Chevelo Shampoo zo straty vlasov: postarajte sa o svoje vlasy už dnes!

Chevelo Shampoo zo straty vlasov: postarajte sa o svoje vlasy už dnes!

Ale nie každá vie, čo robiť, aby vlasy začali byť krajšie a plné vitality. Starostlivosť pre nás býva výzva: často samy nevieme, čo robiť, aby sme si zaistili krásne, husté vlasy, ktoré nám bude závidieť každý okoloidúci. Zdalo by sa, že je to tak jednoduché, že stačí kondicionér a príslušný ošetrujúci rituál, aby sme si mohli užívať uspokojivé výsledky. A čo keď to tak nie je?

 

Vlasy majú tendenciu vysychať, krepatieť, mastiť sa, štiepiť a strácať pružnosť a lesk. Ich farba bledne a občas sa zo stresu objavujú šediny alebo dokonca vlasy vypadávajú. Objavujú sa miesta s presvitajúcou kožou, kúty, plešina… My ale vieme, čo môže byť odpoveďou na potreby našich vlasov. Je to príroda a látky, ktoré z nej pochádzajú.

OBJEDNAŤ

Spoločne v bitke za lepší vzhľad

Chevelo Shampoo zo straty vlasov: postarajte sa o svoje vlasy už dnes!

Každá z nás si cení krásny vzhľad a prírodné riešenia. Pretože kto by chcel užívať chemické tablety na problémy s vlasmi? Kto by mal trpezlivosť so zbytočnými činnosťami spojenými s dávkovaním, užívaním a pamätaním si, o koľkej máte niečo užiť? Prečo to všetko, keď existuje formula vo forme prírodného šampónu.

Multifunkčný šampón na vlasy má bohaté, prírodné zloženie. Obsahuje rastlinné výťažky a cenné organické zlúčeniny. Šampón je jednoduchý na používanie – stačí ho naniesť na mokré vlasy, vmasírovať do pokožky hlavy a následne opláchnuť.

Zloženie formuly

Chevelo Shampoo zo straty vlasov: postarajte sa o svoje vlasy už dnes!

 1. Capixyl
  – výťažok z ďateliny lúčnej obohatený o peptidy, zodpovedné za stimuláciu rastu vlasov. Vo výťažku obsiahnutá ďatelina lúčna, ktorej sa vraví tiež červená ďatelina, je obľúbená v Európe, Ázii a severnej Afrike.
 2. Šišiak bajkalský
  – rastlina obľúbená v Mongolsku, Rusku a Číne. Dorastá do 60 cm výšky. Má zafírové alebo purpurové kvety. Šišiak bajkalský regeneruje štruktúru vlasu, uľahčuje rozčesávanie a zastavuje nadmerné vypadávanie vlasov.
 3. Výťažok z kvetov podbeľa lekárskeho
  – získavaný z kvetov malej rodiny patriacej do čeľade astrovité. Podbeľ lekársky sa vyskytuje takmer v celej Európe, vo veľkej časti Ázie a tiež v Alžírsku a Maroku. Očisťuje pokožku hlavy a reguluje prácu séba.
 4. Výťažok z kôry chinínovníka páperistého
  – získavaný z kôry chinínovníka. Vo voľnej prírode sa chinínovník vyskytuje v Andách. Výťažok z kôry chinínovníka zlepšuje prekrvenie pokožky hlavy, vďaka čomu zlepšuje rast vlasu od korienka a znižuje vypadávanie.
 5. Arginín
  – ide o aminokyselinu s rozvetvenou štruktúrou. Vyskytuje sa zároveň v potravinách živočíšneho, ako aj rastlinného pôvodu, okrem iného v melónoch, orechoch, semenách, mäse, morských plodoch.
OBJEDNAŤ

Krásne a husté vlasy môže mať každý

Starostlivosť o svoj vzhľad a rozpoloženie môže byť jedinečné dobrodružstvo, vďaka ktorému budete môcť spoznávať seba a svoje potreby.

Táto formula bola vytvorená pre každého, kto túži vyzerať dobre a nerobiť si starosti, či sú jeho vlasy preriedené alebo zničené. Myslíme si, že najlepšia cesta k úspechu je využitie blahodarnosti prírody. Presvedčte sa o tom sama!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: