Asami: prirodzené posilnenie pre vaše vlasy

Asami: prirodzené posilnenie pre vaše vlasy

ASAMI začína účinkovať ihneď od počiatku aplikácie. Jeho aktívne ingrediencie posilňujú vlasy, regulujú funkciu folikúl, obnovujú normálnu štruktúru buniek a aktívne vyživujú vlasové korienky.

OBJEDNAŤ

Hlavné výhody ASAMI

ASAMI je sprej na rast vlasov, ktorý zabraňuje ich vypadávaniu a zastavuje ho, podporuje ich zdravý rast, zahusťuje existujúce vlasy a zvyšuje ich lesk, objem a elasticitu.

 • Prírodná formula
  Je hypoalergénny, neobsahuje žiadne syntetické chemické látky, ani konzervačné látky.
 • Unikátne ingrediencie
  Účinný BIOKOMPLEX z EXTRAKTU ZO ŽIHĽAVY DVOJDOMEJ v kombinácii s ďalšími vzácnymi regeneračnými bylinkami, posilnený vitamínmi a minerálmi.
 • Jednoducho sa používa
  Nasprejujte priamo na pokožku hlavy, minimálne 3 krát týždenne – bez oplachovania po aplikácii.
 • Efektívnosť
  Sérum ASAMI stimuluje vlasové folikuly a tým zvyšuje hustotu vlasov a rýchlosť ich rastu.

Asami: prirodzené posilnenie pre vaše vlasy

OBJEDNAŤ

Vďaka čomu je ASAMI tak efektívny

Tajomstvo úspechu ASAMI je ukryté v jeho unikátnej zbierke vysoko efektívnych zložiek, ktoré vyživujú vlasové korienky a samotné vlasy, čím stimulujú ich rast a vďaka čomu sú husté, silné a žiarivé.

 • Ricínový olej
 • Extrakt z listov Žihľavy dvojdomej
 • Extrakt z koreňa Všehoja ázijského
 • Extrakt z listov Podbeľu liečivého
 • Extrakt z Rebríčku obyčajného

Spočiatku bol tento objav udržiavaný v tajnosti, ale teraz je toto neuveriteľne efektívne sérum dostupné širokému rozsahu spotrebiteľov!

 1. Ricínový olej
  Posilňuje vlasy a pomáha im zhustnúť. Taktiež sú vďaka nemu vlasy hrubšie, majú lepšiu elasticitu a celkovú kvalitu.
 2. Biokomplex: všehoj ázijský a žihľava dvojdomá
  Reguluje funkciu folikúl a rovnako aj vlasovú štruktúru, neutralizuje škodlivé vplyvy životného prostredia a rovnako aj účinky aktívnych chemických zlúčenín v šampónoch.
 3. Podbeľ liečivý
  Rýchlo preniká do pokožky a poskytuje vlasovým bunkám zdravú štruktúru, a taktiež pomáha vyčistiť upchané póry na pokožke hlavy. Hypoalergénne vlastnosti podporujú rast nových vlasov.
 4. Vitamíny a minerály
  Aktívne vyživujú a posilňujú vlasové korienky, zvyšujú rýchlosť ich rastu a odstraňujú lupiny, podráždenie a suchosť pokožky vo vlasovej časti. Obohatené zloženie taktiež pomáha obnoviť slabú a poškodenú vlasovú štruktúru.

Asami: prirodzené posilnenie pre vaše vlasy

Ako používať ASAMI sprej

ASAMI je vo forme spreju, veľmi jednoducho sa používa.

 • Dôkladne si umyte vlasy a odstráňte z nich akékoľvek kozmetické produkty alebo ich zvyšky.
 • Fľaštičku dobre premiešajte a produkt nasprejujte priamo na hlavu.
 • Vlasovú pokožku masírujte niekoľko minút. Po aplikácii neoplachujte.
 • Produkt používajte minimálne 3 krát týždenne.

Prečo naši zákazníci milujú ASAMI

Celý svoj život som mala problémy s vypadávaním vlasov. Riedke, lámavé vlasy – žiadny z produktov mi nepomáhal. Vyskúšala som všetko čo sa dalo, aby som ich posilnila. Kúpila som si produkty za 3 eurá, ale tiež aj za 100 eur – všetko bolo zbytočné. Kamoška mi priniesla fľaštičku ASAMI. Vyskúšala som to a potom som si objednala ďalšie 2 fľaštičky – pre mňa a moju sestru, ktorá má rovnaký problém ako ja. Moje vlasy sú oveľa hustejšie a pevnejšie. Vyzerajú zdravo a žiarivo, tak, ako som vždy chcela. Za mesiac mám v úmysle zopakovať liečbu.

Denisa, 29 rokov

Krátko po tom, čo som dovŕšil 35 rokov, sa mi začala objavovať plešina. Náhodou som sa dostal k ASAMI a rozhodol som sa dať tomu šancu. Po mesiaci a pol si moja žena všimla jemných vláskov na mieste, kde predtým zvykla bývať plešina. O šesť mesiacov neskôr som mal vlasy po celej svojej hlave. Kým budem môcť, rozhodne to budem používať. Zbožňujem to.

Šimon, 43 rokov

Jar bola pre moje vlasy vždy ťažkým obdobím. Moje vlasy vypadávali vo veľkom. Mala som z toho nervy, ale nemohla som s tým nič robiť. Každý rok bol rovnaký. Potom, čo som neúspešne vyskúšala minimálne 10 produktov, som narazila na ASAMI. Žienky, neviete si ani predstaviť, čo sa stalo. Cítim sa ako v rozprávke. Po 3 týždňoch moje vlasy boli silnejšie a úplne prestali vypadávať. Je smola, že som kúru musela predčasne ukončiť kvôli osobným problémom. Ale potom som zopakovala liečbu ešte raz a tento krát do úplného konca. Už som si objednala ďalší, teším sa na naň.

Jaroslava, 53 rokov

Jeden deň moja manželka prišla s fľaštičkou ASAMI vo svojich rukách a povedala, že by mi to mohlo pomôcť s rastom nových vlasov. Spočiatku som sa jej smial ale hlboko vo svojom vnútri som chcel aby to fungovalo. Predstavte si moje prekvapenie keď sme si po pár týždňoch všimli pár drobných vláskov na vrchu mojej hlavy. Táto vec skutočne funguje!

Jozef, 54 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: