Cardiform: spoľahlivá pomoc pri hypertenzii

Cardiform: spoľahlivá pomoc pri hypertenzii

Váš tlak vám povie “Ďakujem”!

 • Regeneruje cievy
 • Normalizuje tlak
 • Podporuje čistenie krvi
 • Napomáha normalizácii hladiny cholesterolu
OBJEDNAŤ

Vysoký tlak je veľmi nebezpečný nepriateľ, ktorého treba včas odhaliť!

 1. V 84% prípadov spôsobuje vysoký krvný tlak aneuryzmu a aterosklerózu aorty
 2. Medzi mozgovými príhodami u mužov bol vysoký krvný tlak príčinou smrti v 81% prípadoch v porovnaní so 73% mozgových príhod u žien
 3. Výskyt ochorenia sa zvyšuje až na 70-90% u ľudí starších ako 65 rokov
 4. Vysoký krvný tlak postihuje 40-60% dospelej populácie

Cardiform: spoľahlivá pomoc pri hypertenzii

OBJEDNAŤ

Ako sa objavil Cardiform?

Všetko sa to začalo slávnym “francúzskym paradoxom”. U obyvateľov Francúzska, ktorí konzumujú veľké množstvo vína a rastlinných tukov, sa dlhodobo zaznamenáva nízky výskyt kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny. Vedci spájajú tento “francúzsky paradox” s konzumáciou suchého francúzskeho červeného vína a jedál na báze olivového oleja.

 

S týmto “francúzskym paradoxom” súvisí aj príbeh slávnej rodiny Morelovcov. Kedysi dávno hľadal profesor Morel liek pre svoju manželku Marie, ktorá trpela hypertenziou. Rodina vlastnila vinice a olivové plantáže Po dlhých rokoch výskumu profesor Morel dospel k záveru, že extrakt z olivových listov zabraňuje tvorbe koncových produktov glykácie, čím pomáha predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam. A resveratrol, ktorý sa nachádza v červenom víne, zabraňuje zhlukovaniu krvných doštičiek a tvorbe krvných zrazenín.

 

Na základe týchto zložiek vznikol Cardiform, ktorý pomohol nielen mojej milovanej manželke, ale aj všetkým susedom v okolí a neskôr sa preslávil po celom svete.

Cardiform má viacero výhod:

 • Podporuje zdravú činnosť mozgu a nervového systému
 • Pomáha blokovať rozvoj zápalových procesov
 • Pomáha znižovať riziko vzniku aterosklerózy
 • Posilňuje kardiovaskulárny systém
 • Podporuje zlepšenie celkového stavu a energického potenciálu
 • Pomáha rozširovať cievy a zlepšuje krvný obeh

Cardiform obsahuje prírodné zložky:

Cardiform: spoľahlivá pomoc pri hypertenzii

 • Resveratrol
  Znižuje tlak tým, že stimuluje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý má uvoľňujúci účinok na cievnu stenu.
 • Olive Leaf extract
  Pomáha znižovať hladinu zlého cholesterolu v krvi a normalizovať tlak.
 • L-Arginine hcl
  Esenciálna aminokyselina, ktorá zohráva kľúčovú úlohu pri znižovaní krvného tlaku a podpore funkcie obličiek.

Ako užívať Cardiform?

 1. Užívajte 2 kapsule každý deň
 2. Zapite dostatočným množstvom vody
 3. Doba užívania – minimálne 30 dní

Názor odborníka

Cardiform: spoľahlivá pomoc pri hypertenzii

Vysoký tlak je “tichý zabijak”. Väčšina pacientov si tento problém ani neuvedomuje, pretože je často asymptomatický a nemá žiadne varovné signály. Preto je veľmi dôležité pravidelne si merať krvný tlak.

 

Podľa mojich skúseností s liečbou vysokého tlaku sa Cardiform stal skutočne prelomovým liekom. Je to liek na prečistenie a regeneráciu ciev a krvi prostredníctvom koncentrácie jedinečných zložiek. Jeho úlohou je chrániť vnútorné orgány a tkanivá pred poškodením spojeným s problémami s hypertenziou.

Christophe Robert, odborník najvyššej kategórie v oblasti kardiochirurgie

Okrem normalizácie tlaku, regenerácie ciev, znižovania cholesterolu, regulácie metabolizmu tiež:

 • Pomáha posilňovať imunitný systém, potláča zápal, pomáha odvádzať toxíny
 • Pomáha posilňovať cievy, normalizuje priepustnosť ich stien, znižuje riziko aterosklerózy.
 • Má antioxidačný účinok, bojuje proti voľným radikálom.
 • Priaznivo pôsobí na energetické procesy, zvyšuje odolnosť.

Recenzie na Cardiform

Moja matka má už dlho hypertenziu. Niekedy je v pohode, ale inokedy má jednu krízu za druhou. Kedysi to zvládala, ale s pribúdajúcim vekom je to čoraz ťažšie. Po jednej takejto epizóde sme požiadali odborníka, aby nám upravil dávkovanie liekov. Odporučil nám Cardiform. Mamička je s výrobkom spokojná, konečne má normálny tlak a už žiadne záchvaty.

Lukáš

Všetci členovia mojej rodiny sú kardiaci a ja som okamžite pochopil, že tento problém je dedičný. Ako sa dalo čakať, nedokázal som sa dohodnúť so svojím telom. Keď sa mi však po 35 rokoch zvýšil tlak, vyhľadal som odborníka. Odporučil mi Cardiform. Dlho som tomu nemohol uveriť, ale potom sa všetko vrátilo do normálu! Teraz ho užíva celá moja rodina a ja sa cítim skvele.

Jaroslav

Neustála nevoľnosť a silné bolesti hlavy. Niekedy som ani nemohla vstať z postele a musela som ísť z práce domov. O tom, že ide mám hypertenziu, som sa dozvedela náhodou – došla na to moja mama. Odmerali sme tlak a všetko sa potvrdilo. Nemohla som tomu uveriť. Potom mi moja sestra objednala Cardiform. To ma naozaj zachránilo. Nielenže zmizli bolesti a tlak prestal skákať, ale cítila som oveľa väčšiu energiu.

Patrícia

Dlhodobo som mala problémy s hypertenziou. Bývalo mi bolo tak zle, že som niekoľkokrát za mesiac omdlela. Môj manžel si objednal Cardiform a ja som ho začala užívať. Asi po týždni sa mi prestala točiť hlava. Časom mi bolo úplne dobre, cítila som sa skvele. Necítila som slabosť ani som nemala tmavé kruhy pred očami.

Kornélia

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: