu a eliminuje túžbu po alkohole. Výťažok z tymiánu a extrakt z nevädzy v zložení Alkozeronu odstraňuje toxíny z organizmu po požití alkoholických nápojov a majú blahodarný účinok. Unikátná rastlinná zložka – výťažok z ostropestreca mariánskeho – odstraňuje psychickú závislosť na alkohole. Patentovaná formula Alkozerona obsahujú výťažok z koreňa Kudzu. Vďaka doplneniu tohto výťažok z koreňa Kudzu v tele, odstráni alkoholické psychózy, a človek sa ľahké vzda alkoholu.
Alkozeron Nemá žiadnu výraznú chuť a zapach a je ľahko rozpustný vo vode. Preto nespôsobuje odmietnutie alebo závislosť.

OBJEDNAŤ

AKO TO FUNGUJE ALKOZERON

 1. ST JOHN`S WORT EXTRACT odstraňuje toxíny z organizmu a zlepšuje funkciu tráviaceho traktu
 2. MILK THISTLE EXTRACT eliminuje túžbu po alkohole, má hepatoprotektívné a detoxikačný účinok
 3. CORNFLOWER EXTRACT upokojuje nervovou sústavu, pomáha zmierniť intoxikácie alkoholom
 4. KUDZU ROOT EXTRACT znižuje toxický účinok alkoholu, odstraňuje kocovinu, zlepšuje prácu srdce
 5. THYMUS VULGARIS prispieva k zlepšeniu psychického stavu, eliminuje túžbu po alkohole

Alkozeron: účinný prostriedok v boji proti alkoholizmu

OBJEDNAŤ

ALKOZERON TESTOVANÉ V PRAXI

V roku 2016 bola vykonaná štúdia, počas ktorého 1000 dobrovoľníkov, ktorí trpia alkoholizmom, počas jedného mesiaca pravidelne brali Alkozeron.

Na základe výsledkov výskumy 25% zaznamenali výrazné zníženie túžby po alkohole a zlepšenie stavu organizmu, a 75% skúšaných úplne prestali pit alkohol! Podľa výsledkov vyšetrenia poznamenané výrazné zlepšenie ukazateľov pečeňe, stav kardiovaskulárnej a nervovej sústavy.

Nápoj ukázal svoju účinnosť u 100% dobrovoľníkov, bez ohľadu na závažnosti ochorenia a trvanie príjmu alkoholu.

ALKOZERON – UNIKÁTNY CERTIFIKOVANÝ PROSTRIEDOK

 • Alkozeron neobsahuje GMO, klinicky testovaný a nespôsobuje vedľajšie účinky.
 • Na 90% sa skladá z rastlinných prírodných zložiek
 • Alkozeron nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je vhodný pre diabetikov
 • Alkozeron prešiel certifikáciu, potvrdzujúci jeho vysokú kvalitu a bezpečnosť

Alkozeron: účinný prostriedok v boji proti alkoholizmu

TOXIKOLOGOVIA ODPORÚČAJÚ ALKOZERON

Alkozeron odporúčam všetkým svojim pacientom – a tým, ktorí majú pijatiku, a tým, ktorí málo pijú, ale v skutočnosti chcú prestať pit‘. Prostriedok nielen odstraňuje psychologickú túžbu po alkoholu, ale tiež obnovuje organizmus, má pozitívny vplyv na pečeň, srdce, obličiek, nervovou sústavu. Komplexné účinky prípravku pomáha mojim pacientom prestať piť a rýchlé sa vrátit‘ do normálneho života.

Specialista v oboru toxikologie MUDr. Aleš Navrátil

SPÔSOB POUŽITIA

 • Veľmi jednoduché použitie – je rychlo rozpustný vo vode prášok
 • Pozitívny účinok je pozorovaný od prvého dňa použitia. Doporučuja sa používať jeden raz za deň.

Recenzia

Keď som sa rozviedol, ako sa hovorí, pustil som sa “do vetra”. Niekoľko mesiacov som pil skoro každý deň, prišel som o prácu, zistil som, že som na šikmé ploche, ale nemohol som nič urobiť. Ďakujem bratovi, ktorý prišiel na pomoc. Donútil mňa užívať Alkozeron. Trval na tom, a dohliadol na to, aby som ho pravidelne užíval. Teraz môžem s istotou povedať, že som člověk voľný od závislosti. Ak vy alebo vaši blízki máte problém, použite Alkozeron, je to naozaj pomáha!

Martin, 40 rokov

Predtým môj manžel pil zriedka, ale postupom času to vyvinulo do závislosti. Avšak, môj manžel nechcel priznať, že bol chorý. Priateľka poradila v boji proti alkoholickej závislosti manžela používať Alkozeron. Začala som mu pridávať Alkozeron do nápoja, chválabohu, forma a chut‘ Alkozeron to umožnuje urobiť nepozorovane. Po nejakom čase túžba po alkoholu u manžela zmizla. Teraz sa on zbavil závislosti! Ďakujem vývojárom Alkozerona!

Lucie, 53 rokov

Môj otec mal najsilnejší závislosť na alkohole, mnohokrát po oslavách sme sa museli obrátiť na lekársku pomoc, aby s pomocou glukózy, ho priviedli späť do normálneho stavu. My sme si s mamou objednali Alkozeron a začali sme nenápadne pridávat‘ ho do nápojov otca. Už po dobu troch mesiacov otec vôbec nepije, ale príčinu tohoto poznáme len my s mamou. Ked‘ máte v rodine tento velký problém použite Alkozeron!

Mikuláš, 35 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: