Ayur Read Pro ajurvédske okuliare: dobrý zrak mihnutím oka

Ayur Read Pro ajurvédske okuliare: dobrý zrak mihnutím oka

 • Bezpečná a neinvazívna metóda
 • potvrdená 100 % účinnosť
 • Pre každého bez ohľadu na vek
OBJEDNAŤ

Aké problémy s očami ľudí trápia?

 1. AMD
 2. Krátkozrakosť
 3. Ďalekozrakosť
 4. Očný zákal
 5. Glaukóm
 6. Astigmatizmus
 7. Škúlenie
 8. Starecká slabozrakosť

Ayur Read Pro ajurvédske okuliare: dobrý zrak mihnutím oka

OBJEDNAŤ

Naučte sa znova vidieť

Zistilo sa, že očné svaly sú najflexibilnejšie a najsilnejšie svaly v ľudskom tele. Môžu sa rýchlo regenerovať a vrátiť sa k svojej predchádzajúcej kondícii. Ako je to možné?

Stačí naučiť svoje oči… vidieť – znova!

Áno, je to pravda. Len ukážte svojim očiam, ako by mali správne fungovať. Jediné, čo potrebujeme, je nástroj, ktorý oči poučí, na ktoré miesto majú zaostriť. Pravdepodobne by vás zaujímalo, odkiaľ pochádza nápad na ajurvédske okuliare Ayur Read Pro…

Viac ako 40 % Slovákov vo veku 26-54 rokov potrebuje korekciu zraku, čoho si takmer 30 % nie je vedomých – sú presvedčení, že ich zrak je v poriadku? Navyše, takmer 59 % ľudí starších ako 54 rokov nosí nesprávne okuliare, ktoré ešte viac poškodzujú ich zrak?

Staroveká indická medicína obnoví váš zrak …

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo sú civilizácii vzdialené kmene usadené medzi pohoriami Indie, Nepálu a Butánu známe svojou dlhovekosťou a veľmi dobrým zrakom? Vďačia za to starodávnym metódam indickej medicíny – Ajurvéde.

Čo je ajurvéda a metóda boja proti očným vadám?

Ajurvéda pozostáva z rôznych diét, riešení a zásad, podľa ktorých títo domorodci žijú. Výsledkom je, že netrpia rôznymi ťažkosťami a zdravotnými problémami, a ich priemerný vek presahuje 95 rokov!

V priebehu rokov a s objavujúcimi sa potrebami zlepšovania nášho fyzického stavu zhromaždili vedci z oblasti oftalmologických vied z ajurvédskej medicíny najúčinnejšie riešenia v boji proti krátkozrakosti.

Výsledkom boli ájurvédske okuliare Ayur Read Pro, ktoré majú v rámoch – namiesto bežných sklenených šošoviek – čierne sklíčka s početnými otvormi s malým priemerom.

Ayur Read Pro ajurvédske okuliare: dobrý zrak mihnutím oka

Nosiac ajurvédske okuliare denne po dobu niekoľkých hodín:

 • efektívne zvýšite hĺbku ostrosti
 • napravíte svoj zrak
 • znížite riziko nebezpečných očných ťažkostí
 • perfektne vytrénujete svoje očné svaly (metóda reedukácie)
 • zbavíte sa bolesti očí a migrény
 • obnovíte svoju predchádzajúcu kondíciu

Ajurvédske okuliare Ayur Read Pro sú jediným takýmto účinným produktom na trhu, a preto ich sám výrobca podporil špeciálnou a jedinečnou zárukou trojitej satisfakcie:

 1. Kvality
 2. Originality
 3. Spokojnosti

Hodnotenia používateľov Ayur Read Pro

Viete si predstaviť ženu v päťdesiatke, ktorá si nedokáže vyskúšať topánky v obchode, pretože… ich nevidí!!! Bolo to tak, ale keď som našla tú ponuku Ayur Read Pro na internete, vedela som, že ich musím mať. Stačilo 28 dní používania a ja som fungujem naplno!

Viktória Ralská z Budimíra, 50 rokov

Najhoršie bolo, keď som chcela plávať – no nenasadíte si okuliare a kontaktné šošovky ma dráždili, navyše a sú veľmi nebezpečné pre sietnicu oka. Našťastie mi priateľka odporučila tieto ajurvédske okuliare. Teraz lámem rekordy v olympijskom bazéne!

Zuzana Zábranská z Prešova, 24 rokov

V práci som nikdy nepotreboval okuliare, aj keď som hodinár. Klientov je dostatok, takže musím byť neustále v pohotovosti… Pred rokom sa ukázali problémy so zrakom, podozrenie na glaukóm a ďalšie nechutnosti. Ale odkedy mi môj syn daroval Ayur Read Pro, vidím všetko a moje oči vôbec nebolia.

Zdenko Spišák z Banskej Bystrice, 63 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: