Coralift z vrások: dajte svojej pokožke druhú mladosť!

Coralift z vrások: dajte svojej pokožke druhú mladosť!

Vaša druhá mladosť s Coralift

  • vyhladzuje vrásky;
  • vyrovnáva tón;
  • pridáva pružnosť
OBJEDNAŤ

Poznáš to?

Coralift z vrások: dajte svojej pokožke druhú mladosť!

  1. Odraz v zrkadle vyvoláva smútok a hanbu;
  2. Muži už nevenujú pozornosť ako predtým;
  3. Dlhoroční kamarátky pozerajú s ľútosťou;
  4. Deti sa hanbia objavovať s vami na verejnosti;
  5. Kolegovia si myslia, že ste šedá myš

Zmeň sa s Coralift

Coralift z vrások: dajte svojej pokožke druhú mladosť!

Coralift pomáha bojovať proti zmenám pleti súvisiacim s vekom – zlepšuje pleť, obnovuje tón a urýchľuje prirodzenú produkciu elastínu a kolagénu. Malé vrásky zmiznú a veľké sa stanú menej výraznými.

OBJEDNAŤ

Výber odborníkov

Mária Kutíková
Kozmetologička so 17-ročnými skúsenosťami

Pri svojej práci sa riadim jedným pravidlom – nerobím kampaň za injekcie krásy, ak sa dá problém vyriešiť pomocou starostlivosti. Okrem masiek a pílingov chcem vyzdvihnúť krém proti starnutiu Coralift, s rastlinnými kmeňovými bunkami. Prvé výsledky sú viditeľné už o mesiac – vrásky sa vyhladia a pokožka sa doslova leskne.

Linda Tomášová
Dermatologička s 25-ročnou praxou

Po 25 rokoch sa už objavujú mimické vrásky a tvár sa stáva sivastou. Tento proces je možné spomaliť – napríklad pomocou rastlinných kmeňových buniek. Coralift odporúčam ako mladým dievčatám, ktoré čelia prvým zmenám súvisiacim s vekom, tak aj zrelým ženám, ktoré sa chystajú ísť pod nôž chirurga. Čím skôr však začnete, tým lepší bude výsledok.

Lucia Capková
Beauty blogger, 1,7 milióna predplatiteľov

Ako beauty blogerka v oblasti krásy som povinná vyzerať mlado a sviežo, ale 37 mi nie je 20. Zatiaľ čo moje kolegyne, jedna za druhou, napínajú tváre a injekčne podávajú botox, vediem zdravý životný štýl a aktívne sa starám o svoju tvár. Pred šiestimi mesiacmi som objavila Coralift – krém s rastlinnými kmeňovými bunkami. Po očiach nebolo ani stopy po vráskach a tón pleti bol taký hladký a príjemný, že som zabudla na existenciu podkladovej bázy. Každý, kto sa pýtal na podkladovú bázu, si radšej objednajte Coralift.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: