DentaDefend zubná pasta: profesionálna ústna starostlivosť pre silnejšie a belšie zuby

DentaDefend zubná pasta: profesionálna ústna starostlivosť pre silnejšie a belšie zuby

 • Zabraňuje tvorbe zubného kazu a zubného povlaku
 • Vypĺňa mikrotrhlinky v zubnej sklovine
 • Bieli a znecitlivuje zubnú sklovinu
OBJEDNAŤ

Silnejšie a zdravšie zuby a ďasná vďaka DentaDefend

 1. Jasnejší, belší a krajší úsmev. DentaDefend obsahuje unikátnu bieliacu receptúru, ktorá bojuje proti povlaku a zubnému kameňu a zabraňuje tmavému sfarbeniu zubov.
 2. Už žiadne diery a kazy. Zubná pasta DentaDefend vytvára ochrannú vrstvu a redukuje riziko vzniku zubného kazu o 90%.
 3. Kompletná ochrana pred povlakom. Zubní špecialisti odporúčajú používanie zubnej pasty DentaDefend, pretože bojuje s baktériami zubného povlaku okolo línií vašich ďasien.
 4. Zapečatí trhliny a póry. DentaDefend obsahuje unikátnu zložku hydroxyapatit, ktorá svojim integrovaním do štruktúry zubnej skloviny zapečatí póry a trhliny.

DentaDefend zubná pasta: profesionálna ústna starostlivosť pre silnejšie a belšie zuby

OBJEDNAŤ

Čo robí DentaDefend takým efektívnym?

Tajomstvo sa skrýva v jeho kľúčových zložkách!

 • Hydroxyapatit. Je populárny prostriedok v zubnej starostlivosti. Získava sa z morských lastúr a má rovnakú štruktúru ako zubná sklovina. Pomáha posilňovať zubnú sklovinu a zabraňovať ďalšiemu rozvoju trhlín a zubných kazov
 • Limonén. Je chemická látka, ktorá sa nachádza v šupkách citrusového ovocia, ako je napríklad limetka a v ďalších rastlinách. Je široko používaný pri výrobe liekov. V dentálnych produktoch sa limonén používa hlavne ako príchuť. Má leštiaci účinok.
 • Mentol. Je látka známa najmä pre svoj chladivý účinok, ktorý sa taktiež využíva na úľavu od menšej bolesti a podráždenia a na zabránenie vzniku infekcii.
 • Stévia. Používa sa ako prirodzené sladidlo, chutí takmer ako cukor, ale neobsahuje ŽIADNE kalórie, neovplyvňuje hladinu cukru v krvi a je šetrná k zubom.

Prečo DentaDefend nie je obyčajná zubná pasta

Štúdia publikovaná v časopise Journal of Dental Research skúmala, aký účinok by mohla mať zubná pasta s hydroxyapatitom na zuby. Rozdielne druhy vzoriek zubných pást boli aplikované na extrahované ľudské zuby, do ktorých sa navŕtaním vytvorili umelé zubné kazy. Zuby, ktoré boli čistené s DentaDefend preukázali po niekoľkých dňoch najväčšie zlepšenie v posilnení zubnej skloviny a znížení hĺbky zubných kazov.

DentaDefend zubná pasta: profesionálna ústna starostlivosť pre silnejšie a belšie zuby

Len štyri kroky od perfektného úsmevu

Vytlačiť
1. Vytlačte trochu zubnej pasty (vo veľkosti asi 2 hráškov) na zubnú kefku.

 

Jemne rozotrieť
2. Jemne rozotrite po zuboch a počkajte 15-20 sekúnd, aby sa hydroxyapatit aktivoval a zlepšil svoj účinok.

 

Čistiť
3. Zuby si dôkladne čistite vertikálnym pohybom minimálne po dobu 2 minút – najprv z vonkajšej a potom z vnútornej strany zubov.

 

Vypláchnuť
4. Vypláchnite vodou

*Neprehĺtať

Spoznajte ľudí, ktorí dôverujú DentaDefend

Problém s krvácajúcimi ďasnami a citlivými zubami som mala už odkedy som bola tínedžerka. Náhodou som narazila na DentaDefend a rozhodla som sa ho vyskúšať. Za týždeň som si všimla, že pri umývaní zubov vidím čoraz menej krvi. Teraz cítim, že moje ďasná sú zdravé a moje zuby oveľa silnejšie. Zbožňujem ho.

Natália Selnická

DentaDefend používam 3 mesiace a vďaka nemu už nemám citlivé zuby. Celá moja rodina ho miluje. Moja manželka si dokonca všimla, že naše zuby sú belšie ako predtým. Myslím že má pravdu. Rozhodne ho odporúčam.

Michal Davka

Veľmi ho odporúčam. Naozaj skvelý produkt. Vyskúšal som rozdielne druhy zubných pást z obchodu, lekárne a aj z netu, ale toto je tá najlepšia akú som kedy používal. Chuť je príjemná, moje zuby vyzerajú byť belšie a cítim, že sú čistejšie a pevnejšie.

Šimon Darko

Všetci (ja, môj manžel a deti) sme sa zhodli na tom, že naše zuby sú vďaka jeho používaniu belšie. Náš lekár povedal, že máme silné zuby v perfektnej kondícii. Chudí dobre a určite som pri ňom nemala toľko ústnych vredov ako pri iných známych značkách. Najlepšia zubná pasta na trhu.

Štefánia Antolová

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: