DUOSLIM na úbytok hmotnosti: PRE MILOVNÍKOV ZÁKUSKOV, KTORÍ CHCÚ BYŤ CHUDÍ!

DUOSLIM na úbytok hmotnosti: PRE MILOVNÍKOV ZÁKUSKOV, KTORÍ CHCÚ BYŤ CHUDÍ!

DuoSlim – INOVATÍVNY PRIPRAVOK, KTORÝ FUNGUJE OD PRVÉHO POUŽITIA!

 • Absorbuje tuk a premieňa ho na energiu
 • Odstraňuje toxíny z tela
 • Potláča chuť do jedla a dodáva energiu
 • Odstraňuje opuch
 • Produkuje dopamín (hormón šťastia)
OBJEDNAŤ

Duoslim je komplex pre účinné chudnutie, ktorý pozostáva z dvoch produktov

DUOSLIM na úbytok hmotnosti: PRE MILOVNÍKOV ZÁKUSKOV, KTORÍ CHCÚ BYŤ CHUDÍ!

KETO DIET:

 1. Malinové ketóny
  urýchľujú metabolický a energetický metabolizmus v tele, znižujú hromadenie tuku a urýchľujú spaľovanie tukov.
 2. Pomeranian
  inhibuje tvorbu tukov a zvyšuje spotrebu energie, urýchľuje metabolické procesy a aktivuje odbúravanie tukov. Podporuje aktívne spaľovanie tukov stimuláciou beta-3-adrenergných receptorov.
 3. L-karnitín
  znižuje hladinu cholesterolu, transportuje mastné kyseliny cez membrány do mitochondrií na ich následné spracovanie na energiu.

W-lOSS:

 1. Ananás
  urýchľuje proces chudnutia vďaka vysokému obsahu bromelaínu – „enzýmu na chudnutie“. Aktivuje rozklad komplexných lipidov, bielkovín a tukov. Zlepšuje trávenie.
 2. Papája
  aktivuje metabolizmus, napomáha rýchlejšiemu rozkladu bielkovín a zároveň sa nepremieňajú na tuky. Odstraňuje prebytočnú tekutinu z tela.
 3. Maracuja
  je zdrojom hlavných mikro a makro prvkov, vytvára pocit sýtosti, podporuje jemné čistenie čriev.

AKO SA ZMENÍ VAŠE TELO PRI UŽÍVANÍ DuoSlim?

DUOSLIM na úbytok hmotnosti: PRE MILOVNÍKOV ZÁKUSKOV, KTORÍ CHCÚ BYŤ CHUDÍ!

 • Deň 1
  Všimnete si, že keď sa ráno zobudíte, budete sa cítiť svieži a oddýchnutí.
 • Deň 7
  Telo začne pracovať v chudnúcom režime, začnete spaľovať tuk
 • Deň 14
  Stanete sa veselšími, schudli ste. Teraz začnete nosiť menšie oblečenie.
 • Deň 21
  Vaše telo je mladšie, zaberá menej miesta, nadmerná váha je preč.
 • Deň 28
  Stratili ste veľa hmotnosti! Začnete nosiť oblečenie, ktoré je viac ako 1 veľkosť menšie a sexi. Všetci vás zbožňujú!
OBJEDNAŤ

S DuoSlim STE LEN KROK OD POŽADOVANÝCH VÝSLEDKOV! TU VÁM PREDSTAVUJEME PRÍBEHY OD NIEKTORÝCH Z NAŠICH 2350 ZÁKAZNÍKOV

Andrea Vandrovská 30 rokov, žije v Martine

Mám 30 rokov, ale nedávno som vážila 80 kilov. Mala som aj problémy so žalúdkom a preto mi žiadne diéty nevyhovovali. V našom malom meste je také ťažké nájsť účinné výrobky na chudnutie. Ani športy som nikdy moc neľúbila, ale keď som sa dozvedela o DuoSlim, všetko sa zmenilo. Mesiac som to dodržiavala a moje očakávania sa splnili! Je to neuveriteľné. Počas tohto obdobia som si zmenila šatník, ale najdôležitejšie je, že som si našla priateľa! Kytice, rande, prechádzky po pláži! Nikdy som si nemyslela, že to v živote zažijem! Plánujem dávku zopakovať. No a potom budem výrobok užívať pravidelne, aby som si váhu udržala natrvalo.

Lucia 33 rokov, žije v Bratislave

Po mojom treťom dieťati som sa nevedela dostať spať do formy. Mala som previsnuté brucho a tlsté stehná. Keď som na to myslela, veľmi ma to rozrušovalo, ale nemohla som nič robiť. Problém bol, že som nemala dosť voľného času, keďže som bola matkou troch detí… diéta bola pre mňa ťažká, lebo som skoro na všetko alergická! A stále dojčím. Preto nie je jednoduché vybrať si správny systém výživy. Moja suseda mi povedala, že po pôrode schudla s DuoSlim. Pokyny uvádzali, že nadmerná váha zmizne za mesiac. Nemohla som tomu veriť. Prečítala som si zákaznícke recenzie a rozhodla som sa, že nič nestratím, ak ho vyskúšam a aj som ho veru začala užívať. Za týždeň som už začala cítiť rozdiely. Mala som viac energie, lepší spánok. Samozrejme, možno to bola náhoda. Počas toho obdobia sa zlepšilo počasie a najmladšieho syna sme presťahovali do vlastnej izby. O dva týždne som nemohla veriť vlastným očiam! Už som zhodila pár kíl! A to ešte neprešiel ani mesiac. Dostala som sa do rifieľ, ktoré som nosila pred prvým tehotenstvom! Môj manžel bol tiež aktívnejší v posteli. Na ceste máme pravdepodobne ďalšie diéta :) Teraz viem, ako sa dostať spať do formy po pôrode. Už sa viac nebojím.

Katka 32 rokov, žije v Košiciach

Do 27 som sa o seba dosť starala. Bola som vo forme a dobre som vyzerala. Roky prešli a hormonálne zmeny začali robiť svoje. Na cvičenie a diéty som nemala silu ani náladu. Musela som si zmeniť šatníka kúpiť si oblečenie väčšej veľkosti. A potom som mala ešte o veľkosť viac…. Možno to mohlo ísť takto aj ďalej a mohla som pribrať viac, ale kamarátka mi povedala o DuoSlim kapsule a poradila mi, aby som ich brala každý deň a pila veľa vody. Vážne som neverila výsledkom, o ktorých hovoril výrobok. Predstavte, ako som zostala prekvapená, keď som sa o mesiac neskôr dostala do starého oblečenia! Okrem iného mám viac sily a energie! Moja pleť vyzerá mladšie a neviem, či je vďaka Keto Diet alebo je to náhoda, ale váhu neoklamem! Okrem toho si myslím, že som omladla asi tak o desať rokov!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: