Cannabis Oil: obnovuje chrupavku a kĺby

Cannabis Oil: obnovuje chrupavku a kĺby

 1. Okamžite zmierňuje bolesť
 2. Zmierňuje zápal
 3. Obnovuje pohyblivosť kĺbov
OBJEDNAŤ

Regenerácia kĺbov do 28 dní

15 minút

 • Zápal je odstránený
 • Bolesť a nepohodlie zmiznú
 • Cítite sa lepšie

7 dní

 • Krvný obeh v kĺboch sa zlepšuje
 • Ide o aktívne hojenie chrupavkového tkaniva kĺbu
 • Vracia sa pohyblivosť kĺbu

28 dní

 • Úplná regenerácia kĺbov
 • Žiadna reakcia na počasie
 • Úplné omladenie chrupavky

Konopný olej obsahuje tridsaťnásobný obsah užitočných bioaktívnych látok, takže má zvýšenú účinnosť pri liečbe chorôb kĺbov.

Cannabis Oil: obnovuje chrupavku a kĺby

OBJEDNAŤ

Unikátny prírodný komplex S VYSOKOU BIOLOGICKOU DOSTUPNOSŤOU ŽIVÍN

 1. Omega-9, Omega-6, Omega-3 v najlepšom pomere. Normalizuje zloženie synoviálnej (intraartikulárnej) tekutiny, zvyšujte elasticitu chrupavkového tkaniva.
 2. Kyselina palmintová a stearová. Zastavujú zápalový proces a bránia deštrukcii kĺbov.
 3. Prírodné antioxidanty. Zabraňuje skorému starnutiu kĺbových tkanív.
 4. Chlorofyl. Silný analgetický komponent, ktorý zmierňuje bolesť na úrovni neurónov.
 5. Taníny. Stimulujú syntézu kyseliny hyalurónovej, posilňujú spojivové štruktúry chrupavky, šliach, väzov.
 6. Veľké množstvo vitamínov A, B, C, E, K, D. Zlepšujú regeneráciu chrupavkového a kostného tkaniva, normalizujú metabolizmus a posilňujú imunitu.
 7. Minerály: mangán, horčík, železo, zinok, fosfor, vápnik. Potrebné na udržanie zdravých kĺbov, normalizáciu zloženia tkanív a prostredia kĺbov.
 8. Proteíny. Posilňuje svaly a cievy v kĺboch.

ČO HOVORIA LEKÁRI O LIEČBE CHORÔB KĹBOV KONOPNÝM OLEJOM?

Existujú iba dve hlavné príčiny chorôb kĺbov. Sú to poruchy imunitného systému a poškodenie chrupavky v dôsledku nepriaznivých podmienok alebo veku. Súčasné moderné farmaceutické prípravky na rozdiel od konopného oleja nevylučujú žiadny z dôvodov. Biologicky aktívne zložky posilňujú synoviálne membrány a zvyšujú imunitu chrupavky. Zlepšujú krvný obeh, podporujú aktívnu regeneráciu buniek a obnovu všetkých kĺbových tkanív.

Už dva roky odporúčam pre svojich pacientov iba konopný olej na spoločnú regeneráciu kĺbov. Jeho použitie ukazuje jednoducho fantastické výsledky liečby. Ak chcete mať zdravé, mobilné a silné kĺby aj v starobe, odporúčame vyskúšať tento jedinečný pripravok.

Martin Bator, reumatológ najvyššej kategórie, profesor

VYNIKAJÚCE VÝSLEDKY KLINICKÝCH VÝSKUMOV KONOPNÉHO OLEJA

Európska organizácia reumatológov po dobu 5 mesiacov testovala konopný olej na liečenie chorôb kĺbov. Tieto testy sa uskutočnili v siedmich popredných európskych inštitúciách a zúčastnilo sa ich viac ako 1 500 dobrovoľníkov trpiacich bolesťou kĺbov.

Výsledky testu:

 • Bolesť kĺbov zmizla do 15 až 60 minút po použití oleja – 96% skúšaných
 • Obnova chrupavkového tkaniva pri použití kurzom – 93% skúšaných
 • Zbavenie sa artritídy, artrózy, radikulitídy a iných existujúcich chorôb – 89% skúšaných
 • Všimli si zlepšenie celkového zdravotného stavu – 97% skúšaných
 • Žiadne vedľajšie účinky a závislosť – 100% skúšaných

Cannabis Oil: obnovuje chrupavku a kĺby

AKO POUŽIVAŤ?

 • 1 kapsula 2-3 krát denne
 • Používajte si každý deň počas celého kurzu
 • Pri pokročilej forme choroby kurz sa môže opakovať

Hodnotenie zákazníkov

„Pakostnica. Prsty v rukách bolia. Prsty sa neohýbajú. Predtým ich ošetrovala som masťami, ale prestali pomáhať. Okrem toho aj strašné bolesti hlavy z cervikálnej osteochondrózy… Potom mi začala bolieť dolná časť chrbta. Všetky kĺby boli zlé. Susedka povedala, že konopný olej môže pomôcť. Najskôr som tomu neverila, ale susedka trvala na tom a dala mi balíček kapsúl. Naozaj som sa cítila lepšie. Bolesť odišla, prsty sa mi začali ohýbať. Toto je nejaký zázračný liek. Teraz použijem iba ho“.

Daniela Kočová , 57 rokov

„Konopný olej je vynikajúcim prostriedkom na opravu kĺbov. Pred niekoľkými mesiacmi bolo pre mňa každé ráno skutočná nočná mora. Nemohol som vstať bez bolesti, vstal som po dobu 15 minút. Lieky proti bolesti prestali pomáhať. Kolená sa nepohybovali, sotva chodila s trstinou. Na radu ošetrujúceho lekára som sa rozhodol vyskúšať ošetrenie olejom. Nemôžem povedať, že kĺby sa stali ako v mladosti, ale prestali bolieť! A teraz sa pohybujú lepšie. Zdalo sa, že ožívam. Keby som si skôr myslel, že už je to všetko, ale teraz som pripravený žiť a žiť. Odporúčam, aby sa všetci ľudia vo veku liečili konopným olejom. Nikdy by som si nemyslel, že to tak pomáha“.

Michal Kočal , 71 rokov

„Kĺby stále bolia. Lieky proti bolesti pomáhali maximálne 2 hodiny. Pil som ich celými baličkami. Už som neveril, že jedného dňa to zvládnem. Potom manželka náhodou narazila na popis pôsobenia kanabisového oleja. Rozhodli sme sa to vyskúšať. Olej mi pomohol. Aj keď akceptujem iba 3 týždne, ale kĺby už neubližujú. Zápal a opuch zmizli. Bol som u lekára, povedal mi, že kĺby sa začali zlepšovať. Stále používam konopný olej. Stále sa o človeka postarala príroda. Nenašiel som žiadne negatívne aspekty z užívania oleja. Všetci majú ho radi“.

Peter Mlynár , 66 rokov

OBJEDNAŤ

Comments: 0
 1. Ján Novotný

  A ja som jedná z tých, ktorým sa tento olej už podarilo vyskúšať. Mala som artritídu lakťových kĺbov. Závažný zápal a neznesiteľná bolesť. Predtým chodila som s chondroprotektormi, ale bezvýsledne. Kamarátka dopočila CANNABIS OIL, rozhodla som sa to skúsiť. Choroba zmizla ako náhle. Teraz mám kĺby v perfektnom stave.

 2. Alica Antalová

  Ďakujem za tento olej! Posledné 3 roky som mal katastrofu s kĺbmi. Skoro prestal som normálne chodiť! Spásou bol iba konopný olej. Úprimne povedané – neveril som, že by to mi pomohlo. Ale nakoniec som po dvoch dňoch cítil výraznú úľavu. O týždeň zmizla stuhnutosť a bolesť. Kíby sa úplne obnovili za približne 1,5 mesiaca. To bolo dokonca potvrdené aj klinickým vyšetrením. Tento olej odporúčam všetkým.

 3. Miloš Travnický

  Mám 50 rokov. Vyskúšal som kapsúly CANNABIS OIL ešte minulý rok. A opravdu ma zachránili. Mal som bolesti v kĺboch na prstoch. Teraz už ma neubližujú. Liečil som sa olejom sám, nechodil som k lekárovi.

 4. Štefán Pemčak

  Konopný olej je vynikajúci výrobok na liečbu kĺbov. Skontroloval to sám. Dolná časť chrbta bolela mi celý život. To už bol zdedený problém. Obišiel som všetkých chiropraktikov, masérov a tradičných liečiteľov. V posledných rokoch som až šnúrky zviazoval s ťažkosťou. Potom som v novinách prečítal o konopnom oleji. Rozhodol som sa to vyskúšať. A ked’ som sa do konca nevyliečil, ale stalo sa mi výrazne lepšie. Žiadne injekcie, pilulky alebo masti mi nepomohli tak, ako konopný olej. Veľmi som s ním spokojný.

 5. Tomáš Toth

  Polovicu môjho života mi trapila bolesť v kolenách. Na odporúčanie známeho lekára začal som použivať CANNABIS OIL. Výsledkom je, že už šesť mesiacov nič mi neboli. Nemohol som skôr chodiť, ale teraz bežím každý deň ráno. Kto by si myslel, že nie drahé tabletky, ale prírodný konopný olej mi pomôže. Teraz to odporúčam všetkým. A ak kolená opäť začnu bolieť, budem sa liečiť iba pomocou tohto oleja.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: