Bluestone pre potenciu: prémiový komplex proti prostatitíde a erektilnej dysfunkcii

Bluestone pre potenciu: prémiový komplex proti prostatitíde a erektilnej dysfunkcii

Pri chronickej prostatitíde a závažnej erektilnej dysfunkcii odporúčame užívať komplex Bluestone.

Pôsobí 3-krát účinnejšie ako kapsuly alebo kvapky samotné: rýchlo zmierňuje príznaky prostatitídy, obnovuje erekciu a znižuje riziko adenómu.

OBJEDNAŤ

Bluestone: iba pre skutočných mužov!

Rastlinný komplex s prírodnými zdrojmi L-arginínu, lykopénu a kvercetínu – najsilnejších zložiek na obnovenie zdravia mužov.

 • Zmierňuje zápal a bolesť
 • Obnovuje močový systém
 • Zvyšuje libido
 • Zlepšuje spermatogenézu
 • Predlžuje pohlavný styk
 • Zvyšuje živé pocity počas orgazmu

Bluestone dvojitý úder do prostatitídy a erektilnej dysfunkcie

Bluestone pre potenciu: prémiový komplex proti prostatitíde a erektilnej dysfunkcii

OBJEDNAŤ

BLUESTONE – tvoj kamoš bude ako kameň

Komplex sa skladá z kapsúl a kvapiek, ktoré nielen pomáhajú riešiť intímne problémy, ale majú aj ďalšie účinky na zlepšenie mužského tela.

 1. MUIRA PUAMA. Zlepšuje náladu a činnosť mozgu. Bojuje proti stresu, zlepšuje spánok, pamäť a koncentráciu.
 2. KOREŇ EURYCOMA. Predlžuje čas pohlavného styku a zlepšuje vnímanie, eliminuje sexuálne poruchy a príznaky prostatitídy.
 3. VÝŤAŽOK ZO SEMIEN GUARANY. Zabraňuje plešatosti a predčasnému starnutiu, bojuje s nadváhou, urýchľuje metabolizmus a rast svalov.
 4. LYKOPÉN. Chráni prostatu pred poškodením a zápalom a zmierňuje tak vznik rakoviny prostaty. Zlepšuje kvalitu a pohyblivosť spermií.
 5. KYSELINA ASPARÁGOVÁ. Posilňuje nervový systém a ovplyvňuje plodnosť a libido, čo má pozitívny vplyv na reprodukčný systém.
 6. VÝŤAŽOK Z AŠVAGANDY. Zvyšuje hladinu testosterónu v krvi, zlepšuje kvalitu sexuálneho života a normalizuje túžbu po sexe.
 7. L-ARGINÍN. Zlepšuje kvalitu a množstvo spermií, zabraňuje mužskej neplodnosti.
 8. EXTRAKT Z KRPČIARKY. Rozširuje krvné cievy penisu a zvyšuje prietok krvi do panvových orgánov, čím zaisťuje dlhý styk.
 9. EXTRAKT Z PALMY SABAL. Zvyšuje libido a citlivosť erotogénnych zón, zmierňuje príznaky prostatitídy a dodáva energiu.
 10. BIOTÍN (B7). Zabraňuje plešateniu posilňovaním vlasových korienkov a pomáha predchádzať lámaniu a rednutiu. Vitamín pomáha zlepšovať stav pokožky a nechtov.
 11. EXTRAKT Z HORKÝCH POMARANČOV CITRUS AURANTIUM. Pomáha kontrolovať váhu znížením telesnej hmotnosti, potlačením chuti do jedla a urýchlením odbúravania tukov. Stimuluje termogenézu v tele, ktorá zvyšuje energiu.

VÝKONNÝ NÁSTROJ VO SVETE ROZKOŠE

 • ZVYŠUJE SEXUÁLNU TÚŽBU
 • ZLEPŠUJE MNOŽSTVO A KVALITU SPERMIÍ
 • DODÁVA ENERGIU
 • ZVYŠUJE TESTOSTERÓN
 • POSILŇUJE EREKCIU
 • PREDLŽUJE STYK

Bluestone pre potenciu: prémiový komplex proti prostatitíde a erektilnej dysfunkcii

ODBORNÍCI ODPORÚČAJÚ

Prípravky na zvýšenie potencie negatívne ovplyvňujú srdce, pečeň a obličky a majú slabý alebo dočasný účinok. Tak to bolo donedávna. Tento rok som sa zúčastnil nezávislého testovania nového komplexného prípravku na zlepšenie mužského tela s názvom „Bluestone“ a výsledky testu predčili všetky očakávania.

Kombinovaná receptúra ​​obsahuje hlavné účinné látky, aby bol komplex vhodný pre každého človeka. Prírodné extrakty, 2 aminokyseliny, antioxidanty, biotín a kvercetín spolu poskytujú maximálny účinok. Zároveň nenarúšajú prácu kardiovaskulárneho systému, naopak zlepšujú priepustnosť ciev. To umožňuje penisu naplniť čo najviac krvi, čo prispieva k silnej a predĺženej erekcii.

Komplex Bluestone lieči celé telo a pomáha bojovať proti zmenám ktoré súvisia s a psychickému stresu. Nemá žiadne vedľajšie účinky a nespôsobuje alergie.

Michal Hrdlička, sexuológ

AKO SA POUŽÍVA:

 1. Ráno: Vezmite 1 kapsulu.
 2. Večer: Rozpustite 15 kvapiek v 200 ml vody a vypite.
 3. Odporúčané trvanie kúry 30-60 dní.

S Bluestone je ich bolesť už minulosťou

Predtým to bolo raz za mesiac na päť minút… pod dekou v tmavej miestnosti … Sex s mojou ženou bol veľmi zlý. Začal som mať problémy s erekciou a stratil som libido. Vyskúšal som všetky druhy liekov z lekárne, ale spôsobujú viac škody ako úžitku. Ale #Bluestone zmenil všetko… Teraz nám môže každý závidieť náš sexuálny život. Ani v mladosti som nemal taký horúci, búrlivý a dlhý sex.

Štefan Bernard

Mnoho mužov v mojom veku má problémy s potenciou a pre zlé zdravie je ťažké nájsť vhodný produkt. Bluestone sa pre mňa stal záchranou, už žiadne problémy s erekciou a moja nálada je skvelá. A čo viac, neškodí to srdcu.

Robert Kocúrik

Nevedel som, čo je impotencia, až kým som nemal 45 rokov. Erekcia slabla, objavili sa problémy so vzrušením… Bral som nejaké tabletky, ale výsledok mi nevyhovoval. Stále sa vyskytovali zlyhania. Potom som si začal všímať príznaky prostatitídy… Andrológ mi odporúčal volať kapsuly a kvapky #Bluestone . Výsledok super, som spokojný. Teraz je môj penis tvrdý, kedykoľvek to chcem, a pocity zo sexu sú oveľa výraznejšie.

Andrej Novák

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: