Candidol proti mykóze: starajte sa o zdravie vašich nôh

Candidol proti mykóze: starajte sa o zdravie vašich nôh

 • plesňové infekcie zničenie
 • zotavenie štruktúry nechtovej platničky
 • odstránenie zápalového procesu
OBJEDNAŤ

AKO POZNÁTE, ŽE MÁTE PLESŇOVÉ OCHORENIE?

 1. koža na nohách vyzerá ako natretá kriedou
 2. začína odlupovanie kože medzi prstami
 3. mozolovitost a drobenie nechtovej platničky
 4. opuch okolia nechtov, začervenanie a svrbenie

Candidol proti mykóze: starajte sa o zdravie vašich nôh

OBJEDNAŤ

OKAMŽITÝ BEZODKLADNÝ ÚČINOK CANDIDOL NA PLIESŇOVÉ OCHORENIE

 • OLEJ Z ČAJOVNÍKA
  Fungicídny (antifungálny) účinok je podmienený obsahom terpénov, ktoré ničia štruktúru húb a potláčajú životne dôležitú aktivitu všetkých týchto patogénnych organizmov.
 • TERPINÉN
  Antifungálny prostriedok s vysokou účinnosťou zastavuje reprodukciu húb, potláča ich aktivitu, odstraňuje spóry z tela a zabraňuje opätovnej infekcii.
 • EXTRAKT Z KOSTIHOJA
  Aktivuje lokálnu imunitu, zvyšuje odolnosť voči patogénnym mikroorganizmom. Nie len že zabíja plesne, ale aj obnovuje tiež štruktúru, urýchľuje rast, posilňuje nechty na rukách a nohách.
 • OLEJ Z JALOVCA
  Má výrazný antifungálny účinok a pomáha aj v prípadoch pretrvávajúcich hubových lézií. Je účinný aj pri infikovaní hubami, ktoré sú odolné voči antifungálnym liekom.

INTENZÍVNE ODSTRANENIE VŠETKÝCH DÔSLEDKOV PLESNE

 1. Odstránenie svrbenia
 2. Odstránenie nedmerného potenia nôh
 3. Zjemnenie pleti
 4. Odstránenie infekcie
 5. Konie odlupovania
 6. Zhojenie postihnutej oblasti kože
 7. Bezpečné odstránenie plesňovej infekcie
 8. Prevencia opätovnej nákazy

Candidol proti mykóze: starajte sa o zdravie vašich nôh

SPECIALISTA NA KOŽU KOMENTÁR

Pre úspešnú liečbu plesňových ochorení odporúčam svojim pacientom Candidol, nezávisle na vývojových štádiách plesňového ochorení. Candidol má jedinečnú schopnosť preniknúť aj do hrubej vrstvy kože, rýchlo ju zmäkčuje, spray môže liečiť aj v prípade agresívneho priebehu ochorenia a tiež pre profylaktické použitie, nemá žiadne kontraindikácie a vedľajšie účinky.

HODNOTENIE ZÁKAZNÍKOV

Nedávno som išla do bazéna a tam som chytila plesňovú infekciu. Svrbenie bolo veľmi silné. Išla som do nemocnice, a kožný špecialista mi prdpísal Candidol, a je to tak dobré, že mi lekár odporučil spray, nechcela by som brať lieky.

Valéria, 24 rokov

Nosím v práci topánky každý deň. Moje nohy sa veľmi potí a som tak unavená, a to všetko spôsobuje plesňové ochorenia. Okamžite som objednala Candidol a vyčistila topánky citrónovou šťavou. Tento spray mi pomohol, suché päty zmizli a pokožka bola kompletne obnovená.

Katarína 28 rokov

Dobrý deň, som plavec. Vždy som bol v ohrození, a samozrejme aj robil potrebné opatrenia, aby som zabránil vzniku plesňovej infekcie. Ale niekoľkokrát som si zabudol topánky do sprchy a niekde chytil pleseň. Moja žena objednala Candidol, používal som ho cez mesiac. Odlupovanie kože a svrbenie prestalo.

Peter 29 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: