Cardiotens Plus z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

Cardiotens Plus z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

 • Úplne zmierňuje hypertenziu v jednom cykle!
 • Chráni srdce a cievy pred preťažením
 • Reguluje tlak prirodzeným spôsobom
OBJEDNAŤ

Cardiotens Plus je proti srdcovým a cievnym ochoreniam!

Toto je prvý liek, ktorý PRÍRODNE a nie umelo znižuje krvný tlak a zabraňuje hypertenzii! Zbavenie hypertenzie pomocou Cardiotens Plus je zamerané na normalizáciu krvného obehu a na odstránenie hlavných príčin hypertenzivnej choroby.

ODSTRAŇUJE 3 ROZSIAHLE DÔVODY PRE NEDOSTATOK KYSLÍKA

Cardiotens Plus z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

Vysoký tlak je nútená ochranná reakcia tela na:

 1. STRES
  Cardiotens Plus neutralizuje výsledky emisia “stresových hormónov” – adrenalínu, noradrenalínu a kortizolu, ktoré spôsobujú zvýšený srdcový rytmus a dýchanie, zvýšený cievny tonus so zväčšením periférneho vaskulárneho odporu, zväčšením srdcového výdaja krvi.
 2. CIEVNE KRČE
  Normalizuje prirodzenú hladinu oxidu uhličitého a kyslíka v krvi zabraňuje zúženiu (kŕču) tepničiek a malých tepien.
 3. METABOLICKÝ SYNDRÓM
  Zvyšuje citlivosť na inzulín, reguluje hormonálne pozadie organizmu, regeneruje pankreatické bunky a normalizuje metabolizmus.
OBJEDNAŤ

9 z 10 hyperŤonikov poŤvrdzÚje: účinnejší ako lieky, ktoré predpisuje väčšina lekárov!

Cardiotens Plus z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

 • Okamžitá pomoc
 • Prírodne a bezpečne
 • Nespôsobuje vedľajšie účinky a závislosť

Je odporúčaný kardiológmi

Podľa výsledkov klinických štúdií môžem oficiálne konštatovať, že Cardiotens Plus je nadnes najúčinnejším liekom v boji proti hypertenzii. V 98% prípadoch sa samotná PRÍČINA arteriálnej hypertenzie odstraňuje, a nielen príznaky.

 

Už po 1 – 3 dňoch prijatia dochádza k normalizácii ukazovateľov tlaku, zabráňuje sa výskyt bolestí hlavy, arytmie, tachykardie a iných odchýlok v činnosti kardiovaskulárneho systému. Okrem toho má Cardiotens Plus оsilný vazodilatačný účinok a zlepšuje fungovanie obehového systému, imunitného a nervového systému, ktorý je kľúčom k normálnemu krvnému tlaku. Tento liek odporúčam na použitie hypertonikom v ktoromkoľvek štádiu choroby.

Už pomohol tisícom pacientov získať späť svoje zdravie!

Valéria Králikоvá, Slovak Republic, 61 rokov

Pred 4 rokmi som dostala hroznú diagnózu – zhubnú arteriálnu hypertenziu s poškodením ciev. Môj život bol plné peklo. Lekári ma “liečili” tabletkami, z ktorých moje zdravie sa len zhoršilo. Je dobré, že sa dcéra včas dozvedela o Cardiotens Plus. Na to, aby som sa úplne zbavil všetkých symptómov, mi stačil štvortýždňový kurz. Tlak prestal po niekoľkých príjmoch liekov “skakať” a je stále normálny. Zase sa cítim ako zdravý človek!

Ján Premysl, Bratislava, 58 rokov

Hypertenzia sa začala pre mňa vo veku 53 rokov a bola veľmi ťažká. Mal saom krízu za krízou, tlak dosiahol obrovských čísel. Nemohol som znižiť tlak. Našťastie kardiológ bol gramotný. Predpísal mi tri týždne, aby som si prijímal Cardiotens Plus. Spočiatku som neveril, že mi to pomôže. Ale už po treťom dni po prijatí som cítil výraznú úľavu – tlak sa vrátil k norme, prešli neustále bolesti hlavy, bolesti v srdci. Teraz žijem bez strachu o svoj život, že v každom okamihu budem mať infarkt alebo mozgovú príhodu! Je škoda, že to skôr nedávali so zľavou.

Milоslava Kоpeсká, Košice, 52 rokov

Od 30 rokov som trpela nadváhou, potom zístili cukrovku – a nasledovala hypertenzia. To všetko mám dedične, takže som sa zmierila so svojou chorobou. Nežila som, ale iba existovala. Pila som hrstí piluliek – úplne som od nich závisela. Po odporúčaní priateľky, bývalej hypertroničky, vypila som kurz „Cardiotens Plus“. Odvtedy sa začala nová etapa môjho života! Problémy s tlakom sú preč, teraz som úplne zdravý človek. Tento liek odporúčam každému, kto sa stretol s takým nešťastím a prajem najrýchlejšie uzdravenie!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: