CytoForte proti cystitíde: zdrvujúci úder cytitíde a jej prejavom

CytoForte proti cystitíde: zdrvujúci úder cytitíde a jej prejavom

Cystitída je aktuálny a bežný problém medzi ženami. Len v západnej Európe sa každoročne registruje 26 až 36 miliónov prípadov tohto ochorenia. Vzhľadom na fyziologickú štruktúru tela (krátka a široká uretra predisponuje k prenikaniu mikroorganizmov) ženy trpia cystitídou až 30-krát častejšie ako muži. Podľa štatistík, každá štvrtá žena trpí touto chorobou počas svojho života najmenej 6 krát a 32 % trpí chronickou cystitídou.

OBJEDNAŤ

V CYTOFORTE NIE JE NIČ NAVYŠE. BEZ ANTIBIOTÍK. BEZ UMELÝCH KOMPONENTOV

 1. Výťažok z brusníc: Má baktericídny účinok a ničí bunku patogénov e.coli
 2. Výťažok z harmančeka: Podporuje svalovú relaxáciu v urogenitálnom kanáli, čo rýchlo zmierňuje bolesť
 3. Zinok: Regeneruje slizničné tkanivo poškodené infekciou
 4. Vitamín E: Zabraňuje zápalovým procesom v organizme a obnovuje urogenitálny systém
 5. B vitamíny: Vytvárajú protilátky, ktoré inhibujú patogény v tele

CytoForte proti cystitíde: zdrvujúci úder cytitíde a jej prejavom

OBJEDNAŤ

CYTO FORTE JE OPTIMÁLNE VYVÁŽENÁ KOMBINÁCIA PRESNE VYBRANÝCH ZLOŽIEK

 • 1 výrobok = 2 účinky
 • Odpudzuje patogénne baktérie
 • Ochrana močových ciest

PÔSOBENIE ZLOŽIEK JE ZAMERANÉ NA ODSTRÁNENIE PRÍČIN INFEKCIÍ MOČOVÝCH CIEST, RÝCHLE UVOĽNENIE HMATATEĽNÝCH PRÍZNAKOV A ZABRÁNENIE ĎALŠEJ RECIDÍVE OCHORENIA.

BIOAKTÍVNA FORMULÁCIA CYTOFORTE POSKYTUJE LIEČBU CYSTITÍDY V 8 ETAPÁCH

 1. ZABRÁŇTE PRIĽNUTIU BAKTÉRIÍ NA UROTELOVÉ BUNKY
 2. DEFORMÁCIA BAKTERIÁLNEJ BUNKY
 3. POŠKODZUJE FIMBRIA BAKTÉRIE A BLOKUJE ICH SYNTÉZU
 4. ZABRAŇUJE TVORBE BAKTERIÁLNYCH BIOFILMOV
 5. PODPORUJE ODSTRAŇOVANIE BAKTÉRIÍ Z MOČOVÉHO TRAKTU
 6. OVPLYVŇUJE KYSLOSŤ MOČU:
  NORMA – KYSLÉ PROSTREDIE (PH = 7)
 7. PRISPIEVA K POTLAČENIU INFEKCIE MOČOVÝCH CIEST
 8. ZVYŠUJE ODOLNOSŤ ORGANIZMU VOČI INFEKCIÁM. POSILNENIE IMUNITNÉHO SYSTÉMU

Odborný názor

CytoForte proti cystitíde: zdrvujúci úder cytitíde a jej prejavom

Moje odporúčania pre pacientov s cystitídou – nenoste priliehavé a tesné syntetické spodné prádlo, ktoré je nepríjemné. Druhou možnosťou je, ak je to možné, oddychna lôžku. Po tretie, ale čo je najdôležitejšie – užívanie doplnku Cytoforte.

V súčasnosti je tento liek na rozdiel od antibiotík jediným rýchlo pôsobiacim liekom bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Po začatí liečby s CytoForte to potrvá len 17 minút. Vysoká účinnosť CytoForte je spôsobená komplexom účinných látok, pri ktorých baktérie, pôvodcovia cystitídy, nemajú priestor na rozvoj. Prípravok účinne ničí patogény v genitourinárnom systéme a eliminuje nepríjemné príznaky ochorenia. V priebehu klinických štúdií bolo zaznamenané: mesačné priebežné užívanie doplnku zabezpečuje absenciu baktérie e.coli v 98% prípadov a zabraňuje opätovnému výskytu ochorenia v budúcnosti.

Ondrej Vysotský, Urologický lekár, kandidát lekárskych vied

AKO UŽÍVAŤ CYTOFORTE:

 • 20 v jednom balení
 • 1- ráno, 1 – pred spaním
 • Odporúčané dávkovanie 30 dní

Keďže rastlinné zložky CytoForte netvoria rezistenciu baktérií a neprispievajú k tvorbe ich rezistencie, môžu sa užívať dlhodobo (do 1 mesiaca) a v prípade potreby opakovane počas roka.

CYTOFORTE JE TRAZ V AKCII 98% kupujúcich odporúča nákup výrobku

Hlavná vec pri útoku cystitídy – cytoforte a sexuálny odpočinok. Ak sa budete riadiť týmito pravidlami, môžete sa zbaviť vnímaných nepríjemných príznakov za deň. Vlastne nerozumiem ľuďom, ktorí sa napchávajú antibiotikami, keď existuje tak dokonalá náhrada na rastlinnej báze. Mimochodom, nesnažte sa pomáhať si vyhrievacími podložkami – naopak, vytvorí to priaznivé prostredie pre reprodukciu baktérií.

Svetlana R. 34 rokov

Nikdy by som si nemyslela, že nájdem niečo užitočné na internete. Keď ma znovu pritlačila cystitída, začala som hľadať nové metódy liečby a našla som CytoForte. Nemôžem povedať, že sa to stalo naraz, ale liek ukázal svoju účinnosť. Nasledujúci deň zmizli kŕče pri močení a nutkanie. Tu je to, čo by som chcela poznamenať – o pol roka neskôr nedošlo k žiadnemu relapsu. Hoci mi bola diagnostikovaná chronická forma.

Ľudmila O. 37 rokov

Naozaj to má rýchly účinok! Mala som chronická pyelonefritídu, vždy ako som trochu prechladla alebo sa cítila prepracovaná. Bola som na ňu liečená už takmer 4 roky, a to ako s antibiotikami, tak s ľudovými liekmi. Skúšala som veľa vecí, nedosatvili sa žiadne výrazné zlepšenia. CytoForte som našla na základe rady lekára minulý rok. Vybrala som kúru a všetko šlo dobre. Odvtedy som necítila bolesť. Všetkým to teraz odporúčam.

Karina F. 44 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: