Buniduo Gel Comfort z valgusu: separátor na chodidlá proti haluxom s technológiou priedušného silikónu!

Buniduo Gel Comfort z valgusu: separátor na chodidlá proti haluxom s technológiou priedušného silikónu!

 • Môže prirodzene utlmiť bolesť
 • Dlhodobo rozdeľuje prsty na nohe
 • Pomáha dosiahnuť správnu polohu palca
 • Rýchlo pomáha zmierniť haluxy
 • Niekoľkonásobne posilňuje kĺb palca
 • Narovnáva palec prirodzene a bezpečne 24 h denne
OBJEDNAŤ

Trpíte kvôli haluxom?

Neznesiteľná bolesť, opuch, vbočenosť palca vám otravujú život? Musíte sa vzdávať každodenných aktivít? Problémy s haluxami vás môžu pripraviť o každodennú radosť. Výskumy aplikovanej ortopédie v Zürichu ukazujú, že do roku 2022 bude mať ťažkosti s haluxom až 68 % ľudí starších ako 40 rokov.

 

Vznik haluxov ovplyvňujú: degenerácie kĺbov, nosenie tesnej obuvi s úzkou špičkou, nadváha, genetické sklony, „stojací“ spôsob života, nedostatok fyzickej aktivity. Deformácia palca na nohe môže vzniknúť na mechanickom, genetickom alebo degeneratívnom pozadí. Je to desivé, ale môžete sa tomu vyhnúť!

 

Bohužiaľ, veľmi často nájsť príčinu problému je veľmi ťažké alebo priamo nemožné. Preto je najlepší spôsob, ako získať späť zdravé chodidlá, terapia, ktorá natrvalo obnoví správnu polohu palca. Takúto terapiu ponúka Buniduo Gel Comfort.

Znamená to, že vďaka kúre s Buniduo Gel Comfort môžete rýchlo a prirodzene

Buniduo Gel Comfort z valgusu: separátor na chodidlá proti haluxom s technológiou priedušného silikónu!

 • obnoviť správnu polohu palca
 • zmierniť degenerácie chodidla
 • zlepšiť funkčnosť chodidiel a zmierniť bolesť

Riešením týchto problémov je 1 unikátny mechanizmus: separátor Buniduo Gel Comfort s technológiou priedušného silikónu. Buniduo Gel Comfort je vyrobený z najkvalitnejšieho priedušného silikónu, ktorý nespôsobuje odreniny ani kožné zápaly. Vďaka tomu možno zmierniť degenerácie bezbolestne a prirodzene zlepšiť funkčnosť chodidiel.

OBJEDNAŤ

Buniduo Gel Comfort spôsobuje

 • zmierňovanie bolesti chodidiel
 • obnovenie pohodlia pohybovania sa
 • zahojenie odrenín, otlakov a kurích ôk
 • zlepšenie prekrvenia chodidiel
 • redukciu zápalu
 • možnosť byť zase plne aktívny
 • redukcia priečne plochej nohy

Ako funguje Buniduo Gel Comfort?

Buniduo Gel Comfort z valgusu: separátor na chodidlá proti haluxom s technológiou priedušného silikónu!

Spoľahlivý, špeciálne vyvinutý materiál dokonale udržuje prsty v správnej polohe, vďaka čomu odľahčuje kĺbu a umožňuje návrat palca do správnej polohy.

Profesionálna technológia priedušného silikónu stimuluje autoregeneráciu tkanív na bunkovej úrovni.

Konštrukcia separátorov je založená na pravidlách termo-dynamiko-kinetiky, ktorá spoločne s chôdzou alebo fyzickou aktivitou rozohrieva štruktúry spojivového tkaniva v našom chodidle, čo ešte viac urýchľuje proces regenerácie kĺbu.

Odborníci odporúčajú Buniduo Gel Comfort

„O Buniduo Gel Comfort som sa dozvedel od môjho priateľa, experta na liečbu haluxov svetovej triedy z Zürichu (Švajčiarsko). Povedal, že to je najrýchlejší a najúčinnejší spôsob narovnávania palca, aký veda doteraz objavila.

 

Využitie špeciálnych silikónových separátorov v liečbe haluxov možno prirovnať k objavu penicilínu. Videl som, ako moji pacienti, ktorí doslova vyli bolesťou po urobení niekoľkých krokov, už po prvom období nosenia Buniduo Gel Comfort výrazne zlepšili funkčnosť chodidiel. Žena, ktorá trpela pri každom kroku, zanedlho prišla do mojej ordinácie v krásnych lodičkách na ihlovom podpätku, aby mi poďakovala, a plakala pritom radosťou.

 

Je to možné vďaka technológii priedušného silikónu použitej v Buniduo Gel Comfort v súlade s pokročilými zásadami termo-dynamiko-kinetiky, ale pre organizmus 100 % bezpečnými. Je to jediný mne známy separátor, ktorý nielen zmierňuje prejavy, ale predovšetkým pomáha poraziť príčiny degenerácií palca. Som presvedčený, že môže byť dokonca účinnejší než operácia (ktorá môže vyvolať komplikácie).“

„Odporúčam Buniduo Gel Comfort dokonca i pri terapii týkajúcej sa ťažkých prípadov vbočeného palca”

Adam Kličko, špecialista

v oblasti ortopédie a reumatológie

Prečítajte si príbeh úspechu

„Pracujem v lekárni – postojačky, preto som si, keď u mňa začali problémy s haluxami, myslela, že je môj život v troskách! Bodavá bolesť mi nedovoľovala stáť pevne na nohách… Až mi kolegyňa z práce odporučila Buniduo Gel Comfort. To bol skutočný zázrak! Bolesť chodidiel ustúpila rýchlo a prirodzene!”.

Pani Anna z Trnavy, 57 rokov

„Nasadila som si ten divný separátor a okamžite som v chodidle pocítila akoby príjemné mravčenie. Po asi štvrťhodine bolesť začala poľavovať! Pomyslela som si, že to nie je možné, ale cítila som sa čím ďalej, tým lepšie! Teraz sa vďaka tým zázračným separátorom cítim ako o 30 rokov mladšia!”.

Pani Gabriela z Popradu, 69 rokov

„V mojej rodine sú haluxy dedičné. Lekári mi nedávali nádej, že sa mi podarí im vyhnúť. Ako sa veľmi mýlili! Buniduo Gel Comfort mi pomohol narovnať moje pokrútené prsty rýchlo a neinvazívne! S úľavou som si oddýchla a na bolesť chodidiel si už vôbec nepamätám!”.

Pán Vojtech zo Žiaru nad Hronom, 48 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: