CARDIOTENSIVE normálny krvný tlak od prvého použitia!

CARDIOTENSIVE normálny krvný tlak od prvého použitia!

 • Normalizuje krvný tlak vďaka tiosulfinátom z medvedieho cesnaku
 • Obnovuje tonus a elasticitu krvných ciev v 1 ošetrení
 • Bezpečný pre všetky vekové kategórie, účinný v prvom, druhom a treťom štádiu hypertenzie
OBJEDNAŤ

Cardiotensive odstraňuje 5 základných príčin hypertenzie

CARDIOTENSIVE normálny krvný tlak od prvého použitia!

 1. Preťažený nervový systém (stres, nespavosť atď.)
  Cardiotensive upokojuje a znižuje pocit napätia vďaka horčíku v zložení
 2. Cholesterol v cievach
  Cardiotensive posilňuje krvné cievy a znižuje hladinu cholesterolu vďaka alicínu – aktívnemu tiosulfinátu z medvedieho cesnaku.
 3. Kŕčové žily a trombóza
  Vitamín E v Cardiotensive zlepšuje venózny obeh a rozpúšťa krvné zrazeniny.
 4. Vysoká hladina cukru v krvi
  Cardiotensive mierne znižuje hladinu cukru v krvi vďaka monohydrátu laktózy
 5. Obezita
  Doplnkové zložky v Cardiotensive zlepšujú metabolizmus a umožňujú normalizáciu telesnej hmotnosti.

Výhody Cardiotensive ©

CARDIOTENSIVE normálny krvný tlak od prvého použitia!

 • Rýchla pomoc
  V prvých 6 hodinách po užití sa tlak normalizuje!
 • Nespôsobuje náhle zmeny hodnôt krvného tlaku.
  Reguluje správne fungovanie srdca.
 • Komplexné zlepšenie zdravia.
  Odstránenie angíny pectoris, arytmie, neurózy, zlepšenie pamäti, obnovenie schopnosti hovoriť a pohybovať sa po mŕtvici.
 • Efektívne výsledky bez vedľajších účinkov.
  Bylinné zložky sú biologicky kompatibilné s ľudským telom a nespôsobujú negatívne reakcie
OBJEDNAŤ

Odborný názor

Hlavným bojovníkom proti hypertenzii je alicín, ktorý sa nachádza v medvediem cesnaku (ramsons). Pridáva sa takmer do všetkých produktov na podporu kardiovaskulárneho systému. Jeho koncentrácia v nich je ale taká malá, že na výsledok môžete čakať aj niekoľko rokov.

 

Najväčšie množstvo alicínu sa nachádza v kapsulách Cardiotensive. Videl som receptúru tohto produktu a prečítal som si recenzie nezávislých odborníkov a vplyvných vedcov. Preto odporúčam tento doplnok stravy všetkým pacientom a varujem ich pred všetkými nebezpečenstvami samoliečby, pretože užívajú podozrivé lieky, „ktoré im poradil kamarát“, „ktoré našli na internete“ alebo „videli v televíznej reklame“.

 

To je zle! S hypertenziou by ste mali bojovať iba bezpečnými metódami! Takými, ktorým lekári veria a vďaka ktorým vaša choroba navždy zmizne.

Juraj Kovalík M.D.

Ľudia spokojní s efektom Cardiotensive © zdieľajú komentáre

Uvedomila som si, že vysoký krvný tlak vedie k ischemickej cievnej mozgovej príhode – infarktu – potom, čo som videla, ako sa to stalo mojej sestre. Lekári jej zachránili život, no nikdy sa úplne nezotavila. Keď som prvýkrát čelila tejto chorobe, už som si bola vedomá niektorých trikov a vedela som, že by som mala hľadať bylinné prípravky. Moja lekárka, múdra žena, mi predpísala Cardiotensive. Som jej vďačná. Sú to 4 roky a už nemám hypertenziu. Teraz som úplne zdravý človek, ktorý sa nebojí infarktu alebo mŕtvice. Starajte sa o svoje zdravie!

Andrea Galbavá, 61, Galanta

Pred pár rokmi som išla na liečenie do Banskej Bystrice. Tam uskutočňovali výskum nového produktu na liečbu hypertenzie. Samozrejme, mala som strach. Ale čo iné som mohla robiť? Žiadne iné lieky mi nepomohli, tak som sa rozhodla to skúsiť. Našťastie som bola v skupine, ktorá dostávala Cardiotensive, nie placebo. Po dvoch hodinách sa mi tlak vrátil do normálu. Postupne som sa začala cítiť oveľa lepšie! Som veľmi rada, že som sa zúčastnila výskumu tohto produktu. Tlak mám už v poriadku.

Júlia Niková, 47, Lučenec

Mám 51 rokov. Pred tromi rokmi mi v našej nemocnici diagnostikovali hypertenziu. Srdcový šelest a podobne. Trpel som, ale nič som s tým nerobil. Pred šiestimi mesiacmi som mal podľa všetkých indícií mikromŕtvicu. Potom som spanikáril, ale odmietol som brať tabletky, ktoré mi predpísali. Našťastie som natrafil na starého priateľa, ktorý mi navrhol Cardiotensive. Teraz, ako môžete hádať, ma nič netrápi. Môj krvný tlak je normálny, som zdravý ako kôň!

Vlado Martinský, 51, Tŕstená

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: