DIETONUS pre chudnutie: do mínus 7 kilogramovkaždý týždeň!

PRVÝkrat! Reguluje proces chudnutia v závislosti od biorytmov!

 1. Rano Začína aktívna strata hmotnosti s prvou kapsulou!
 2. Deň Urýchľuje spaľovanie tukov na rekordných 150%
 3. Večer Nezastaví spaľovanie tukovpočas spánku!
OBJEDNAŤ

Prečo správny režim je potrebnýpre aktívne znižovanie váhy

DIETONUS pre chudnutie: do mínus 7 kilogramovkaždý týždeň!

 1. Zlyhanie cyklu “spánok-bdenie”
 2. Spomalenie metabolizmu
 3. Znížená koncentrácia leptínu – “hormón sýtosti” a zvýšená chuť na jedlo
 4. Zvýšená hladina cukru v krvi, inzulínová rezistencia a neustála chuť na sladké
 5. Nízka hladina hormónov spaľujúcich tuky, ktorá sa produkuje len v určitých hodinách spánku

Stimuluje všetky potrebné biologické procesy na chudnutie!

 • od 8:00 do 11:00 Energia a aktivita! Zahŕňa to spaľovanie tukov po prebudení
 • od 12:00 do15:00 Zrýchľuje metabolizmus! Spúšťa spaľovanie tukov na maximum
 • od 17:00 do 20:00 Kontroluje chuť na jedlo! Upokojuje a podporuje vysokú úroveň spaľovania tukov počas spánku
OBJEDNAŤ

100% bioaktívne prírodné zložky:

DIETONUS pre chudnutie: do mínus 7 kilogramovkaždý týždeň!

 • Ranná fáza: Posilňuje uvoľňovanie tukovz podkožného tuku, zvyšuje tvorbu tepla, čo prispieva k výdaju energie. Dodáva energiu a sviežosť, zlepšuje tón a účinnosť Podporuje aktívnejšie spaľovanie kalórií Podporuje koncentráciu a urýchľuje metabolizmus Účinne ovplyvňuje oxidáciu tukov,vyvoláva aktívne spaľovanie tukových buniek z problematických častí
 • Denná fáza: Výrazne znižuje chuť do jedla, zvyšuje rýchlosť metabolizmu,zvyšuje spotrebu kalórií Aktivuje proces spaľovania tukových tkanív a spracuje ich na energiu Zabraňuje tvorbe hormónov katecholamínov,ktoré prispievajú k akumulácii tukových usadenín v podkožnom tkanive Vedie k zničeniu molekúl tuku + bromelaín, prírodný ananásový enzým + 5-Hydroxytryptofán + coleus forskolii + L-karnitín + korenie + plody garcinie + moruša + spirulina + valeriana + žihľava
 • Večerná fáza: Normalizuje cyklus spánku aj bdenia,znižuje úzkosť, depresiu, neurózy rôzneho pôvodu a syndróm chronickej únavy Znižuje chuť do jedla Spúšťa nočné spaľovanie tukov,čo neumožňuje odkladanie nadbytočných “zásob” v problematických oblastiach Podporuje rýchle čistenie tela.Očisťuje krv a lymfy, odstraňuje soľ, prebytočné tekutiny, lieči žalúdočný trakt a zlepšuje metabolizmus

Výsledky výskumu:

DIETONUS pre chudnutie: do mínus 7 kilogramovkaždý týždeň!

Zistenia na základe údajov od 10 000 osôb, ktorí užívali DIETONUS počas 30-dňového kurzu:

 1. U každej osoby bolo zaznamenanézvýšené spaľovanie tukovbez ohľadu na biologické rytmy a denný režim.
 2. Pri 99 % bolo zaznamenané zrýchlenie metabolických procesov už na tretí deň užívania lieku.
 3. Na 7 deň sa ukázalo, ževáha sa zmenšila od 3 do 7 kghmotnosti tuku v závislosti od počiatočnej váhy.
 4. Pri 98 % osôb sa zaznamenalo, že nadmerná váha sa viac nevrátiani po 6 mesiacov od užívania.

Hlavné odporúčanie diabetikov pre tých, ktorí chcú schudnúť!

“DIETONUS” je najinovatívnejšie rozpracovaný produkt v oblasti chudnutia. Prvý krát prípravok vyhladzuje chyby v dennom režime, ktoré zasahujú do účinného spaľovania tukov, a konkrétne: málo spánku, žiaden režim, stres a ich dôsledky–hormonálna nerovnováha, zvýšená chuť do jedla a pomalý metabolizmus. Vďaka trojfázovej činnosti DIETONUS spaľovanie tukov bude prebiehať MAXIMÁLNE počas celého dňa: ráno, cez deňale ajPOČAS SPÁNKU! DIETONUSmá utišujúci účinok, normalizuje chuť do jedla, reguluje hormonálne poruchy a urýchľuje metabolizmus. A to znamená, že rýchlo, efektívne a bez strachu budete spaľovať prebytočnú váhu. JE TO PERFEKTNÉ! Odporúčam tento produkt každému, kto má chuť navždy prerušiť proces zhromažďovania sa tukov a organizmus nastaviť tak aby toto ukladanie nedovoľoval! “DIETONUS” 100 % bezpečný a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky ani alergické reakcie na obsahujúce zložky.

Martina Polaková., dietologička acertifikovaná odborníčka

Viac ako 1200 žien sa už zbavilo váhy s DIETONUS!

Študujem na vysokej škole, je to skutočne fyzicky a psychicky náročné hlavne pred skúškovým obdobím. Aj keď naozaj chceš, schudnúť sa ti nepodarí! Telo je neustále v napätí a vtedy človek siaha na sladké a vysoko kalorické veci. A hneď mám ďalších 12 kilogramov na viac. Rozhodla som sa vyskúšať DIETONUS. S ním sa mi po prvýkrát, po dlhej dobe podarilo znížiť hmotnosť. O týždeň neskôr si dievčatá v skupine všimli, že moja hmotnosť očividne klesla! Som veľmi spokojná s mojim pokrokom, podarilo sa mi zhodiť 8 kilogramov, aj keď som začala piťDIETONUS ešte len teraz!

Nina, Bratislava, 34 rokov

Mám 34 rokov. Tak ako som v dospievaní nabrala na hmotnosti, od vtedy sa mi nepodarilo schudnúť. A ako môžeš schudnúť, keď človek nemá sám na seba čas! Práca, deti, muž. Do postele ľahám neskoro v noci a zobúdzam sa o 6 ráno. Trvalý nedostatok spánku, večerné prejedanie, ktoré nedokážem zastaviť. Výsledok po prejdení kurzom je mínus 13 kilogramov a dokonca bez námahy. Cítim sa úplne ako vymenená, veselá a energická žena!

Katarína, Michalovce, 35 rokov

Nemyslela som si, že v 35 rokoch sa dá rýchlo a veľmi ľahko schudnúť. Bez diéty a trápenia. DIETONUSfunguje skvelo! Počas kurzu som schudla viac ako 15 kilogramov a v objeme o dve konfekčné veľkosti! Čoskoro s mojou dcérou budem môcť nosiť tie isté veci. A aký je to šok pre mojich priateľov! Všetci hovoria, že na viac ako na 30 vôbec nevyzerám. A je to pravda, keď mate normálnu hmotnosť a ste zdravý tak vek sa Vám vymaže z tváre!

Soňa, Bratislava, 24 rokov

Ako pracujeme

 • 1 krok Nechajte požiadavku na našej stranke
 • 2 krok Pre potvdenie objednavky vás bude kontaktovať naš pracovnik
 • 3 krok Platba po prijatí objednávky
OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: