Cystenon zabudniťe o mimovoľnom močeniu navždy!

Cystenon zabudniťe o mimovoľnom močeniu navždy!

Od prvých dní oslobodí od problémov s močovýmmechúrom, bez ohľadu na ich príčinu

 • Zmierňuje nepohodlie a bolesť brucha
 • Prináša úplnú úľavu pri návšteve toalety
 • Chráni pred recidívou dlhšie ako na rok
OBJEDNAŤ

Poznáte ten pocit, že život prebieha na toalete?

Cystenon zabudniťe o mimovoľnom močeniu navždy!

 1. Neustále nepohodlie a bolesť v dolnej časti brucha pri močení
 2. Priatelia a známi si myslia, že ste chorí, a vyhýbaju sa Vás
 3. Vaše neustále toaletné výlety rozčulujú Vás a Vašich blízkych

Ako aplikovať Cystenon

Balenie obsahuje 50 g prášku. Pokyny na použitie: V prípade dospelých by sa 1 čajová lyžička (5 g) prášku mala riediť v 1/2 pohári (100-200 ml) vody s izbovou teplotou a miešať až do úplného rozpustenia. Používajte u tehotných alebo dojčiacich matiek iba po lekárskej pomoci lekára. Neprekračujte uvedenú dávku.

OBJEDNAŤ

Ako sa zmení váš život po odstránení problémov s močením

Cystenon zabudniťe o mimovoľnom močeniu navždy!

 • V noci pokojne spíte, namiesto toho, aby ste vstali niekoľkokrát na toaletu už viac nebežíte na toaletu pri stresovaní
 • Môžete piť veľa tekutín a nemusíte sa o nič starať
 • Žijete pokojne s vedomím, že váš močový mechúr vás v kritickom okamihu nepodvedie
 • Môžete bez obáv sedieť v kine, divadle a na iných podujatiach, že musíte veľa krát chodiť na toaletu
 • Už sa necítite ako chorá osoba – môžete plánovať a uvedomiť si svoj život
 • V roku sa 15 436 žien už zbavilo mimovoľného močenia.

Bojíte sa isť prechadzku, kýchať, smiať sa, zdvíhať ťažké – a neudržať sa

Cystenon — univerzálny liek, ktorý odporúčam všetkým s častým močením. Už som stratil počet, koľko pacientov som liečil pomocou lieku Cystenon. Počet ide na stovky,. Prečo to odporúčam? Toto je univerzálny liek, ktorý pomáha aj napriek častému nut-kaniu vyprázdniť močový mechúr. Je bezpečný, pozostáva iba z prírodných zložiek, a preto nemá kontrain-dikácie, nespôsobuje alergické reakcie, nemá vedľajšie účinky. Je to účinný prostriedok. Po prvom použití zmizne nepríjemný pocit v močovom mechúre a návšteva toalety prináša úplnú úľavu.

Poctený lekár, Milan Cavrag

Recenzie zákazníkov

Nikola Bodnárová

Nikdy som nemala problém isť na toaletu sa vyčurať. Potom som sa prechladila a sa to začalo… Mohla som sa zasmiať – a nahodou som odhalila mokre nohavice. Lekári v nemocnici odporučili Cystenon. Nedôverujem lekárom a preto som sa rozhodola overiť tento liek u môjho kamoša farmaceuta. Povedal, že liek je dobrý a bezpečný.Kedy som ho vyzdvihla z pošty to ukurat sa mi končila marodka. Veď práca nejde, keď neustále chodíte na toaletu. Ale všetko bolo v poriadku, vďaka Cystenon. Ukázalo sa, že od prvej aplikácie pomáha. Bolesť v bruchu prešla a normálne chodím na toaletu. Prešla som celým kurzom a cítim sa skvele.

Gabriela Putnokiová

V určitom okamihu som si všimola, že často chodím na toaletu. Skutočne ma to obťažovalo ako v práci, tak aj doma. Išiela som k lekárovi. Nemohli dlho diagnostikovať môj problém, a preto mi ohlásili syndróm slabého močového mechúra. Nejako sa mi neuľavoli od toho. Cystenon som kúpila a neskutočné som šťastna. Pomohol mi získať kontrolu nad močovým mechúrom! A ešte viac, od uplynutia 2 mesiacov ži-adenkrát som nebola nachladnuta!

Rebeka Tothová

Keď som po pôrode začala mať záchvaty závislosti na záchode, okamžite som si kúpila veľa liekov. Minimálne pomohli. Trochu menej som začala chodíť na záchod. Ale čoskoro sa to zhoršilo, začali sa ukazovať vedľajšie účinky týchto liekov. Bála som sa a prestala som ich brať a znova som začala behať na toaletu. Navštívil nás priateľ z detstva a celý večer sme strávili v kuchyni. Všímol si, že často chodím na zá-chod, a poradil mi Cystenon. Povedal, že nemá absolútne žiadne vedľajšie účinky a nemá sa čoho báť. A stalo sa tak. Cystenon ma priviedol späť k normálnemu životu a bez vedľajších účinkov.

Vladimíra Brezová

Šoverujem električku, takže často chodíť na toaletu nie je to, čo nie je žiaduce, ale jednoducho nereálne. Keď som si všimola, že bez záchodu nemôžem dlho vydržať, utekala som k lekárovi.Vykonala vyšetrenie a povedala, že to bolo len kvôli počasiu, takže nenašla nič vážne. Požiadala som svojho syna, aby ma niečo našiel, aby som nechodila tak často na toaletu. On našiel Cystenon. Je veľmi dobré, že tento liek okamžite účinkuje. Ráno som si zobrala, išila som na záchod, močový mechúr sa uvoľnil a všetko bolo v poriadku. Žiadne časte behanie, nič ma nebolí v bruchu. Pokojne pracujetm a žijem ako všetci zdraví ľudia.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: