AUDITONUS: eliminuje akékoľvek príznaky ochorenia ucha a obnovuje sluch!

AUDITONUS: eliminuje akékoľvek príznaky ochorenia ucha a obnovuje sluch!

VYRIEŠTE SVOJE PROBLÉMY TERAZ VĎAKA TEJTO ÚŽASTNEJ LIČEBNEJ METÓDE SLUCHU

 • Dodá vám 100% regeneráciu sluchu bez chirurgického zákroku
 • Umožní vám žiť bez načúvacích prístrojov
 • Hypoalergénne a bezpečné v každom veku
OBJEDNAŤ

TENTO EFEKTÍVNY PRÍRODNÝ PRODUKT CHRÁNI ĽUDSKÉ ZDRAVIE!

 1. BEZ ZAPÁCHAJÚCICH OLEJOV
 2. BEZ MEDICÍNSKEJ ADMINISTRATÍVY
 3. BEZ MEDICÍNSKYCH ZÁKROKOV
 4. BEZ STARÝCH LIEČIV

AUDITONUS: eliminuje akékoľvek príznaky ochorenia ucha a obnovuje sluch!

OBJEDNAŤ

HLAVNÉ VÝHODY AUDITONUS

 • Pomáha eliminovať bolesť a zápal, pomáha obnoviť sluch, bojovať s infekciami uší spôsobenými chronickými baktériami a posilňuje váš sluch.
 • Obnovte normálny krvný obeh v uchu, zúčastňuje sa procesu tvorby chrupavky a regenerácie v prípade degradácie.
 • Pomáha udržiavať normálny sluch, posilňuje steny ciev a zlepšuje metabolické procesy v ušných bubienkoch.

AKO HO POUŽIŤ
Rozpustiť 10 kvapiek v pohári vody trikrát denne. Konzumuje sa okamžite po jedle.

AUDITONUS 100% prírodné zloženie

 1. Tinktúra ženšen-červené korene. Existujú aj štúdie, ktoré odhaľujú existenciu protizápalových, protivredových, hypotenzných a imunitne stimulujúcich vlastností. Niektoré ginsenozidy majú sedatívne, antikonvulzívne, analgetické a antipsychotické vlastnosti. Na druhej strane sa ukázalo, že iné ginsenozidy majú stimulačné vlastnosti na nervovom systéme.
 2. Tinktúra listov Ginkgo Biloba. Gingko biloba je liečivá rastlina s krátkymi vetvami, vejárovitými listami, jedlými plodmi a produkuje silný zápach. Terapeutické účinky ovocia Gingko Biloba: expektorancia, tuberkulostatika, antiastmatiká, antibronálne, sedatívne, tráviace, vermifúgne.
 3. Tinktúra Ovocia Tribulus terrestris. Všetky časti rastlín boli aplikované v tradičnej medicíne, najmä v tradičnej čínskej a ajurvédskej medicíne. Táto rastlina obsahuje rôzne steroly, saponíny a beta-sitosterol, s antioxidačnými a protizápalovými účinkami na organizmus.
 4. Tinktúra z koreňov Angelica. Korene obsahujú prchavý olej, ktorý obsahuje kumarínové zásady, angelicín, xantotoxín, imperatorínu a bergapten. Obsahuje tiež kofeín, chlorogén, anjel, fumarovú kyselinu, šťaveľovú kyselinu, mastné kyseliny, triesloviny, sacharidy. Prchavý olej sa odporúča pri anorexii, dyspepsii, meteorizme. Pri reumatickej terapii sa externe používa aj ako éterický anjelský olej.

AUDITONUS: eliminuje akékoľvek príznaky ochorenia ucha a obnovuje sluch!

NÁZORY EXPERTOV

Príčiny straty sluchu nie sú len pracovný hluk, infekčné choroby alebo zápal.
Strata sluchu je priamo spojená s vysokou hladinou cukru v krvi alebo cholesterolom, nízkou imunitou alebo zlou osobnou hygienou. Je to presne to, čo odporúčam najprv všetkým pacientom, ktorí prišli ku mne. Trik sa nachádza v kombinácii medicínskych zložiek, ktoré prirodzene liečia hladiny ostrosti sluchu.

Dr. Helena Freyová, Doktorát v ORL, 16 rokov skúseností v odbore

ZO SKÚSENOSTÍ ĽUDÍ KTORÝ POUŽÍVALI TENTO PRODUKT

Zrazu som začal strácať sluch. Išiel som na ORL. Boli mi predpísané nejaké lieky. Kúpil som si špeciálne načúvadlo a začal ho nosiť. Ale sluch bol stále slabší. Stručne povedané, kúpil som si AUDITONUS a zmenil sa mi život. Po jednom mesiaci sa všetko vrátilo do normálu!

Henrich I.

Bolo mi povedané, že musím podstúpiť operáciu, že sa nedá urobiť nič iné. Bol som už len jeden krok od toho, aby som bol úplne hluchý. Ale ja som sa bál chirurgie, tak som sa rozhodol hľadať niečo iné online. A našiel som AUDITONUS. Po dvoch týždňoch som pocítil zlepšenie môjho sluchu

Kornel P.

AUDITONUS mi odporučil priateľ, ktorému po nehode uzdravil jeho sluch. Pokiaľ ide o mňa, vždy som mal problémy so sluchom. Používala som načúvací prístroj po celý život, ale odložila som ho nabok! Nemôžem tomu uveriť! Je to veľmi dobrý produkt. A lacný.

Júlia I.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: