Celleasy Perfect Body Serum z celulitídy: perfektné vyhladenie a zjemnenie!

Celleasy Perfect Body Serum z celulitídy: perfektné vyhladenie a zjemnenie!

Vyskúšajte Celleasy Perfect Body Serum a získate:

 • hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu
 • viditeľné zlepšenie hustoty kože
 • hladké, jemné a na dotyk hodvábne telo
 • o 5 cm menej v obvode stehien a zadku
OBJEDNAŤ

Ako vzniká celulitída?

Celulitída sa objavuje v podkožnom tkanive najmä pri sedavom spôsobe života, vplývajú na ňu tiež hormonálne zmeny, nedostatok fyzickej aktivity, nadmerný príjem soli, sacharidov, fajčenie alebo požívanie alkoholu. V každej z týchto situácií sa môže na koži objaviť neestetické zhrubnutie, ktoré sa postupne môže zmeniť na hrbolčeky a hrudky, ktoré sú viditeľné voľným okom aj počas odpočinku.

Boj s celulitídou nemusí byť vopred prehraný!

Celleasy Perfect Body Serum z celulitídy: perfektné vyhladenie a zjemnenie!

Celulitída je našťastie problém, s ktorým si môžeme ľahko poradiť! V prvom rade sa začnite viac hýbať. Masírujte, prechádzajte sa a usmievajte sa. Po druhé znížte príjem sacharidov. Zmeňte svoju stravu na vyváženejšiu, obmedzte príjem soli a jedzte viac zeleniny. Po tretie a NAJDÔLEŽITEJŠIE používajte formujúce sérum na telo Celleasy Perfect Body Serum. Je to prípravok, ktorý vám pomôže vyhladiť kožu a zlepšiť jej elasticitu. Pri pravidelnej aplikácii si už po niekoľkých týždňoch môžete všimnúť, že obvod stehien a zadku sa zmenší dokonca o 5 cm

OBJEDNAŤ

Vyberte si telové sérum Celleasy Perfect, ktoré:

 • obnovuje pevnosť a pružnosť pokožky
 • hlboko regenerujúce nasledujúce vrstvy epidermy
 • silne zvlhčuje
 • urýchľuje spaľovanie celulitídy
 • zanecháva pokožku hodvábne hladkú
 • spomaľuje proces starnutia
 • zmenšuje obvod stehien a zadku o 5 cm

Prečo je Celleasy Perfect Body Serum účinné?

Celleasy Perfect Body Serum z celulitídy: perfektné vyhladenie a zjemnenie!

 1. Bavlnený olej
  Bavlnený olej bohatý na nenasýtené mastné kyseliny olejová a linolová a tiež kyseliny palmitovú a tokoferoly. Vďaka nim pôsobí antioxidačne, bojuje proti voľným radikálom a spomaľuje proces starnutia kože. Bavlnený olej je bohatý aj na vitamín E, nazývaný vitamínom mladosti. Výrazne hydratuje, vyživuje a zlepšuje elasticitu pokožky. Okrem toho je mimoriadne jemný. Neupcháva póry a zmierňuje zápalové stavy.
 2. Extrakt z citróna
  Extrakt z citróna je látka, ktorá sa v kozmetike používa najmä na zosvetlenie farebných tónov. Ale výťažok z citróna bohatý na vitamín C má zároveň aj antioxidačné a revitalizačné vlastnosti, ktoré uľahčujú boj proti voľným radikálom. Minimalizuje poškodenia v oblasti kolagénovo-elastínovej štruktúry spôsobené voľnými radikálmi. Vďaka tomu obnovuje kožu zasiahnutú celulitídou.
 3. Kofeín
  Kofeín stimuluje proces lipolýzy a predchádza ukladaniu tuku v podkožnom tkanive. Zlepšuje prietok lymfy v lymfatickom systéme, čo uľahčuje odstraňovanie toxínov. Predchádza vzniku opuchov a má výrazné antioxidačné účinky.
 4. Výťažok z pupočníka ázijského
  Výťažok z pupočníka ázijského dbá o kožu na viacerých úrovniach. Zvyšuje syntézu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Pokožku napína a hydratuje. Pôsobí protizápalovo. Vyhladzuje, zlepšuje hustotu kože a metabolizmus fibroblastov. Spevňuje steny ciev, vďaka čomu sa koža stáva odolnejšou voči vzniku celulitídy.
 5. Výťažok zo šušených plodov pálivej papriky
  Výťažok zo šušených plodov pálivej papriky obsahuje kapsaicín, ktorý kožu ideálne zahrieva. Vďaka tomu má odvodňujúce účinky, preniká do ďalšej vrstvy a urýchľuje spaľovanie tukového tkaniva. Zlepšuje prekrvenie kože, čím sa koža stáva pevnejšia, elastickejšia a odolná voči poškodeniam.

Celleasy Perfect Body Serum to je:

 • ľahká hodvábna konzistencia
 • prírodné rastlinné extrakty
 • vysokokvalitný bavlníkový olej

Osoby, ktoré používali Celleasy Perfect Body Serum píšu o efektoch nasledovné:

„Celulitída je problém, s ktorým som bojovala od strednej školy. Už počas dospievania som si všimla prvé nerovnosti pod kožou, ale vtedy mi nikto nepovedal, že je to normálne, ale ide len o kozmetický problém. Nepáčil sa mi môj obraz v zrkadle a svoje telo som zakrývala, ako som len mohla. Žiadne šortky alebo minisukne. Až keď som začala používať sérum Celleasy Perfect Body Serum, nastala zmena. S každou ďalšou aplikáciou som videla, že moje telo je hladšie a hydratovanejšie. A musím dodať, že milujem ten zahrievajúci efekt po nanesení prípravku.“

Kamila, 32 rokov

„O celulitíde som vždy vedela toľko, že sa môže objaviť kedykoľvek. Postačí len malá pauza v starostlivosti o seba. Ale to nie je pravda. Keď som otehotnela, moje stehná vyzerali hrozne. Dokonca ani nie ako pomaranč, ale nejaký kráter! Celé tehotenstvo som používala prírodné olejčeky, ale celulitídy som sa nemohla zbaviť. Až po tehotenstve som dostala od sestry Celleasy a podarilo sa mi nad celulitídou zvíťaziť! Zložky s kofeínom a pálivou paprikou na čele urobili svoje :) Rozhodne odporúčam!“.

Oľga, 21 rokov

„Vždy som si myslela, že keď som chudá, nikdy sa nebudem musieť trápiť celulitídou! Myslela som si, že je to výlučne problém žien s nadváhou. Tak veľmi som sa mýlila! Keď som dovŕšila 40 rokov, moja koža začala náhle starnúť! Objavili sa pigmentové škvrny a celulitída. Nemohla som tomu uveriť! Natierala som na seba množstvo prípravkov, ale žiadny z nich nepriniesol efekt. Až Celleasy bol zásahom do čierneho! Aktívne zložky séra sa veľmi rýchlo popasovali s mojou nočnou morou. V priebehu niekoľkých týždňov sa zmenšil obvod mojich stehien o 4 cm, zadku o 3 cm a koža je viditeľne hladšia a jemnejšia. Uffff!”.

Júlia, 43 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: