BunionFix z valgusovej deformity nohy: profesionálna ortopedická sada pre liečbu vbočeného palca!

BunionFix z valgusovej deformity nohy: profesionálna ortopedická sada pre liečbu vbočeného palca!

 • Zbavuje bolesti
 • Zbavuje diskomfortu
 • Bez chirurgických zákrokov
 • Možno ho nosiť z každej obuvi
OBJEDNAŤ

Sada 5 párov pre liečbu deformity hallux valgus

BunionFix z valgusovej deformity nohy: profesionálna ortopedická sada pre liečbu vbočeného palca!

 1. Separátor na prsty na nohách Na prstoch dobre drží. Je možné ho nosiť kdekoľvek a kedykoľvek, s ponožkami alebo bez nich, v obuvi či naboso. Neodporúča sa jeho používanie cez noc alebo po dlhú dobu bez prestávky. Nie je určený pre nosenie na palci pri nohách.
 2. Podpora pre chodidlo Zmiernenie bolesti a tlaku na chodidlo. Chráni pred zápalovými procesmi na prstoch na nohách. Je ideálny pre nosenie pri športovaní. Nosí sa s ponožkami. Chráni pred vznikom mozoľov a kurích ôk.
 3. Separátor na prsty na nohách Túto sadu nemožno nosiť naboso. Je možné ju nosiť v ponožkách či akomkoľvek type obuvi. Možno používať aj cez noc. Chráni jemnú pokožku medzi prstami a zabraňuje vzniku odrenín, zhrubnutie kože a vzniku mozoľov.
 4. Separátor na prsty na nohách Túto ortopedickou sadu možno nosiť kdekoľvek, vo všetkých typoch obuvi, s ponožkami či naboso. Dobre držia. Je však dôležité, aby ste tento separátor nenosili po dlhú dobu bez prerušenia. Nenechávajte si ho na noc.
 5. Separátor na prsty na nohách Používa sa v prípade zápalu prstov na nohách. Vďaka tejto sade môžete nosiť akúkoľvek obuv, bez toho aby ste cítili diskomfort. Vďaka fixátoru sa prsty nebudú pri chôdzi hýbať.

Príčiny kosti na nohách:

 • Dedičné predpoklady
 • Nosenie nepohodlnej obuvi
 • Ploché nohy
 • Reumatizmus
OBJEDNAŤ

Hlavné výhody fixátoru BunionFix

BunionFix z valgusovej deformity nohy: profesionálna ortopedická sada pre liečbu vbočeného palca!

 1. Zbavuje bolesti
 2. Zaisťuje správne postavenie prstov na nohách
 3. Neobmedzuje vás v pohybe
 4. Nepoškodzuje kožu
 5. Nevyvoláva alergiu

Názor odborníka

“Pri liečení každého, hoci najmen vážneho ochorenia je dôležitý komplexný prístup. Práve vďaka komplexnému súboru opatrení je možné dosiahnuť kladných klinických výsledkov. Ja som sa osobne podieľal na testovaní sady BunionFix a jeho účinnosť ma naozaj prekvapila! Teraz túto inovatívne liečebnú metódu odporúčam všetkým svojim pacientom, a to tiež ako prevenciu deformity chodidlá zvanej hallux valgus. ”

Čo hovoria o BunionFix naši zákazníci?

Julie, 30 rokov

Problémy som začala mať už pri štúdiu. 10 rokov som VÔBEC nenosila topánky na podpätku, pretože som sa hanbila nohy ukazovať: mala som stále pocit, že každý pozerá na moje znetvorený chodidlá. Operácia sa moc bojím. Preto keď som narazila na fixátor BunionFix, hneď som si ho kúpila. Nosím ho 3 mesiace: nohy mám už úplne normálne! Už si ani nepamätám, že tak vôbec niekedy vyzerali. Používam fixátory s lodičkami na podpätkoch, čo je ďalšie víťazstvo.

Veronika, 54 rokov

Fixátor je pre mňa ozajstná záchrana! Mávala som naozaj strašné bolesti nôh, nosila som vyčvachtané pánske topánky a bolo pre mňa ťažké sa hýbať. Akonáhle som začala nosiť fixátor, zmizlo začervenanie vyběhlých kĺbov, výrazne poľavila bolesť palcov i chodidiel. Už nekulhám a môžem nosiť dámske lodičky a čižmy. Úplne som ožila, a to doslova! Som veľmi vďačná tým, ktorí takú skvelú vec vymysleli.

Irena, 37 rokov

Už v detstve mi diagnostikovali ploché nohy a neskôr mi už začínali vyčnievať členky u palcov na nohách. Poslednou dobou som ani nemohla nosiť normálne obuv, ale v práci musím vyzerať upravene. Aktívne som teda hľadala nejaké riešenia a zoznámila som sa s ortopédom, ktorý mi odporučil BunionFix. Nosím ho už 2 mesiace a ľahko sa teraz vojdem do akejkoľvek obuvi na podpätku alebo bez neho. Cítim sa skvele! Teraz už je pokrivenie palca prakticky neviditeľné, čo ma veľmi teší.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: