Delislim: bezpečny a zaručený recept na chudnutie

Delislim: bezpečny a zaručený recept na chudnutie

Dr.Oz: Dnes máme špeciálneho hosťa, ktorý prekonal svoju chorobu a je pripravený zdieľať to s ostatnými, ktorí sú mučení podobným problémom. Taisia, povedz nám niečo o sebe.

 

Taisia Kováčová: Všetko by bolo v poriadku, ak by to bolo len v nepohodli, chápete? S týmito ľuďmi sa zaobchádzajú úplne inak, zdá sa, že pre spoločnosť neexistujeme.

 

Veľmi som chcela rodinu, deti. Bolo to však nemožné, pretože si ma muži nevšímali. Niektorí sa ku mne správali dobre, ale len ako ku kamarátke. A si nemyslím, že netreba vysvetľovať, že to nie je to, čo žena potrebuje.

 

Tiež som sa od gynekológa dozvedela, že v podstate nebudem schopná rodiť normálne, pretože obezita významne komplikuje priebeh tehotenstva a pôrod, a prispieva k výskytu pôrodných komplikácií 2 až 3-krát častejšie ako u ženy s normálnou telesnou hmotnosťou.

Keď som to zistila, dlho som sa nemohla zotaviť. Preplakala som niekoľko dní kým sa mi podarilo seba upokojiť a sľúbila som si, že sa mi podari schudnuť pretože nechcem takto žiť ďalej.

Dr.Oz: Čo ste urobili?

Taisia Kováčová: Aj tu som narazila na problém, vidíte, nikdy som neobmedzovala seba v strave, ale potom, ako som začala dodržiavať diéty, nič som nedosiahloa Kilogramy, aj keď odišli, potom na veľmi krátku dobu sa všetko vrátilo.

Neustále som chodila k dietológom, až kým som sa náhodou, podľa rady zdravotníckeho lekára, nezistila o keto diéte a nevyskúšala som Delislim. Naozaj som neverila, ale všetko dopadlo dobre, Delislim mi dal nový život. Doslova za mesiac sa mi podarilo schudnúť asi na 15 kg!

Šok z uvedomenia si, že konečne dokážem vyriešiť svoj najväčší problém nedokážem opísať, ale keto diéta a Delislim skutočne pomáhajú schudnúť, dokonca aj v takých zložitých prípadoch, ako je môj.

Delislim: bezpečny a zaručený recept na chudnutie

Dr.Oz: Taisia, povedzte nám viac o Delislim, čo je to za prostriedok?

Taisia Kováčová: “Delislim” sú kapsuly, ktoré pomáhajú dosiahnuť stav ketózy a urýchľujú začiatok procesu spaľovania tukov. Po prvých dvoch týždňoch užívania som sa cítila lepšie. Zdalo sa mi, že som zhodila 1,5 – 2 kg., Ale keď som vstala na váhy, bola som zdesená – MINUS 5 kg.! To ako? Neočakávala som taký účinok!

Užívala som “Delislim” dva mesiace a schudla som 23 kg bez fyzickej námahy! Je zaujímavé, že od okamihu môjho chudnutia prešlo oveľa viac ako 2 mesiace, a už neužívam Delislim a váha sa už nevracia. Toto je skutočne spoľahlivý výsledok!

Dr.Oz: Úžasné! Taisia, som si istý, že veľa divákov bude stále premýšľať, či po takom intenzívnom chudnutí existujú strie?

Taisia Kováčová: Nie, Delislim výrazne zlepšuje pružnosť a odťaženie pokožky, s tým nie je problém.

Dr.Oz: A čo koža? Ako sa tak stiahla?

Taisia Kováčová: Pokožka je dokonale napnutá! Rovnako ako aj u mojich priateľov, nemala som žiadne problémy.

Dr.Oz: Ďakujem, Taisia. Dúfam, že to všetci dokázali zapísať? Bolo veľmi zaujímavé počuť váš príbeh! Navrhujem, aby ste si ešte vypočuli znalecký posudok na túto tému.

OBJEDNAŤ

Delislim: bezpečny a zaručený recept na chudnutie

Odborný názor

“Ako odborník s 30 ročnou praxou vás chcem ubezpečiť. Populárne metódy chudnutia u ľudí – nízkokalorické diéty, mono-diéty, mučenie s fyzickou námahou až do omdletia – to všetko NEGATÍVNE PÔSOBÍ NA VAŠÉ ZDRAVIE! Súhlasím, že to má dočasný účinok, ale nakoniec získate pomalý, “nefunkčný” metabolizmus.

Ale aby ste schudli a v budúcnosti sa zas nenabrali vahu, musíte mať extrémne rýchly metabolizmus.

Delislim je pomocný prostriedok pre ľudí na diéte keto. Princíp keto-diéty je založený na skutočnosti, že človek vylučuje zo svojej stravy uhľohydráty a zanecháva iba bielkoviny a tuky. Sacharidy sú prvými látkami, ktoré telo začína využívať na energiu, potom nasledujú tuky a proteíny. Keď človek necháva telu iba tuky a uhľohydráty, telo použije zvyšné uhľohydráty a potom tuky a zanechá iba bielkoviny – svalovú hmotu. Vďaka Delislim sa čas na prispôsobenie tela novej diéte skracuje, zlepšuje sa metabolizmus, znižuje sa celkové množstvo tukového tkaniva, čo pomáha efektívne riešiť problém nadváhy a tiež pomáha vyrovnať telo ako celok.

Erwin Babušiak – slovenský odborník na zdravú výživu

OBJEDNAŤ

V dôsledku 30-dňoveho štúdia skupiny dobrovoľníkov so 17 ľuďmi s nadváhou nad 10 kg boli získane tieto výsledky:

  1. Prudký pokles hmotnosti bol zaznamenaný v celej skupine skúmaných ľudí z -5 kg ​​na -17 kg
  2. Výrazné zlepšenie pocitu zdravia a tónu u 97% skúmaných ľudí
  3. Bolo preukázané významné zlepšenie funkcie pečene a pankreasu
  4. Výsledkom je zlepšenie metabolických procesov v tele

Názory zákazníkov

Dievčatá, “Delislim” je niečo!Užívam to dva mesiace. Najprv som stratila 18 kg !!! Pokožka nebola vôbec roztiahnutá. Tuk odchádza z tých miest, z ktorých má. S týmto prostriedkom som veľmi spokojná. Odporučila som to všetkým svojim priateľom a pomohol všetkým.

Bronislava

Úplne súhlasím. Skvelý prostriedok na chudnutie! A keby ste vedeli, aké nadšenie cítiš, keď sa ráno postavíš na váhy, a tam naraz mínus 1-2 kg! Teraz chápem, prečo sa volá “Delislim”!

Ružena

Vďaka “Delislim” a keto diéte som stratila 65 kg, veľmi dobrý!

Sara

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: