BUST SIZE pre zväčšenie pŕs: elegantné poprsie v krátkom čase!

 • Prírodné zväčšenie pŕs image description
 • Úprava a zväčšenie tvaru image description
 • Čisto prírodné zloženie image description
 • 95% žien potvrdzuje kladné výsledky
OBJEDNAŤ

Krém na zväčšenie pŕs s objemnými výsledkami!

BUST SIZE pre zväčšenie pŕs: elegantné poprsie v krátkom čase!

 1. 100% prírodný objem
 2. Pre ženy všetkých vekových kategórií
 3. Zväčší vaše prsia o dve veľkosti košíčkov
 4. Zaokrúhli a zdôrazní ich tvar
 5. Spomaľuje proces starnutia kože až trikrát
 6. Už nikdy viac jazvičky a vrásky na vašich prsiach
 7. Zaokrúhli a zdôrazní ich tvar

ÚČINNOSŤ AKO NEVIDITEĽNÁ PODPRSENKA

BUST SIZE pre zväčšenie pŕs: elegantné poprsie v krátkom čase!

Vaše prsia už nikdy nebudú potrebovať vylepšovák!

 • Krok č.1 image description Krém sa aplikuje na umytú pokožku. Najprv sa krém vmasírovaním aplikuje na jeden prsník. Masírujte, až kým nie je krém úplne absorbovaný do kože. To môže trvať päť až 10 minút Aplikáciu opakujte niekoľkokrát.
 • Krok č.2 image description Následne to zopakujte na druhom prsníku. Potom počkajte, až kým krém nezaschnutí.
 • Krok č.3 image description Na záver premasírujte prsia kruhovými pohybmi po celom obryse pŕs. Začnite v spodnej časti pŕs a krúživým pohybom pokračujte až na miesto, kde ste začali.
 • Krok č.4 image description Používajte krém dvakrát denne. Raz ráno a raz večer.
OBJEDNAŤ

Drogy

 • Deoximiroestrol má výrazný omladzujúci účinok, ktorý podporuje rast prsníkov,
 • extrakt z koreňa liečivej rastliny Pueraria Mirífica vyživuje a účinne chráni pokožku,
 • olejová esencia z ruže zlepšuje pružnosť pokožky, vyhladzuje nerovnosti a vrásky, zabraňuje tvorbe neestetických škvrien.

Názor odborníkov na Bust Size

Dnes je mnoho žien nútených podstúpiť chirurgický zákrok, ktorý uvedie prsia do pôvodného tvaru. A takmer všetky ženy si prajú bohatý tvar. Čo nie je prekvapujúce, pretože výstrih bol vždy zónou osobitej pozornosti mužov. Každodenným používaním tohoto krému sa zvyšuje objem pŕs už v priebehu 3-4 týždňoch používania, ich tvar je zaoblený a zdôraznený, pokožka sa stáva pružnou a povrch opäť hodvábne hladkým. Krém prešiel niekoľkými klinickými štúdiami, ktoré boli vykonané podľa Svetovej zdravotníckej organizácie v 14 krajinách. Tisícky žien sa tak presvedčili na vlastné oči o účinku krému „Bust Size“.

Angelika Skalicky Profesor, doktor biológie

Názory na krém Bust Size

Agnesa 37 rokov

Teraz som si prvýkrát všimla, ako sa mi prsia zmenili. Mojím problémom bolo, že sa koža pretiahla v priebehu rokov, že sa stratila jej pružnosť a zamatová hebkosť. Moje šaty s hlbokým výstrihom výstrihom som už nemohla viac nosiť, tak som si prestala kupovať nové oblečenie s výstrihmi. Ale nakoniec som našila riešenie môjho problému v podobe tohoto úžasného krému! A výsledky ma naozaj úplne prekvapili! Po dvoch týždňoch liečby zmizli všetky znamienka veku a vrásky boli prakticky neviditeľné, pokožka zase podstatne pružnejšia. Po jednom mesiaci liečby ma zastavovalo množstvo zvedavých žien a pýtali sa ma, kde som si dala urobiť takú fantastickú plastiku pŕs, ktoré mi dodnes neveria, že som nebola u žiadneho plastického chirurga, ale že mi k novým krásnym prsiam pomohol jednoducho krém!

Marta 24 rokov

Pretože som schudla 21 kg, mám problémy s tvarom a pružnosťou pŕs, ktorý sa dostavil po schudnutí. Bol to skutočný šok pre mňa! Moje prsia ovisli, sú ochabnuté a zrazu stratili svoju krásu! Tak som si kúpila prádlo, ktoré dalo prsiam späť tvar a skrylo môj problém. Skoro som kvôli tomu stratila chuť do života a upadla do hlbokej depresie. V 24 rokoch vyzerali moje prsia tak, ako prsia žien dávno po 30-tke! Na narodeniny som potom dostala od mojej maminy mi tento krém. Spočiatku som sa cítila urazená týmto darom, dosť malým, ale teraz som zaň neuveriteľne vďačná, ťažko sa to opisuje! Po mesiaci krémovania sa moje prsia vrátili do pôvodnej formy a vyzerajú ako prsia modelky spodnej bielizne! Nikdy predtým som si nemyslela, že takéto ideálne tvary je možné dosiahnuť prírodným spôsobom!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: