Diet Spray pre chudnutie: iba 1 kapsula Vás zbaví pocitu hladu a navráti harmóniu Vašej postave!

Diet Spray pre chudnutie: iba 1 kapsula Vás zbaví pocitu hladu a navráti harmóniu Vašej postave!

 • Znižuje hmotnosť bez obmedzení v stravovaní a bez cvičena
 • Prispieva k vylučovaniu prebytočných tekutín z tela
 • Odbúrava tuky
OBJEDNAŤ

Obsahuje L-karnitín!

Diet Spray pre chudnutie: iba 1 kapsula Vás zbaví pocitu hladu a navráti harmóniu Vašej postave!

 1. Zelená káva
  Unikátna kombinácia silných antioxidantov – kyseliny chlorogenovej a stopové množstvo kofeínu, podporuje proces spaľovania tukov, upravuje chuť do jedla a hladinu cholesterolu v krvi, odplavuje toxíny a prebytočné tekutiny z tela
 2. Výťažok z mangostanu
  Kyselina hydroxycitrónová z výťažku potláča premenu prebytočných sacharidov na tuky, urýchľuje odbúravanie tukových zásob a potláča chuť na sladké
 3. Goji
  Obsahuje bohatú sadu aktívnych zložiek (polysacharidy, fytosteroly, vitamíny a minerály), urýchľuje premenu tukových zásob na energiu, znižuje chuť do jedla, chráni srdce a cievy, posilňuje imunitu
 4. Acai
  Diki zlepseni metabolizmu, traveni a snizeni chute k jidlu prispiva k ubytku vahy
 5. Kyselina citrónová
  Stimuluje látkovú výmenu, zlepšuje trávenie a urýchľuje vylučovanie toxínov
 6. L-karnitin
  ​Spaluje tukove bunky v organismu, zrychluje vymenu latek, snizuje chut k jidlu a zvysuje tak fizickou i mentalni vitalitu

Vyskúšajte to tiež

Diet Spray pre chudnutie: iba 1 kapsula Vás zbaví pocitu hladu a navráti harmóniu Vašej postave!

Bojovať s nadváhou je teraz neuveriteľne rýchle a jednoduché! Sprej na chudnutie Diet vyskúšalo už mnoho žien, ktoré ho odporúčajú. Výsledok je rovnaký u každej! Sprej na chudnutie Diet predstavuje riešenie, ktoré spája príjemné s užitočným! Jemná chuť a vôňa prírodných zložiek v spreji potláča pocit hladu a prispieva k zníženiu nadváhy bez zvláštneho úsilia.

L-karnitín spaľuje tukové zásoby aj keď sedíte vo svojej kancelárii alebo za volantom. Iba jedno stlačenie po jedle a nadváha je preč! Výrobok je certifikovaný a je v súlade s medzinárodnými štandardmi. Účinnosť bola preukázaná v klinických štúdiách a testoch, ktoré potvrdili dosiahnutie požadovaných výsledkov so sprejom pre ústnu dutinu Diet.

OBJEDNAŤ

Odporúčané výživovými poradcami

Problém boja proti nadmernej hmotnosti v rýchlom tempe denných naliehavých záležitostí a v zajatí sedavého životného štýlu už nemá odpodstatnenie. Pravidelné prejedanie sa, zneužívanie kalorických a škodlivých potravín sú niektorými z hlavných prekážok v boji za zdravím a krásnou postavou.

 

Zníženie chuti do jedla a chudnutie je náročnou úlohou pre ľudí, ktorí žijú v modernom svete. Preto vedci vyvinuli unikátny spôsob príjmu látok, ktoré pomáhajú schudnúť. Diétny sprej pre ústnu dutinu zodpovedá hneď dvom kľúčovým požiadavkám: pohodlnému používaniu a rýchlemu dodaniu účinných látok do organizmu.

 

Sliznica ústnej dutiny je pokrytá mnohými povrchovými cievami.

Preto sú aktívne zložky vstrebané do krvi ihneď po použití spreja. V tomto okamihu sa začne práca: distribúcia látok pomocou obehu v tele, prívod do pečene, ložisiek tuku, viazanie s receptormi na membránach buniek. Preto má každá dávka spreja vplyv na celý organizmus. Tento prípravok je vhodný a účinný na použitie.

Lekár kliniky Výskumného ústavu výživy
Radu B .

Výsledky po použití spreja na zoštíhlenie v priebehu 1 mesiaca

line Wirsi, 23 rokov

Vynikajúci spôsob, ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov bez náročného cvičenia. Môj výsledok – 21 kg za 1 mesiac. Vrelo odporúčam každému, kto chce získať svoju postavu späť jednoducho a rýchlo.

Sarah Thors, 30 rokov

Za týždeň som schudla 5 kg a v priebehu 3 týždňov ďalších 14. Cítim sa teraz vo forme. Bolo to ľahké a rýchle. Odporúčam to všetkým!

Marlene Sakowski, 52 rokov

Používam sprej už druhý mesiac. S ľahkosťou som schudla o 2 veľkosti oblečenia. Cítim sa skvelo. Svieži dych a zdravá farba sú teraz stále so mnou!

Ako objednať Diet Spray?

 1. Vyplňte nižšie uvedený formulár objednávky
 2. Očakávajte telefonát od operátora
 3. Zásielku Diet Spray zaplatíte pri dodaní kuriérom
OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: