Cardiline proti hypertenzii: tlak bude v norme už po prvom použití

Cardiline proti hypertenzii: tlak bude v norme už po prvom použití

Zachráňte sa prem infarktom!

 • Normalizuje krvný tlak vdaka bioflavonoidu
 • Obnovuje flexibilitu krvných ciev za 1 kurz
 • Bezpečný v každom veku účinný vo 1, 2, 3 stupni hypertenzie.
OBJEDNAŤ

Senzačný vedecky výskum

Na vytvorenie preventívneho a terapeutického nástroja strávili vedci z FlebogosCenter 8 rokov.. Viacúrovňové testy ukázali efektívnosť fondu, pre ktorú akademici dostali všetky potrebné licencie, certifikáty kvality a štátnu podporu.

Cardiline proti hypertenzii: tlak bude v norme už po prvom použití

OBJEDNAŤ

Cardiline© obsahuje obsahuje nasledujúce elementy:

 1. Pŕhľava. Obsahuje veľké množstvo vitamínov, kyselín, aktívnych stopových prvkov. Vysoko účinný pri liečbe ochorení srdca. Pomáha eliminovať nervozitu, zlepšuje fungovanie srdca, zlepšuje tok krvi, zničí krvné zrazeniny a posilňuje krvné cievy.
 2. Hloh. Tonizuje srdcový sval, má vazodilatačný účinok, zabraňuje tvorbe plakov a zlepšuje stav krvi. Normalizuje cholesterol v krvi.
 3. Vitamín В6. Znižuje krvný tlak v tkanivách, podporuje odstránenie nadbytočnej tekutiny.
 4. Extrakt koreňa valeriány lekárskej. Jupokojuje centrálny nervový system,znižuje krvný tlak,zlepšuje prácu kardiovaskulárneho systému
 5. Riboflavín, vitamín B2. Jeden z najdôležitejších vitamínov pre ľudské telo. Je potrebý na tvorbu červených krviniek a protilátok, na dýchanie buniek.
 6. Tiamín, vitamín B1. Látka, bez ktorej nervový systém nemôže normálne fungovať. Zlepšuje krvný obeh

Spôsob užívania:

Odporúčaná dávka pre dospelých je 1 kapsula 2-krát denne počas jedla. Užívať počas doby 3 mesiacov, ak je to potrebné, liečebný cyklus je možné zopakovať.

Efektívnosť Cardiline© je dokázana klinickým testovaním

 • Normalizácia arteriálneho tlaku – 100%
 • Odstránenie žilovej trombózy – 90%
 • Odstránenie arytmie – 99%

Názor odborníka

Cardiline proti hypertenzii: tlak bude v norme už po prvom použití

 

Potvrdzujem!
Hlavným bojovníkom s hypertenziou je bioflavonoid. Odoberá sa len so živice a kôry divokého smrekovca. Je súčasťou takmer každého prípravku na liečbu hypertenzie.
Ale! Pre väčšinu výrobcov je jeho obsah obmedzený! Čo znamená, že na efekt môžeme čakať aj roky. Ale som si istý, že jediný produkt, ktorý obsahuje bioflavonoid je Cardiline©.
Videl som jeho vzorec a vyjadrenia nezávislých odborníkov. Tento produkt sa odporúčam pacientom a kričím na nich ak sa venujú samoliečbe a berú to čo im „kamarátka poradila“, alebo to čo si „prečítala na internete“, „dopočula sa «v televízii». Je to nesprávne! Bojovať s hypertenziou je potrebné len s pomocou overených prostriedkov! Tie, ktorým veria doktori, s pomocou ktorých vaša bolesť odíde navždy.

Pavol Benko. Kandidát vied

Výhoda Cardiline©

 1. Záchranná služba. Už počas prvých 6 hodinách po vyšetrení, je váš tlak znormalizovaný!
 2. Nespôsobuje prudký pokles tlaku. Harmonicky reguluje prácu srdca.
 3. Komplexné ozdravovanie. Odstránenie stenokardia, arytmie, neurózy, zlepšenie pamäti, obnove reči a pohybu po mŕtviciach.
 4. Efektívne pôsobenie bez vedľajších účinkov. Živé bunky rastlín plnohodnotne zodpovedajú bunkám ľudského organizmu.

Recenzie ľudí, ktorí ohodnotili výsledok Cardiline©

Na príklade staršej sestry som sa presvedčila o tom, že zníženie krvného tlaku užívaním tabletiek vedie k ischemickej mozgovej príhode – infarkt mozgu. Doktori jej život zachránili, ale nikdy sa z toho nedostala. Keď sa aj mňa táto choroba dotkla, vedela som jedno, že pomoc mám hľadať medzi bylinnými prostriedkami. Mojou doktorkou je veľmi múdra žena, ktorá mi predpísalaCardiline. Som jej zato veľmi vďačná. Prešli už 4 roky a ja sa necítimtak ako keby som trpela hypertenziou. Som absolútne zdravá a nebojím sa ani žiadneho infarktu. Všetkým želám veľa zdravia

Oxana, Bardejov, 61 rokov

Pred niekoľkými rokmi som sa liečila v Bardejovských kúpeľoch. V tom čase prebiehal výskum nového preparátu na hypertóniu. Samozrejme, že som sa ho bála odskúšať. No a mala som na výber? Žiadne z týchto liekov mi nepomáhali a preto som sa definitívne rozhodla. Našťastie som sa dostala do skupiny, kde poskytovali práve Cardiline a nie akési „liečivka“. Po 2 hodinách sa tlak normalizoval. Postupne som sa cítila lepšie a lepšie! Som veľmi rada, že som sa práve vtedy zúčastnila výskumu. Odvtedy mám tlak stále v poriadku

Mária, Trnava, 47 rokov

Mám 51 rokov. Pred 3 rokmi mi v našej poliklinike diagnostikovali hypertenziu, zvuky v srdci a iné. Trápil som sa, ale nič som nespravil. Približne pred pol rokom som pravdepodobne prekonal malý infarkt. Vtedy som spanikáril, no predpísané tabletky som odmietol. To, že chémia je škodlivá o to vie snáď každý. Ale čo som mal robiť, nevedel som. Ale chvalabohu náhodne stretnutie so známym, mi priblížilo produkt Cardiline. Teraz, ako si už isto myslíte, nemám žiadne problémy. Tlak mám v poriadku a zdravý som býk!

Ivan, Kusín, 51 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: