Beflexan pre kĺby: rýchle zotavenie bez bolestivých injekcií!

Beflexan pre kĺby: rýchle zotavenie bez bolestivých injekcií!

Beflexan je odborná masť na kĺby, s ktorou sa zbavíte bolesti a vrátite k plnej mobilite. Beflexan vám pomôže pri úrazoch, v boji s opuchom a obmedzenou mobilitou kĺbu. Pomôže aj vtedy, ak problémy sú spojené s vekom alebo dlhoročným zaťažovaním kĺbov.

 

Už po niekoľkých dňoch s Beflexanom pocítite pozitívne zmeny, a konečne tento prípravok na kĺby vám pomôže sa vrátiť k obľúbenému športu, prechádzkam, hrám so psíkom alebo do práce bez žiadnych ťažkostí!

OBJEDNAŤ

Beflexan – rýchlo vás postaví na nohy!

Beflexan je nielen protizápalová masť proti bolesti kĺbov. Predovšetkým ponúka komplexné riešenie, ak vaše kĺby potrebujú pomoc.

 • odstráni bolesť
 • zmierni zápal
 • odstráni opuch a modriny
 • odstráni pocit stuhnutia
 • podporí regeneráciu chrupky
 • zmierni kŕče svalov

Postarajte sa o svoje kĺby! Pre menej aktívnych…

Beflexan pre kĺby: rýchle zotavenie bez bolestivých injekcií!

Nadváha, nedostatok pohybu, vek, ochorenia – tieto všetky faktory môžu byť príčinou degenerácie kĺbov. Vzniká bolesť, ranné stuhnutie a klesá mobilita. Pomaly začínate sa vzdávať toho, čo vás tešilo.

Masť na kĺby Beflexan, vďaka tomu, že obsahuje napr. chondroitín, odstráni zápal a podporí regeneráciu postihnutého miesta. Tým vám pomôže sa zbaviť všetkých nepríjemných príznakov a umožní znova čerpať radosť z prechádzok alebo práce v záhrade.

OBJEDNAŤ

… a tých aktívnejších

Pred vami zápas s kamarátmi, ale máte vyvrtnutý členok? Chcete sa vydať na výlet na bicykli, ale preťažené kĺby vám to znemožňujú? Cítite bolesť z dôvodu nadmerného zaťaženia počas cvičenia v posilňovni?

Prípravok na kĺby Beflexan bol navrhnutý práve pre vás. Produkt rýchlo zmierni bolesť, zmenší opuch a obnoví správne funkcie kĺbu. A čo je dôležité, Beflexan nemaskuje príznaky, ale sa zaoberá ich príčinou.

Zloženie, ktoré čerpá z prírody – až 10 zložiek na kĺby!

Beflexan pre kĺby: rýchle zotavenie bez bolestivých injekcií!

 • Kostihoj lekársky
  Kostihoj lekársky – má protizápalový účinok. Alantoín, ktorý táto rastlina obsahuje, podporuje regeneráciu tkanív. Okrem toho kostihoj zmierňuje opuchy a bolesť po úrazoch.
 • Arnika horská
  Arnika horská – účinná pri zmierňovaní opuchov. Podporuje cirkuláciu krvi v končatinách. Zjemňuje bolesť pri krvných výronoch, modrinách, pomliaždeniach, zlomeninách, preťažení a zápaloch kĺbov a pod. Môže pomôcť pri bolesti z dôvodu reumatických ochorení.
 • Chondroitín
  Chondroitín – je ďalšia zložka chrupky. Chráni kĺby pred poškodením. Chondroityín garantuje vhodné mazanie medzi jednotlivými pohyblivými prvkami, a tým dbá o mobilitu kĺbu. Jeho nedostatok môže viesť k vzniku artritídy a pod.
 • Nechtík lekársky
  Nechtík lekársky – má protizápalový účinok a urýchľuje hojenie v prípade pomliaždenia.
 • Pagaštan konský
  Pagaštan konský – tlmí tvorbu opuchov v kĺboch ​​a hematómoch, znižuje bolesť. Dokonale utesňuje cievy a zabraňuje exsudácii. Gaštan je obzvlášť dychtivo používaný na upokojenie pocitu tzv ťažké nohy.
 • Oleje: šalviový a z ďumbieru
  Oleje: šalviový a z ďumbieru – majú protizápalový účinok a zjemňujú bolesť kĺbov.
 • Oleje z mentolu a eukalyptu
  Oleje z mentolu a eukalyptu – majú relaxačný a uvoľňujúci účinok na svaly.
 • Tymiánový olej
  Tymiánový olej – používa sa na masáže. Upokojuje boľavé kĺby a svaly. Stimuluje krvný obeh.

Dozveďte sa, ako funguje prípravok na kĺby Beflexan!

Alena

Moje problémy s kolenami sa začali pred niekoľkými rokmi a stále rástli. Až konečne prišiel deň, kedy som už stále cítila bolesť, už som nemala chuť na prácu v záhrade… Až syn mi objednal tu masť na kĺby Beflexan, lebo obsahovala veľa zložiek a mohla pomôcť na kolená. Ich stav sa začal rýchlo zlepšovať, až konečne moje obľúbené aktivity už neboli pre mňa žiadnym problémom.

Tomáš

V minulosti som používal rôzne masti na kĺby, ale takmer žiadna mi neposkytla taký účinok ako Beflexan. Ale nie je to pre mňa prekvapujúce, lebo nepoznám žiaden iný krém na kĺby, ktorý by obsahoval toľko zložiek. V iných produktoch často nájdeme len jednu aktívnu zložku, a koniec. A tu sú oleje aj výťažky z najznámejších rastlín. Skvelý produkt!

Marek

Hrám futbal v nižšej lige, kde je hra niekedy veľmi namáhavá, preto je Beflexan nevyhnutný. Vyvrtnuté členky, úrazy chodidiel – Beflexan si vie poradiť s každým takýmto problémom veľmi rýchlo a účinne.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: