Boobs XL pre zväčšenie pŕs: viditeľné výsledky už za týždeň!

  • Prirodzené zväčšenie pŕs
  • Korekcia tvaru a zdvihnutie
  • Iba prírodné zložky
  • 95% žien potvrdilo výsledky
OBJEDNAŤ

Boobs XL – objemný výsledok! 100%

Boobs XL pre zväčšenie pŕs: viditeľné výsledky už za týždeň!

  1. Prirodzený objem
  2. Trojnásobne spomaľuje proces starnutia kože
  3. Je vhodný pre všetky ženy bez ohľadu na vek
  4. Raz a navždy zabudnite na strie
  5. Zväčšite si prsia až o 2 veľkosti
  6. Môžete nosiť oblečenie s hlbokým výstrihom

EFEKT NEVIDITEĽNEJ PODPRSENKY – Vaše prsia už nebudú potrebovať podporu!

Boobs XL pre zväčšenie pŕs: viditeľné výsledky už za týždeň!

  • Krok 1 Krém sa nanáša na čistú pokožku. Najskôr sa masíruje prvý prsník až kým sa krém úplne nevstrebe, 5-10 minút. Zopakujte niekoľko krát.
  • Krok 2 Následne sa masíruje druhý prsník. Potom je potrebné počkať, kým krém nezaschne.
  • Krok 3 Nakoniec premasírujte obidve prsia krúživými pohybmi pozdĺž obrysov pŕs, až kým sa nevrátite späť na spodnú časť tam, kde ste začali.
  • Krok 4 Používajte dvakrát denne: ráno a večer.
OBJEDNAŤ

Drogy

  • Deoksimiroestrol má výrazne omladzujúce účinky, ktoré spôsobujú rast pŕs;
  • Výťažok z koreňa Pueraria Mirifica účinne vyživuje a chráni pokožku;
  • Esenciálny olej ruže zlepšuje pružnosť pokožky, odstraňuje a zabraňuje vzniku strií.

Odborníci o Boobs XL:

Adela Dumitruová Odborník v ženskom zdraví

Mnoho moderných žien sa už stretlo s nutnosťou estetického modelovania poprsia. Takmer všetky chcú dosiahnuť luxusný tvar. A nie je sa ani čomu čudovať, veď dekolt bol vždy oblasťou zvýšenej pozornosti mužov. Vďaka každodennému používaniu krému sa objem pŕs zvýši už za 3-4 týždne, tvar poprsia bude okrúhlejší a napnutejší a pokožka bude pružná a zamatová. Krém prešiel klinickými štúdiami, ktoré vykonali odborníci Svetovej zdravotníckej organizácie v 14 krajinách sveta. Tisíc žien sa presvedčilo o účinkoch krému Boobs XL.

Recenzie na krém Boobs XL

Sofia-Maria, 42 rokov:

V poslednej dobe som si začala všímať ako sa moje prsia menia. Faktom je, že s vekom začína koža ovísať a stráca svoju pôvodnú pružnosť a hladkosť. Zle mi už sedí oblečenie s hlbokým výstrihom a vlastne som si ho už aj prestala kupovať. Svoju záchranu som našla v zázračnom kréme! Výsledky ma skutočne prekvapili! Po 2 týždňoch boli vrásky a záhyby na mojich prsiach ledva viditeľné a moje prsia boli pružnejšie. O mesiac neskôr ma už zasypávali otázkami, kde mi urobili takú skvelú plastiku, pričom mi stále nikto neverí, že mi pomohol obyčajný krém!

Emilia, 24 rokov:

Problémy s tvarom prsníkov a ich pružnosťou ma začali prenasledovať okamžite po strate 21 kíl. Bol to pre mňa šok! Moje prsia začali prevísať a stratili svoju krásu! Začala som si kupovať formujúce spodné prádlo, aby som aspoň nejako skryla môj problém. Stratila som dobrú náladu a dostala som sa do depresií. V mojich 24 rokoch vyzerali moje prsia na 30! Na narodeniny som dostala od mamy krém. Najskôr som sa na ňu trošku nahnevala za takýto darček, ale teraz som jej tak vďačná, že to ani nedokážem vyjadriť slovami! Už o mesiac neskôr som mala prsia ako z prvotriednej reklamy na spodné prádlo! Nikdy som neverila, že taký ideálny tvar môže byť skutočne prirodzený!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: