Bioretin proti vráskam: dokonalá pleť za 12 dní

Bioretin proti vráskam: dokonalá pleť za 12 dní

 • Potentná dávka vitamínov pre vašu pokožku
 • Hydratácia na 48 hodín
 • Vyhladzuje pleť
 • Vyhladzuje mimické a hlboké vrásky
 • Posilnenie regenerečné schopnosti pokožky
OBJEDNAŤ

Bioretin – Revolučný krém na OMLADENIE

Pramenitá voda, presne vyvážené zloženie a mnoho aktívnych rastlinných výťažkov poskytujú intenzívnu starostlivosť proti starnutiu a omladia vašu pleť. Inovatívne riešenia v kozmetológii poskytujú viditeľné výsledky už za niekoľko dní.

 • Bioretin má ľahkú textúru, ktorá ho odlišuje od iných produktov. Obdarujte sa – luxus delikátnej starostlivosti, ktorá jemne zdokonaľuje vašu pokožku!
 • Vďaka nevtieravej kvetinovej vôni sa každodenná starostlivosť stane príjemným rituálom.

Bioretin proti vráskam: dokonalá pleť za 12 dní

OBJEDNAŤ

4 kroky k omladeniu pleti

 1. Čistenie. Pripravte vašu pleť na starostlivosť jemným odstránením mejkapu.
 2. Tonizácia krúživými pohybmi vatového tampónika na pleť aplikujte pleťové mlieko alebo tonikum.
 3. Hydratácia. Bioretin vyživuje a regeneruje pokožku vašej tváre a deň za dňom jej vracia mladosť a krásu.
 4. Výsledky. Už od prvého dňa používania Bioretin vyzerá vaša pleť zdravšie. Krém vyhladzuje vrásky a upokojuje vašu pokožku.

TAJOMSTVO ÚČINNOSTI

 • Kyselina hyalurónová yselina hyalurónová môže neporovnateľne zvýšiť obsah vlhkosti a súčasne revitalizuje vonkajšie vrstvy pokožky tak, aby vyzerali a boli pocitovo mäkšie, hladšie a najmä žiarivo hydratované! Vďaka tomu sa okamžite zlepší vzhľad jemných línií a vrások
 • Avokádový olej. Beta-karotén, bielkoviny, lecitín, mastné kyseliny a vitamíny A, D a E v avokádovom oleji pomáhajú zvlhčovať a chrániť Vašu pokožku pred poškodením UV žiarením, a tiež zvyšujú metabolizmus kolagénu.

Omladzujúce extrakty sa produkujú bez použitia alkoholu, alkalických zlúčenín alebo glycerínu.
Krém má najvyšší možný obsah zdraviu prospešných zložiek vďaka prirodzeným spôsobom spracovania. Sama príroda dodáva krému Bioretin energiu.

Komplexný ÚČINOK

 1. Hydratuje a vyživuje. Vitamíny a minerály vrátia pleti jej prirodzený jas. Žiarivo zdravá pleť vďaka pravidelnej hydratácii.
 2. Vyhladzuje. Aktívne zložky odstraňujú vrásky na tvári a okolo očí. Pokožka sa vyhladí a tvári sa vráti prirodzená silueta písmena V.
 3. Ochraňuje. Aktívne zložky a silné SPF filtre chránia pokožku pred nezdravými vplyvmi prostredia. Vrásky a vyhasnutá pleť nemajú šancu.

Bioretin proti vráskam: dokonalá pleť za 12 dní

Odborníci odporúčajú

Bioretin dokázal svoju účinnosť. Najväčšou výhodou je komplexná starostlivosť. Krém sa môže používať pre komplexný PLNÝ PROGRAM OMLADENIA POKOŽKY TVÁRE, ale aj ako prevencia. Vrásky sa dokonale vyhladia, tón pleti sa zjednotí. Odporúčam tento krém všetkým, čo chcú zlepšiť kvalitu svojej pokožky a potrebujú ju chrániť pred akýmikoľvek nedokonalosťami. Veď na suchej a olupujúcej sa pokožke sa môžu vytvoriť vrásky len za niekoľko dní, a potom je ich už len ťažké vyhladiť.

Eleonóra Sandersová, kozmetológ

Hodnotenia skutočných žien

Nemala som hlboké vrásky, ale mala som veľa malých mimických vrások a tón pleti tiež potreboval vylepšiť. S krémom Bioretin sa vrásky vytratili a pokožka vyzerá tak sviežo, že vyzerám mladšie ako na 30.

Anna, 37

Krém Bioretin som si kúpila nedávno, ale už teraz som spokojná s výsledkom – pokožka sa napla, vrásky sú zredukované. Okrem toho sa mi aj zmenšili póry. Teraz sa obdivujem vždy, keď sa zastavím pred zrkadlom. Ale najdôležitejšie je, že prvé výsledky boli viditeľné už za dva dni.

Simona, 39

Po 40-tke už pokožka nie je taká, ako bývala, a neverila som, že tento krém pomôže. Ale Bioretin je skutočne účinný – tvár vyzerá sviežejšie, tón pokožky nie je mdlý, vrásky miznú. Som veľmi šťastná.

Mária, 44

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: