Easy Black Latte na chudnutie: schudnite toľko, koľko chcete!

Easy Black Latte na chudnutie: schudnite toľko, koľko chcete!

Vaša káva to nevie spraviť! Vyskúšajte Easy Black Latte a…

  • Zbavte sa tuku a oblečte si obľúbené rifle!
  • očistite organizmus zo všetkých toxických látok
  • zmiernite chuť na jedlo
  • chráňte sa pred smogom a znečistením

Easy Black Latte je chutná instantná káva s aktívnym uhlím. Vypite ju namiesto šálky Vašej doterajšej kávy, a uvidíte účinky, ktoré s bežnou kávou sú úplne nedosiahnuteľné! :)

Už s prvým dúškom aktívne uhlie začne pôsobiť vo Vašom organizme, odlučujúc tuk z Vašich tkanív. Vďaka tomu začnete chudnúť. Aktívne uhlie si tiež poradí s baktériami, znečistením, toxínmi a inými škodnými zložkami, ktoré blokujú Váš organizmus pred ukázaním jeho možností v plnom rozsahu!

OBJEDNAŤ

Easy Black Latte na chudnutie: schudnite toľko, koľko chcete!

Stačí jedná šálka denne!

Výnimočná podpora chudnutia
Chcete sa konečne zbaviť tohto nadbytočného tuku? Skvele vyzerať na pláži a aj na bazéne? Znova si obliecť obľúbené rifle? Priťahovať zrak? Vzbudiť potešenie a obdiv? Aktívne uhlie je skvelý spôsob aj na veľmi odporné tukové tkanivo. Absorbuje tuk, ktorý potom rozkladá, vďaka čomu konečne získate líniu, po ktorej ste vždy tužili. Detox s aktívnym uhlím umožní Vášmu organizmu spáliť viac tuku. Bunky, ktoré účinnejšie fungujú, lepšie zvládnu rozbíjanie tukových buniek.

 

Kompletný detox organizmu
Nahromadené toxíny doslova otravujú Váš život. Z ich dôvodu bunky nesú úplne funkčné. Celý organizmus funguje zle, čoho následkom je bolesť hlavy, zlá nálada, problémy so sústredením. Poriadna dávka aktívneho uhlia Vás z toho uvoľní! Aktívne uhlie je ako špongia, ktorá v organizme pohltí všetko, čo je zlé. Očistí, pomôže pri otrave, zviaže toxíny, kovy, nevhodné baktérie, kovy, chemické látky a ich z organizmu vylúči. Pocítite sa lepšie! Presvedčte sa, ako to je mať viac energie na realizáciu vlastných cieľov. Budete vo všetkom účinnejší a tým získate viac času na voľnočasové aktivity.

OBJEDNAŤ

Aktívne uhlie – obľúbené hviezdami!

Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow a Shailene Woodley. Sú len niektoré známe osoby, ktoré si aktívne uhlie naozaj cenia a ho zaradili uhlie do svojho bežného jedálnička. Dobre poznajú jeho účinky a vplyv na dobrú náladu. Teraz aj Vy sa môžete o tom presvedčiť.

Káva, s ktorou schudnete!

Chceme, aby ste schudli a očistili organizmus skôr prirodzeným spôsobom. V zložení produktu nájdete nielen aktívne uhlie, ale aj tak isto dôležité oleje MCT!

Olej MCT
Olej MCT je olej, ktorý obsahuje priaznivé mastné kyseliny so stredne dlhými reťazcami. Sú skvelým zdrojom rýchlej energie a súčasne sa neodložia v podobe tuku. Podľa niektorých výskumov asi naopak – MCT podporujú proces termogénezy, čiže zmeny nahromadeného tuku na energiu! Vďaka tukom MCT sa tiež dlhšie cítime sýti.

Easy Black Latte na chudnutie: schudnite toľko, koľko chcete!

Za čo je Easy Black Latte najviac cenená?

Nabádame našich zákazníkov na to, aby sa podelili svojim názorom na Easy Black Latte. Však práve vďaka Vám môžeme zlepšovať náš produkt, a okrem toho sme hrdí na to, ak hovoríte o tom, ako Vám Easy Black Latte Wam pomohlo!

  • 97% používateľov cení Easy Black Latte za účinnosť
  • 92% používateľov cení za jednoduché použitie
  • 90% používateľov cení za rýchly efekt
  • 87% používateľov cení za chuť

Máte otázky? Čítajte ďalej!

Pre koho je Easy Black Latte?

Easy Black Latte je tých, ktorí chcú schudnúť a urobiť si aj riadny detox – očistenie organizmu z toxín, znečistení. Takýto účinok je možný vďaka podstatnému obsahu aktívneho uhlia a aj oleja MCT.

 

Aké je zloženie Easy Black Latte?

Easy Black Latte obsahuje: sušenú srvátku (mlieko), instantnú kávu arabica-robusta, protihrudkujúcu látku – oxid kremičitý, sušený olej MCT, ktorý obsahuje mastné kyseliny so stredne dlhými reťazcami, arómu kondenzovaného mlieka, čokoládovú arómu, sladidlo – sukralózu, aktívne uhlie (z kokosového orecha). Produkt môže obsahovať stopové množstvo iných orechov.

 

Prečo je aktívne uhlie tak účinné?

Aktívne uhlie je látka známa pre svoje skvelé vlastnosti. Pohlcuje a neutralizuje tuk a aj všetky negatívne pôsobiace a škodlivé látky, znečistenia, nevhodné baktérie a chemické zlúčeniny. Možno si ešte pamätáte z detstva, že sa aktívnym uhlím zmierňovala bolesť brucha –aktívne uhlie sa používalo na tieto účely právne kvôli uvedeným vlastnostiam.

 

Koľko dávok je v jednom balení Easy Black Latte?

V jednom balení je cca 12 dávok.

 

Ako mám pripraviť Easy Black Latte?

Nasypte 3 lyžičky (15 g) prášku a zalejte 150 ml horúcej, ale nevriacej vody. Nemiešajte nápoj pripojenou lyžičkou. Neprekročujte odporúčanú dennú dávku. Jedna dávka produktu obsahuje 84 mg kofeínu z instantnej kávy.

 

Ako skladovať produkt?

Produkt skladujte v uzavretom balení na suchom mieste, mimo dosahu slnečných lúčov, pri teplote 18–25°C. Skladujte na mieste mimo dosahu malých detí. Spotrebujte do 90 dní od otvorenia balenia.

Názory zákazníkov

1000000-krát ďakujem!! Vyzerám a sa cítim naozaj skvele, prvýkrát po rokoch. Vedela som, že aktívne uhlie môže pomôcť, ale takéto účinky som ani nepredpokladala :) Schudla som 9 kíl s len 1 šálkou kávy denne! Teraz Easy Black Latte odporúčam mojím kamarátkam, a v podstate môj vzhľad je pre nich najlepšie odporúčanie :P

Monika

Zbožňujem dobré latte, ale nikdy ma nenapadlo, že s kávičkou môžem zhodiť nadbytočné kilogramy. Po mesiaci sú moje stehná oveľa menšie, brucho už nevyčnieva a je ploché. A cítim sa lepšie, napr. lepšie spím ako predtým, mám viac energie, moja hlava je účinnejšia. Veľmi odporúčam, lebo kávu s takýmto účinkom som ešte nepila.

Marta

Škoda, že vám nemôžem ukázať ako som sa cítila ešte nedávno, kým som začala piť Easy black latte. Nemohla som sa ani na seba pozrieť, lebo som bola celá obklopená tukom. Stále ma bolela hlava. Mám rada latte, často pijem takú kávu, a preto ak som sa dozvedela o Easy black latte tak už som vedela, že toto riešenie je práve pre mňa. Môžem povedať, že s každým hrnčekom som sa cítila lepšie, bolesť hlavy ustúpila a v noci som spala ako dieťa :) Ale najlepšia je v tom moja hmotnosť! Najprv mi klesla chuť do jedla, čiže som bola dlhšie sýta. A potom kilogram za kilogramom už ma bolo menej. Nenašla som na to žiadne iné vysvetlenie – proste Easy black latte :)

Zuzka

Objednala som si easy black latte pre detox. A to sa mi podarilo, ale chcem sa pochváliť aj iným výsledkom. Schudla som! Neveľmi, len pár kíl, ale ani som na to nemyslela, takže bolo to pre mňa prijemné prekvapenie.

Paulína

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: