Cardialica z hypertenzie: RÝCHLA POMOC PRE SRDCE A CIEVY

Cardialica z hypertenzie: RÝCHLA POMOC PRE SRDCE A CIEVY

 • Posilňuje a čistí steny ciev
 • Rozpúšťa plaky cholesterolu
 • Zabraňuje komplikáciám
 • Stabilizujte tlak
OBJEDNAŤ

AKO UDRŽAŤ SRDCA V ZDRAVÍ?

Cardialica z hypertenzie: RÝCHLA POMOC PRE SRDCE A CIEVY

Hypertenzia môže niekedy zostať roky bez povšimnutia. Vysoký krvný tlak je spôsobený únavou, zlým počasím alebo vlastnosťami tela. Keď sa objavia bolesti hlavy, nespavosť alebo dýchavičnosť, poslednou vecou, ​​na ktorú ľudia myslia, sú srdcové problémy. Je to pre mňa v poriadku, vonku je len horúco,“ hovorievala moja matka, keď jej bol vzduch.

Bojím sa, keď si spomeniem na deň, kedy som ju chcel stratiť… Asi 2 mesiace pred infarktom bola vždy unavená a sťažovala sa na bolesti hlavy. A tlak dosiahol maximum 135/90. V deň útoku sa mama cítila tak dobre, že išla nakupovať. Neskôr mi zavolali z nemocnice a povedali, že je na jednotke intenzívnej starostlivosti. Došlo.

Zotavenie bolo veľmi dlhé a útok bolo možné kedykoľvek opakovať. Tlak bol stále okolo 150/95. Navyše tabletky, ktoré užíval, spôsobovali vážne problémy s obličkami. Naliehavo potreboval znížiť počet tabliet, ktoré denne užíval. Ale ako? V skutočnosti sa bez nich stav okamžite zhoršil.

CARDIALICA – VÝBORNÁ OCHRANA SRDCA

 • Stabilizujte tlak
 • Znižuje hladinu cholesterolu
 • Zabraňuje hladovaniu orgánov kyslíkom
 • Čistí krvné cievy
 • Žiadne bolesti hlavy alebo tinnitus
 • Vráti správny tón do krvných ciev
OBJEDNAŤ

5 ODPORÚČANIE KARDIOLOGÁ

Cardialica z hypertenzie: RÝCHLA POMOC PRE SRDCE A CIEVY

 • Dávajte pozor na tlak
  Uchovávajte si zdravotný denník, v ktorom budete merať krvný tlak aspoň 2-3krát denne.
 • Pokúste sa ovládnuť svoje emócie.
  Okrem ničenia nervových vlákien stresový hormón negatívne ovplyvňuje fungovanie kardiovaskulárneho systému. Stres zrýchľuje váš metabolizmus, srdcovú frekvenciu a zvyšuje tlak v cievach. Výsledkom je, že u pacientov s hypertenziou môže okamžite dôjsť k nepohodliu v ušiach, očiach a hrudníku.
 • Nezabudnite na správnu výživu a fyzickú aktivitu.
  Obmedzte príjem soli a cukru. Je nutné úplne vylúčiť tabak a alkohol. Pokiaľ máte nadváhu, skúste ju znížiť. Nadmerné tukové tkanivo v tele vytvára silnú záťaž pre všetky orgány a pohybový aparát, spôsobuje napätie v srdci.
 • Analyzujte často.
  Je dôležité, aby cholesterol, hemoglobín, kreatinín, elektrolyty, kyselina močová a ďalšie parametre boli v normálnych medziach.
 • Užívajte vitamíny.
  U arteriálnej hypertenzie nie sú bežné komplexy vitamínov vhodné. Neobsahujú prísady nevyhnutné pre zdravý kardiovaskulárny systém. Predpisujem Cardialicu všetkým pacientom. Jeho účinnosť je daná interakciou zložiek, ktoré pomáhajú čistiť krvné cievy od plakov cholesterolu, znižujú krvný tlak a znižujú záťaž obličiek. Dôležitým rozdielom medzi liekom Cardialica a inými liekmi je stabilizácia koncentrácie kyslíka v krvi. Tlak stúpa s vazospazmom a nedostatkom kyslíka v plazme. Vitamíny skupiny B, ktoré pracujú s extraktom z matkinej drene, udržujú trvalo vysokú hladinu kyslíka, zabraňujú vazokonstrikcii a zvyšujú krvný tlak.

PRÍRODNÉ ZLOŽKY: TAJOMSTVO PRE DLHÝ ŽIVOT

 • HAHTHORNOVÝ VÝŤAH
  silné tonikum pre srdce, tonizuje srdce a pľúca, stimuluje koronárny obeh, posilňuje srdcový sval.
 • EXTRAKČNÝ MATCHURT
  stimuluje prácu srdca a obehového systému, znižuje riziko mŕtvice. Posilňuje steny ciev a zvyšuje ich pružnosť.
 • VÝŤAH Z ČESKEJ LAMPY
  majú priaznivý účinok na cievny systém, znižujú tlak na srdce, pomáhajú vyrovnať sa so srdcovým zlyhaním a bolesťami pri angine pectoris.
 • MELISSA
  pomáha eliminovať príznaky vysokého krvného tlaku: slabosť, nevoľnosť, bolesť hlavy a závraty

RECENZE

Petra Pokorná,
42 let

Před 10 lety jsem dostala chronickou hypertenzi. Aby mi lékař zabránil v neustálém užívání pilulky, předepsal mi Cardialica. Tlak se vrátil k normálu, únava zmizela, bolest a hluk v hlavě pominuly, stejně jako nespavost a migréna. Po absolvování kurzu Cardialica jsem si uvědomil, že jsem příliš dlouho závisla na drogách, a proto začaly moje problémy s ledvinami. Jsem ráda, že se můj krevní tlak a testy vrátily k normálu

Anna Pospišilová,
27 rokov

Kúpila som Cardialicu pre svojich rodičov: obaja sú hypertonici. Mama a otec sa začali cítiť oveľa lepšie, keď ho začali brať. Po konzultácii s lekárom som to začala užívať na profylaxiu. Mám veľmi vysoké riziko hypertenzie a Cardialica rozširuje cievy, stabilizuje funkcie kardiovaskulárneho, nervového a imunitného systému tela. O mesiac neskôr moja migréna zmizla, začal som lepšie spať. To všetko je výsledkom očisty kardiovaskulárneho systému. Preto odporúčam každému, kto má problémy s krvným tlakom.

Hana Hájková,
54 rokov

Kúpila som Cardialica na propagáciu. Nečakala som zázrak, spoliehala som sa na minimálne vylepšenia, po mesiaci som si všimla prvé vylepšenia. Začala som lepšie spát a tlakové rázy sa zastavili. Urobila som svoje vlastné závery a uvedomila som si, že som problém vyriešila. Teraz mám testy ako mladosť a krevní tlak 120-80. Cítim sa dobre, v budúcnosti to budu brať ako prevenciu

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: