Bust Cream SPA na zväčšenie pŕs: prirodzené zväčšenie pŕs

Bust Cream SPA na zväčšenie pŕs: prirodzené zväčšenie pŕs

Zreteľný výsledok už za týždeň

 • Korekcia a zdvihnutie tvaru
 • Iba prirodzené zložky
 • 95% žien potvrdilo výsledok
OBJEDNAŤ

Krém Bust Cream SPA – objemný výsledok!

 1. 100% prirodzený objem
 2. Trikrát spomaľuje procesy ochabovania pokožky
 3. Vhodný pre všetky ženy nezávisle od veku
 4. Na strie môžete navždy zabudnúť
 5. Budete môcť nosiť hlboký výstrih
 6. Zaokrúhľuje a zdôrazňuje tvary

Bust Cream SPA na zväčšenie pŕs: prirodzené zväčšenie pŕs

OBJEDNAŤ

Vaše poprsie podporu už nebude potrebovať!

Fáza 1. Krém naneste na čistú pokožku. Najskôr premasírujte jeden prsník, dokiaľ sa krém celkom nevstrebá, 5 až 10 minút. Niekoľkokrát opakujte.

Fáza 2. Potom premasírujte druhý prsník. Nasledovne vyčkajte, kým krém uschne.

Fáza 3. Nakoniec premasírujte obidva prsníky krúživými pohybmi, kedy opisujete kružnice a vraciate sa do spodnej časti, kde ste začali.

Fáza 4. Použite dvakrát denne: ráno a večer.

Zloženie

 • Kakaový olej má výrazný omladzujúci účinok a podporuje rast prsníkov;
 • Mandľový olej účinne vyživuje a chráni pokožku;
 • Olej z hroznových jadierok zvyšuje pružnosť a elasticitu pokožky, odstraňuje strie a zabraňuje ich vzniku.

Odborníci o Bust Cream SPA

Bust Cream SPA na zväčšenie pŕs: prirodzené zväčšenie pŕs

Pre mnohé moderné ženy sa v určitom okamžiku estetické modelovanie poprsia stane nutnosťou. Takmer všetky ženy chcú mať krásne tvary. A nie je divu, veď výstrih je oddávna miestom, ktoré si zasluhuje zvýšenú pozornosť mužov.

Za 3 až 4 týždne každodennej aplikácie krému sa objem poprsia zväčší; tvar prsníkov sa zaokrúhli a zdvihne; pokožka sa stáva lastická a zamatovo hebká.

Krém bol klinicky testovaný odborníkmi v 14 krajinách sveta. Tisícky žien sa presvedčilo o účinnosti krému Bust Cream SPA.

Larisa Astachova, Profesorka biológie

Ohlasy na krém Bust Cream SPA

Poslednou dobou som začala pozorovať ako sa mi menia prsia. S vekom skrátka pokožka začína byť ovisnutá a stráca bývalú pružnosť a hladkosť. Hlboké výstrihy mi prestali svedčať a tak som si ich prestala kupovať. Záchranu som ale našla v tomto zázračnom kréme! Výsledky ma naozaj prekvapili! Už za dva týždne sa vrásky a ryhy takmer úplne vytratili a prsia som mala pružnejšie. A po mesiaci sa ma už všetci pýtali, kde som si nechala urobiť takú skvelú plastiku – a nikto stále neverí, že mi pomohol obyčajný krém!

Táňa, 42 rokov

Problémy s tvarom poprsia a jeho pružnosťou som začala mať hneď potom, čo som schudla 21 kilogramov. Bol to pre mňa celkom šok. Prsia som mala ovisnuté a už vôbec neboli tak krásne ako predtým. Tak som si začala kupovať push-upky, aby som ten problém voľajako zamaskovala. Ale náladu som z toho mala pod psa a dostavili sa aj depresie. V 24 rokoch mám prsia ako by som bola o veľa staršia. K narodeninám som od maminy dostala tento krém. Najskôr som sa dokonca trochu urazila, ale teraz som vďačná ako neviem čo. Už za mesiac som mala prsia ako z luxusnej reklamy na spodnú bielizeň! Nikdy by som neverila, že je možné získať taký dokonalý tvar prirodzenou cestou!

Eliška, 24 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: