Carattia Cream proti vráskam: pokožka hladká ako hodváb za 21 dní!

Carattia Cream proti vráskam: pokožka hladká ako hodváb za 21 dní!

Teraz môžete rýchlo, ľahko a diskrétne odstrániť všetky vrásky. Predstavte si, že už čoskoro môžete navrátiť svojej pokožke mladistvý vzhľad bez toho, aby ste dokonca opustili vlastnú kúpeľňu. Bez utrácania peňazí za neúčinné kozmetické prípravky, bez márnenia času študovaním zloženia, bez ľahnutia si s tvárou pod skalpel.

OBJEDNAŤ

Po 21 dňoch používania aurodermálneho prípravku Carattia Cream:

  • ZBAVÍTE SA HLBOKÝCH VRÁSOK
  • ODSTRÁNITE MIMICKÉ VRÁSKY
  • RADIKÁLNE SPEVNÍTE POKOŽKU
  • ZÍSKATE SPÄŤ ŽIARIVÚ PLEŤ
  • ZLIKVIDUJETE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY
  • ODSTRÁNITE VAČKY A KRUHY POD OČAMI

Carattia Cream proti vráskam: pokožka hladká ako hodváb za 21 dní!

Takéto výsledky dosiahla kontrolná skupina 312 tis. žien z celého sveta, rôzneho veku, s rôznou pokožkou a rôznymi typmi pleti. Nezávisle na tom, či máte 29 alebo 89 rokov, či je vaša pokožka suchá a zničená, alebo mastná a so sklonmi k vyrážkam – aurodermálna formula Carattia Cream jej vráti dokonalú hladkosť, pevnosť a lesk.

Dokonca, i keď ste doteraz žiadne krémy a masky nepoužívali, dokonca i keď fajčíte a rada sa opaľujete, dokonca, i keď ste dávno stratili nádej, že kedykoľvek získate späť predošlú krásu. Vedzte, že za 21 dní odstránite všetky vrásky a okúzlite všetkých svojou perfektnou, mladistvou pleťou bez akýchkoľvek nedostatkov.

Prečo je aurodermálna formula tak účinná?

V dôsledku pôsobenia aurodermálneho prípravku Carattia Cream dochádza v pokožke ku komplikovaným regeneračným procesom.  Premýšľali ste niekedy, prečo si mladí ľudia nemusia robiť starosti s vráskami a ich pokožka je vždy pevná, hladká a žiarivá? To všetko vďaka zásluhe 1 látky – kolagénu

 

Kolagén je svojho druhu „sérum mladosti”, ktoré dokáže váš organizmus sám produkovať. Bohužiaľ, s postupujúcim vekom ho vaše telo produkuje čím ďalej, tým menej. Po šesťdesiatke produkcia kolagénu úplne zaniká, a pokožka stráca svoju prirodzenú hladkosť, pevnosť a lesk. Objavujú sa vrásky, prepadnutá tvár, pigmentové škvrny.

 

Je to ako snažiť sa hydratovať pokožku polievaním tváre vodou. Len by ste si tak poškodili pleť. Navyše – pokožka by po takom zákroku začala byť ešte suchšia a podráždenejšia. Podobne je tomu s kolagénom obsiahnutým v rôznych krémoch, kapsulách a náplastiach.

 

Pravdou je, že sa pokožke nedá vrátiť mladosť tým, že jej dodávate kolagén zvonku. Je to len márnenie času a peňazí. Je to ako polievanie tváre vodou. Na obnovenie mladej, hladkej a žiarivej pleti musíte navrátiť pokožke jej prirodzenú schopnosť produkcie kolagénu.

 

Na trhu môžete nájsť desiatky výrobkov obsahujúcich kolagén, ktoré sľubujú, že navrátia vašej pokožke mladosť. Ale, keď si natierate tvár krémom s kolagénom, alebo dokonca beriete kapsuly obsahujúce túto látku, vôbec nedopĺňate jej nedostatok v pokožke.

 

A presne tak pôsobí aurodermálna formula Carattia Cream. Vďaka unikátnemu spojeniu aktívnych látok obohatených o 24-karátové zlato stimuluje každú bunku vašej pokožky k automatickej produkcii kolagénu. Vďaka tomu pokožka raz a navždy získava späť svoju prirodzenú schopnosť autoobnovy a vy si už nemusíte robiť starosti s vráskami, ovisnutou pokožkou na tvári, krku a dekolte, popraskanými žilkami alebo pigmentovými škvrnami.

OBJEDNAŤ

Carattia Cream proti vráskam: pokožka hladká ako hodváb za 21 dní!

Záruka trojitej satisfakcie

  1. Záruka originality – môžete si byť istí, že sa k vám dostane originálny výrobok dostupný len prostredníctvom týchto stránok.
  2. Záruka kvality – s ohľadom na pokročilý spôsob vzniku aurodermálna formula Carattia Cream spĺňa najvyššie kvalitatívne normy. Všetky zložky prípravku boli podrobené dôkladným testom, ktoré potvrdili ich 100 % bezpečnosť pre zdravie vašej pokožky.
  3. Záruka spokojnosti – početné spotrebiteľské a vedecké testy potvrdzujú najvyššiu účinnosť aurodermálneho prípravku Carattia Cream.

Odborný názor

Revolučné zloženie môjho prípravku umožňuje odstrániť jazvy a tiež hlboké vrásky a kožné defekty, na ktoré predtým nepomáhalo nič iné než plastická operácia. Práve preto bola môja aurodermálna formula Carattia Cream vyhlásená za „japonské sérum mladosti“ a ja som za svoj objav získal Konfuciovu cenu (ázijský náprotivok Nobelovej ceny) v oblasti dermatológie.

dr. Kenzo Sakura

Recenzie

Tá kúra robí zázraky! Nemohla som sa už na seba pozrieť do zrkadla. Predsa som ešte nebola tak stará, a vyzerala som, akoby ma život doslova zomlel… A pokožka na mojom krku, škoda rozprávať! Ako u morky. Kedysi som sa zverila so svojím problémom sesternici a tá mi odporučila liftingový prípravok Carattia Cream. Nemusela ma dlho prehovárať. Využila som to – a nemohla som veriť vlastným očiam. Vrásky mizli, ako by som použila nejaký kúzelný elixír. Po necelých 3 týždňoch už nemám ani jednu. A krk mám pevný a hladučký, ako by som všetku tú kožu vstrebala. Keď som si nedávno chcela kúpiť k večeri víno, požiadala ma predavačka v obchode o občiansky preukaz. Nebudem vám klamať – je to úžasný pocit. Odporúčam každej žene!

Otília Kunecká,46 rokov, Poprad

Ja len tak nejakým rozprávkam neverím a musím si všetko vyskúšať sama. Všetky susedky stále kecali o tej kúre, vraj „japonské tajomstvo mladosti“. – Neuverím, dokiaľ to neuvidím! – vravela som a otestovala to. No a videla som! Mám za sebou druhý týždeň kúry. Pokožku mám hladkú, akoby mi tie vrásky niekto doslova vyžehlil. Zmizla tá príšerná ryha medzi obočím, vrásky v kútikoch úst a okolo pier. Cítim sa, akoby mi každý deň ubúdať roky. Ak to tak pôjde ďalej, tak ma manžel raz, až sa vrátim domov, nespozná. Odporúčam!

Pavlína Plachá,76 rokov, Prešov

Raz mi vnuk povedal – babka, vyzeráš ako stará, zvraštená korytnačka. Jasne, je to dieťa, takže ešte nevie, že sa také veci nemajú vravieť. Ale vtedy som zistila, že musím ísť do seba. Skúšala som rôzne prípravky, ktoré mali odstraňovať vrásky, ale len ma stáli množstvo peňazí a vôbec nepomohli. Nakoniec som narazila na tento. Pomyslela som si, že je to tak oceňovaný doktor, že určite neuškodí to vyskúšať. A stálo to za to! Teraz sa cítim, akoby mi niekto vrátil mladosť. Všetky vrásky sa zmenšili a pokožka začala byť príjemná na dotyk, hladká, jedným slovom mladá. Ďakujem!

Eva Kolesárová, 73 rokov, Košice

Po rozvode som veľmi zostarla, prestala som sa o seba starať. Ale po nejakej dobe som zatúžila zoznámiť sa s nejakým mužom a dať si šancu na šťastie. Na zoznamke som spoznala muža. Dlho sme si písali a myslela som si, že si rozumieme. Ale keď sme sa stretli „naživo“ v reštaurácii, utiekol, keď som bola na toalete. Vyplakala som sa do vankúša, ale potom som sa rozhodla konať. Známa z práce mi veľmi odporúčala ten prípravok Carattia Cream, tak som to riskla. A po 21 dňoch sa v zrkadle sotva poznám! Moja pokožka začala byť ako hodváb – hladká, zamatová, no, jednoducho krásna. V súčasnosti sa schádzam s výnimočným mužom a cítim sa šťastná.

Erika Nogová, 56 rokov, Bardejov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: