CannabiLAB vám dlhý zdravý život!

CannabiLAB vám dlhý zdravý život!

Neuverite tomu, ale bol som tak šokovaný, keď som zistil skutočný vek Jany. Vyzerala na mňa ako obyčajná 30-ročná žena, nič viac. Celý čas, čo sme sa rok stretávali, som bol šťastný a zaľúbený do nej. Keď však prišiel svadobný deň, uvidel som jej občianský preukaz. Bol som taký vystrašený, že som kričal na Janu. Potom som utiekol zo svadby.

 

Viac ako mesiac som si lámal hlavu a nechápal som, čo ďalej. Ale potom som si uvedomil, že Janin vek sú v skutočnosti iba čísla. Keby som tieto čísla nevidel, vyzerala by stále krásne a milá, a veľa žien by jej závidelo jej telo. A keď je to tak, tak čoho sa bojím. Nič zlého nebolo v tom zmysle, že som sa s ňou stretol. Po dobrom premyslení som išiel k Jane. Odpustil som jej, že mi oklamala, a tiež som ju požiadal, aby si ma znova vzala. Už sme sa oženili a strávili sme dobré medové týždne na cestách. Teraz čakáme dieťa a sme veľmi šťastní.

OBJEDNAŤ

Až jedného dňa som sa pevne rozhodola, aby som všetkým dala najavo, že som žena, ktorá môže byť krásna aj mladá bez ohľadu na vek

CannabiLAB vám dlhý zdravý život!

Začala som utrácať peniaze na omladzovacie prostriedky, ktoré propagovali v televízii. Neexistoval však žiadny taký prostriedok, ktorý by po použití priniesol výsledok. Potom som začala navštevovať drahé kurzy krásy v Bratislave. Ale rovnako ako predtým sa nič nezmenilo. Potom som si uvedomila, že snáď nie je nič lepšie ako pokúsiť sa nájsť prírodné ingrediencie, ktoré by mi vyhovovali. Vyberať ich a hneď skúšať na sebe. Dokázala som prísť na to, ktoré zložky sú pre mňa dobré a ktoré nie. Vyštudovala som farmaceuta a potom mám 30 rokov praxe. Preto bolo pre mňa ľahké vyrobiť si extrakty z liečivých rastlín a bylín na testovanie.

A čo sa stalo?

Každá spoločnosť, ktorú som kontaktovala, mi odpovedala a ponúkla mi kopu peňazí za vzorec prostriedku, ktorú som vynašla. Čo ma však zarazilo, bolo, že povedali, že cena za tento prostriedok by mala byť 250 eur. Potom som im začala vysvetľovať, že medzi zložkami, ktoré som vybrala, boli rastliny a byliny, ktoré rastú v Európe, a teda počiatočná investícia do výroby podľa môjho vzorca by nemala byť príliš veľká. Ako odpoveď mi bolo povedané, že to už nebude moja vec. A oni budú predávať môj prostriedok za každú cenu, ktorú chcú.

OBJEDNAŤ

A čo ste urobili ďalej?

CannabiLAB vám dlhý zdravý život!

Pomyslela som si, že môj výrobok by mal byť dostupný pre všetkých. Preto som odmietla predať svoj vzorec všetkým spoločnostiam, ktoré mi dali ponuky. Svoj prostriedok som sa rozhodla vyrobiť a distribuovať sáma. Vzala som si bankovú pôžičku a potom som najala najlepších farmaceutov v krajine, aby oni zahájili moju výrobu. A tak sme vydali výrobok a začali sme predávať, nie však za cenu 250 eur, ale iba za 1780 czk. Môj prostriedok sa volá CannabiLAB. Myslela som si, že keďže som sáma výrobca a predávam za tak rozumnú cenu, potom si väčšina Európanov môže môj prostriedok ľahko dovoliť. Budú si ho môcť kúpiť a vyskúšať na vlastnej koži, a potom sa stanú šťastnými ako ja. Byť šťastnými z nového života, novej lásky a nových vnemov, ktoré som zažila vo svojich 64 rokoch, keď ma niekto stále potrebuje a naozaj potrebuje.

Ste risknula a vzala ste si bankovú pôžičku. Už ste pôžičku splatila alebo nie?

Ešte nie. Ešte som nevrátila celú pôžičku. Podľa našich výpočtov, ak budeme predávať za 1780 czk , budeme schopní splatiť bankovú pôžičku do 4 rokov. S týmto stavom však súhlasím. Hlavná vec je, že CannabiLAB je dostupný pre všetkých. . Som najobvyklejšia žena, ako každá iná, ktorá číta tieto riadky, a musela som si v živote prežiť veľa. A bez ohľadu na to čo hovoria ostatné, vzhľad ženy je stále jednou z aspektov ženského šťastia. Preto nech sme teraz v akejkoľvek časti nášho života, musíme sa starať o svoju krásu a snažiť sa vyzerať čo najmladšie. A môj výrobok nám pomáha bojovať proti vráskam, omladiť pokožku tváre a krku. Uvidíte, že CannabiLAB vás omladí o 20 – 30 rokov už za 30 dní. Z vlastnej skúsenosti v mojich 64 rokoch vám poviem, že som veľmi šťastná. Mám mladého a pekného manžela a teraz čakám dieťa, som v treťom mesiaci. Chcem, aby každá žena nezúfala a pokračovala v boji za svoje šťastie.

Komentáre

Renata

Aj smiech aj hriech zároveň! Osobne som presvedčená, že ak je niekto plný sily, odvahy a chuti niečo robiť, potom je schopný to urobiť. A dokonca vytvoriť inováciu v oblasti omladenia pleti, ktorá sa stala známou po celom svete.

Sabina

Moja babička používa CannabiLAB a výsledok je úplne neočakávaný. Teraz moja babička vyzerá mladšie ako moja matka. Neveríte mi? Pozrite sa na fotku!

Ingrid

Už som si objednala. Ďakujem pekne! Opustil ma aj môj manžel, ktorý má teraz novú a mladšiu manželku. Dúfam, že CannabiLAB mi tiež môže pomôcť. A ak ten môj požiada o návrat, ja ho samozrejme nepustím. Nech pocíti, čo to je – horkosť straty.

Beata

CannabiLAB už používam. Uplynulo 9 dní. Hlboké vrásky, ktoré som mala predtým, začali miznúť. To je fantastické! Okrem toho som si tiež všimla, že predtým bola moja tvár ochabnutá, ale teraz sa stala tónovanejšou a pružnejšou ako predtým. A potom, čo tvár získala pružnosť, sa váčky visiace pod očami vyhladili. Teraz mám pocit, že som o 10 rokov mladší. Ďakujem pekne!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: