Detoxify MAX: konečne život bez toxínov, parazitov, nadváhy a ochoreni!

Detoxify MAX: konečne život bez toxínov, parazitov, nadváhy a ochoreni!

Zvyškové toxíny v organizme, migrény, chronická únava, apatia a obezita? TOTO JE FORMULA, KTORÁ SI S TÝM VŠETKÝM PORADÍ LEN ZA 30 DNÍ!

  • 99% odstránenie toxínov a usadenín z organizmu
  • redukcia kožných lézií v akomkoľvek štádiu vývoja
  • úbytok hmotnosti až o 21 kg za mesiac
  • boj so závislosťami (alkohol, cigarety, návaly hladu)
  • hĺbkové čistenie pečene, čriev a obličiek
OBJEDNAŤ

Toxíny sú TICHÝM ZABIJÁKOM!

Toxíny a škodliviny sa objavujú na každom kroku. Do ľudského tela sa dostávajú 24 hodín denne spolu so stravou, vodou a vzduchom. Vznikajú aj pri látkovej premene a imunitných reakciách organizmu. Hromadenie toxínov a usadenín vedie k poškodeniu mitochondrií, ako aj k vzniku chronických a život ohrozujúcich stavov. Akékoľvek toxické látky, ktoré sa dostanú do tela, musia byť neutralizované. Ich hromadenie narúša hormonálne a enzymatické reakcie, znižuje plodnosť a oslabuje imunitu organizmu.

Detoxify MAX: konečne život bez toxínov, parazitov, nadváhy a ochoreni!

OBJEDNAŤ

Intenzívnejšie očistenie v TROCH JEDNODUCHÝCH KROKOCH

1. ETAPA
Detoxikačné látky prenikajú do krvného obehu a sú transportované do celého tela. Zvýšený proces distribúcie účinných látok do tkanív vedie k iniciácii biochemických zmien. Detoxikácia smeruje k zdroju infekcie.

2. ETAPA
Prudké zrýchlenie metabolizmu, prečistenie lymfatického systému a krvi. V tomto štádiu, intenzívnejšia redukcia tukového tkaniva a strata hmotnosti.

3. ETAPA
Eliminácia toxínov, mikroorganizmov, parazitov, plesní, baktérií a vírusov. Očista sa vzťahuje už na celé telo. Vytvára sa ochranná bariéra, ktorá zabraňuje prenikaniu toxínov a parazitov do orgánov.

KONEČNE ŽIVOT BEZ TOXÍNOV, PARAZITOV, NADVÁHY A OCHORENÍ!

Ľudia, ktorí roky bojujú s problémami vylučovacieho, tráviaceho ústrojenstva, ako aj krvného obehu, prešli radom náročných klinických výskumov. Uskutočnili sa v Institut für Gute Ernährung v Lipsku. Testovaných bolo 1150 ľudí vo veku 18-89 rokov, mužov aj žien. Nižšie sú uvedené výsledky, ktoré respondenti dosiahli už po 30 dňoch používania Detoxify MAX.

 

1. fáza (1-7 dní):
viac ako 95% dobrovoľníkov deklarovalo zrýchlenie tráviacich procesov, 7x vyššiu úroveň energie a elánu, a elimináciu nepríjemného zápachu z úst

 

2. fáza (7-14 dní):
až 93,7 % skúmaných zaznamenalo 4-násobné zrýchlenie metabolizmu a nárast energie v porovnaní so stavom pred začatím kúry.

 

3. fáza (14 – 21 dní):
takmer 90 % testovaných priznalo, že schudli okolo 10 kg nadváhy, spálili nahromadené tukové tkanivo a zredukovali celulitídu

 

4. fáza (21 – 30 dní):
až 98% skúmaných očistilo telo od toxínov a parazitov, trvalo uregulovalo prácu pečene, čriev a obličiek, odstránilo tráviace problémy

Detoxify MAX: konečne život bez toxínov, parazitov, nadváhy a ochoreni!

DETOXIFY SA NIČ NEVYROVNÁ!

Detoxify MAX je produkt založený len na prírodných aktívnych látkach, ktorých unikátna kombinácia okamžite naštartuje proces čistenia tela od usadenín a toxínov. Komplexne podporuje všetky tráviace reakcie, ktoré v tele prebiehajú, urýchľuje metabolizmus a spaľovanie nahromadeného tuku, upravuje prácu pankreasu, pečene a čriev. Čistí obličky, ako aj odstraňuje parazity a splodiny metabolizmu. Detoxify MAX odstraňuje toxické voľné kyslíkové radikály, chráni pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, odďaľuje starnutie a podporuje imunitu. Žiadna iná metóda sa mu nevyrovná!

Odborný názor

Detoxify MAX: konečne život bez toxínov, parazitov, nadváhy a ochoreni!

Detoxify MAX detoxikuje telo v 99% a zbavuje ho toxínov, parazitov a nepotrebných substancií látkovej premeny. Podporuje pečeň, ktorá je hlavným filtrom nášho organizmu a je zodpovedná za proces odstraňovania toxínov, ktoré obsahuje napr. vo vysoko spracovaných potravinách, alkohole, cigaretách a v znečistenom ovzduší, či vode. Táto inovatívna metóda podporuje filtračný systém pečene a obličiek, čím prispieva ku komplexnej biologickej regenerácii organizmu.

Detoxify MAX je riešením, ktoré môže užívať každý človek bez ohľadu na zdravotný stav a prekonané choroby. Ultramoderný produkt stimuluje metabolizmus o 98% a odstraňuje toxíny, plesne a parazity. Umožňuje rýchle a systematické chudnutie, odstránenie celulitídy, a zároveň zlepšuje stav pokožky, vlasov a nechtov. Okrem toho stimuluje črevá, obohacuje mikroflóru tráviaceho systému a upravuje vyprázdňovanie. Normalizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, čím prispieva k prevencii závažných ochorení ako je ateroskleróza, cukrovka a hypertenzia.

Dr. hab. Natalia Eriksson, toxikologička, spolutvorkyňa Teórie čistého organizmu (táto publikácia sa stala jedným z najvýznamnejších textov medicínskych štúdií v oblasti toxikológie vo Švédsku), riaditeľka Kliniky zdravej výživy v Štokholme.

Názory zákazníkov

Práca v strese a bremeno povinností sa rýchlo začali prejavovať na mojom zdraví. Neustále maškrtenie, obrovské množstvo sladkostí a rýchle občerstvenie viedli k priberaniu. V dôsledku nezdravého životného štýlu prekročila hladina toxínov v mojom tele normu. Laboratórne výsledky boli otrasné a ja som sa dostal do depresie. Trpel som nevoľnosťou, bolesťami brucha a hnačkami. Keby nebolo Detoxify MAX, neviem, ako by to skončilo. Našťastie tento unikátny produkt očistil moje telo od toxínov, zvíťazil s tráviacimi problémami a zlepšil moju koncentráciu a pohodu. Spôsobil, že som svieži, zrelaxovaný a oddýchnutý.

Vojto, 40 rokov, Trnava

Odmalička som jedla čokoľvek. V určitom momente som mala pocit, že moje telo je znečistené rokmi nahromadenými toxínmi z potravín, ktoré zabrzdili môj metabolizmus. Keď váha presiahla 90 kg, začala som nad tým pracovať a tak som trafila na Detoxify MAX. Po týždni som sa cítila ľahšia a schudla som 6 kg, vôbec som nemala chuť na nezdravé jedlo. Po 6 týždňoch som schudla celých 25 kg. Začala som lepšie spať a zlepšila sa mi nálada. Zbavila som sa parazitov, ktoré mi oslabovali imunitu. Moja pleť sa zlepšila. Predtým bola znečistená vyrážkami, matná a suchá. Vlasy chytili lesk a nechty boli pevnejšie. Končí sa ďalší mesiac a ja sa nevraciam späť k svojej starej váhe.

Patrícia, 25 rokov, Humenné

Behu sa venujem profesionálne už niekoľko rokov. Pred časom som pocítil, že je moje telo preťažené a potrebujem niečo, čo by mi umožnilo zvýšiť jeho zdatnosť. Mal som aj problém so skákaním tlaku. Tréner mi vysvetlil, že je to pravdepodobne dôsledok nesprávnej stravy, života medzi výfukovými plynmi a smogom, teda toxínmi, ktoré sa hromadia aj v zdanlivo zdravom tele. Rozhodol som sa pre detox s Detoxify MAX. Úžas! Hneď som sa cítil ľahšie, zvýšila sa mi vitalita a vytrvalosť. Mal som stále lepšie výsledky a okrem toho som si zabezpečil aj dobrý spánok. Tento produkt je úplne prírodný a bezpečný. Vďaka nemu mám tiež väčšiu chuť na sex a zvýšené libido, dodatočne sa mi tlak vrátil do normálu a kĺby sú spevnené.

Daniel, 33 rokov, Žilina

Toxíny vdychované v priebehu rokov zo znečisteného povetria prinútili moje telo kapitulovať. Mala som migrény, bolelo ma srdce a mala som začiatky aterosklerózy. Potom som použila Detoxify MAX. Po mesiaci som sa cítila o 20 rokov mladšie. Znormalizovala som si tlak a popritom som schudla 5 kg. Staré tráviace problémy sú preč a ja mám silu hrať sa s vnúčatami. Myslela som si, že v mojom veku už nič nepomôže, ale tu to máš! Tento detox odporúčam všetkým starším ľuďom, ktorí si chcú zároveň zlepšiť výsledky cholesterolu a glukózy. Neexistuje lepší, plne prirodzený spôsob, ako vyčistiť jedy, ktorým sme každý deň vystavení!

Jarmila, 62 rokov, Gabčíkovo

Vždy som bol obézny a mal problém udržať si správnu váhu. Väčšinu života som s tým nič nerobil a tak som systematicky hromadil toxíny, kvôli ktorým som pribral a rozvinul cukrovku. Nakoniec som sa rozhodol pre Detoxify. Po mesiaci som schudol 12 kg (a stále chudnem!). Nemám problémy s vyprázdňovaním a zlým trávením, pretože som konečne odstránil parazity, ktoré zostávali v črevách. Vyčnievajúce brucho sa stáva plochým. Nie som zadýchaný a ani nedychčím pri hocijakej námahe. Predovšetkým sa mi zlepšili laboratórne výsledky a mohol som úspešne zabrzdiť cukrovku.

Tomáš, 58 rokov, Liptovský Mikuláš

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: