Denta Seal zubnej pasty s účinkom plomby: navždy zabudnete na zubárske kreslo!

Denta Seal zubnej pasty s účinkom plomby: navždy zabudnete na zubárske kreslo!

  • Odstraňuje počiatočné príčiny súvisiace so zubným kazom
  • Vypĺňa mikrotrhliny a mikropóry na zuboch
  • Vracia zubom belosť, znižuje citlivosť skloviny
OBJEDNAŤ

PROFESIONÁLNA STAROSTLIVOSŤ V POHODLÍ DOMOVA

  • POSILNENIE SKLOVINY. Hydroxyapatit utesní odkryté dentinálne kanály a chráni zubnú dreň pred vonkajšími podnetmi. Zabraňuje vzniku bolesti a posilňuje sklovinu.
  • ODSTRÁNENIE BAKTÉRIÍ. Praskliny a štrbiny na zuboch vytvárajú priaznivé podmienky pre baktérie, čo následné ničí vaše zuby. Počas čistenia zubná pasta DENTA SEAL zachytáva baktérie a čiastočky zubného plaku, a tak prispieva k ich odstráneniu z ústnej dutiny.
  • OBNOVA. Poškodená sklovina s mikrotrhlinami tmavne, pretože svetlo sa od nej nemôže správne odrážať. Hydroxyapatite tieto trhlinky vyplní a vyleští povrch zuba. Sklovina je hladká a žiarivá. Jej pôvodná farba sa obnoví.

Denta Seal zubnej pasty s účinkom plomby: navždy zabudnete na zubárske kreslo!

OBJEDNAŤ

ZLEPŠENÁ RECEPTÚRA NA PREVENCIU VZNIKU ZUBNÉHO KAZU

Základom obnovujúceho zloženia DENTA SEAL je hydroxyapatit. Jeho častice vyplňujú póry a praskliny, ktoré sa objavujú na povrchu skloviny.

Výsledkom toho je, že sklovina je opäť snehobiela a odolnejšia voči vplyvu baktérií zubného plaku.

V roku 1993 Ministerstvo zdravotníctva Japonska oficiálne uznalo hydroxyapatit za najúčinnejší prostriedok proti zubnému kazu

Denta Seal zubnej pasty s účinkom plomby: navždy zabudnete na zubárske kreslo!

A aký je názor odborníkov na DENTA SEAL?

Mnohé zubné pasty nie sú schopné chrániť pred kazom – pomáhajú len vyčistiť zvyšky potravín tým, že vytvárajú veľa peny. To nie je dostatočné na správnu plnohodnotnú starostlivosť.

DENTA SEAL je prelom v oblasti domácej starostlivosti o zuby. Vďaka hydroxyapatitu preniká zubná pasta do skloviny už vo fáze čistenia a vypĺňa všetky trhliny, obnovuje zuby a kompenzuje nedostatok vápnika a fosfátu.

Lekár zubnej starostlivosti, Irina Belická

SPÄTNÁ VÄZBA NAŠICH KLIENTOV

Mám 44 rokov, polovicu svojho života som mala nízke sebavedomie kvôli mojim zubom. Zlé gény. Zuby boli žlté, celý čas ma trápili ďasná. Zuby boli tiež príliš citlivé. Minula som obrovské peniaze na zubárov, ale neprinieslo to taký účinok ako DENTA SEAL. Veľká vďaka výrobcom! Radím každému, aby prešiel na túto zubnú pastu.

Helena

Zubár mi odporučil túto zubnú pastu. Starám sa o svoje zuby už od detstva, navštevujem lekára každé tri mesiace. Opraviť kazy, odstrániť zubný kameň, dať plombu. Teraz sú tieto potreby preč. Môj lekár je spokojný so stavom zubov, a ja tiež. Moji priatelia si myslia, že som podstúpila foto bielenie zubov.

Mária

S vekom sa mi zuby začali rozpadávať. Polovica čeľuste je plná plomb, dokonca mi museli odstrániť niekoľko zubov. Kloktal som s dubovou kôrou, aby som zachránil aspoň niečo, aby som bol schopný žuť, ale sklovina každý deň slabla. Moja dcéra mi priniesla vyskúšať túto zubnú pastu. Bol som veľmi potešený. Zuby prestali bolieť, zápal ďasien zmizol. Je to už 6 mesiacov odkedy som bol na klinike.

Michal

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: