Cardione proti hypertenzii: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

Cardione proti hypertenzii: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

 • Prirodzené normalizuje tlak
 • Obnovuje elasticitu ciev
 • Znižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • Chráni pred infarktom a mozgovou príhodou
OBJEDNAŤ

3 KROKY Cardione

 1. OBNOVENIE
  Stabilizuje krvný tlak na osobitné fyziologické parametre.
 2. NORMALIZÁCIE
  Obnovuje srdcový rytmus, zloženie krvi a jej viskozitu, znižuje hypertrofiu srdca a krvných ciev.
 3. OCHRANA
  Zabraňuje aterosklerotickým zmenám krvných ciev srdca a chráni pred infarktom a mozgovou príhodou.

Cardione proti hypertenzii: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

OBJEDNAŤ

PRÍRODNÉ A VYSOKO ÚČINNÉ ZLOŽENIE Cardione

 1. Omega-3 znižuje riziko vzniku aterosklerózy, ischemickej choroby srdca, mŕtvice, infarktu myokardu, trombózy. Užitočné v období zotavenia po infarkte.
 2. Koreň žihľavy obnovuje funkcie obličiek, zvyšuje počet červených krviniek, znižuje hladinu cukru v krvi. Pomáha znižovať krvný tlak.
 3. Hlohový olej zlepšuje prietok krvi, zvyšuje prekrvenie koronárnych ciev, reguluje sťahovanie srdcového svalu, čistí cievy. Pomáha pri arytmiách a tachykardii.
 4. Riboflavín pomáha prekonávať úzkosť, zabraňuje vzniku anémie, stimuluje nasýtenie buniek kyslíkom, znižuje cievny tonus.
 5. Tiamín normalizuje metabolizmus lipidov a uhlíka, zlepšuje činnosť srdcových svalov, spomaľuje proces starnutia ciev a zvyšuje vytrvalosť celého organizmu.
 6. Vitamín B6 ničí škodlivý cholesterol, normalizuje činnosť ciev v hlave – nos, oči, mozog, aktivuje metabolizmus lipidov, zlepšuje myslenie.
 7. Vitamín B12 užitočný pre cievy mozgu. Reguluje zmeny vo fázach spánku a bdenia, zlepšuje kognitívne schopnosti, zmierňuje nervozitu a poruchy zraku.

VÝSLEDKY VÝSKUMU

V roku 2018 Národný inštitút srdcového zdravia uskutočnil klinické skúšky produktu Cardione. Do skúšok bolo zapojených 221 ľudí rôzneho veku trpiacich vysokým krvným tlakom.

 • 98% SUBJEKTOV — Stabilizácia tlaku v rozmedzí 130/80 v prvých hodinách po použití
 • 97% SUBJEKTOV — Zbavilo sa všetkých príznakov hypertenzie po prvých dvoch týždňoch kurzu
 • 82% SUBJEKTOV — Zaznamenalo absenciu záchvatov hypertenzie po prvých troch dňoch prijatia

PRESTAŇTE RISKOVAŤ! ZAČNITE LIEČBU ČO NAJSKÔR!

ČO ZÍSKATE PO ABSOLVOVANÍ KURZU Cardione

 1. Normálny tlak
 2. Zdravé cievy
 3. Zdravý spánok
 4. Silnú imunitu
 5. Zvýšenú výdrž

Cardione proti hypertenzii: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

ODBORNÝ POSUDOK

„Hypertenzia je skutočnou metlou našej doby. Je to mimoriadne nebezpečný stav, ktorý môže kedykoľvek mať nenapraviteľné následky. Preto je obzvlášť dôležité včas začať so správnou liečbou.

Prevažná väčšina antihypertenzív ovplyvňuje hypertenziu iba symptomaticky, čo spôsobuje potrebu stálej liečby. Cardione priamo ovplyvňuje príčinu choroby, posilňuje cievy a zvyšuje ich pružnosť.

Má rýchly účinok okamžite po prijatí, eliminuje útok a pôsobí „na diaľku“, čím obnovuje bunky krvných ciev.

Tento liek je vysoko účinný pri akejkoľvek forme hypertenzie“.

Ján Tichý, kardiológ

RECENZIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

„Od 30 rokov som trpela nadváhou, potom sa objavila cukrovka — a nasledovala hypertenzia. Toto všetko je dedičnosť, takže som sa zmierila so svojou chorobou. Nežila som, len tak, „existovala“. Pila som hrsti piluliek — úplne som na nich bola závisla. Po odporúčaní kamarátky, ktorá mala podobny problem, som absolvovala kurz Cardione. Odvtedy sa začala nová kapitola môjho života! Problémy s tlakom sú preč, teraz som úplne zdravý človek. Tento liek odporúčam každému, kto trpí vysokým tlakom a želám rýchle uzdravenie“.

Nika, 56 rokov

„Skvelý liek. Takmer 4 roky sa môj tlak zvyšoval. Niekedy bolo možné žiť a niekedy skôr nie — bála som sa, že mi nejaký ciev praskne. Samozrejme chodila som k lekárom a pila som rôzne tabletky. Ale keď som prestavala piť pilulky, všetko sa vracalo späť. Keď som začala piť Cardione, prestal ma tlak vôbec obťažovať. Brala som kurz na jar, a počas celého leta a jesene sa tlak nezvýšil ani raz“.

Miroslava, 43 rokov

„Môj tlak niekoľkokrát denne vyskočil, a nevedel som, ako ho stabilizovať“. Pravdepodobne som si celý sortiment lekárne vyskúšal na sebe. Nakoniec som našiel Cardione a zistil som pre seba, že je dobrý, už viac necítim žiadne tlakové rázy. Nakoniec som bol schopný pokojne vydýchnuť a začať žiť normálny život“

Motyl, 57 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: