ÉleverBrow prirodzene pekné obočie bez permanentného mejkapu!

ÉleverBrow prirodzene pekné obočie bez permanentného mejkapu!

 • Bezpečné použitie
 • Klinicky overená účinnosť
 • Záruka spokojnosti

Ak túžite po pekne zdôraznenom a výraznom obočí – ÉleverBrow je pre Vás ideálnym riešením. Konečne sa môžete tešiť zo zdravého, silného a hustého obočia, vďaka ktorému bude vyzerať naozaj skvele!

OBJEDNAŤ

Účinok lieku

ÉleverBrow prirodzene pekné obočie bez permanentného mejkapu!

 1. Výsledky
  Stačí len pár týždňov, aby Vaše obočie získalo úplné nový vzhľad. Vďaka vhodnej stimulácii prirodzeného rastu obočia môžeme ho upraviť tak, ako chceme. Obočie bude časom silnejšie, hustejšie a podstatne sa zlepší jeho viditeľnosť. Chĺpky, ktoré vyrastú, budú vhodne vyživené a výraznejšie.
 2. Bezpečné použitie
  Sérum ÉleverBrow bolo podrobené dermatologickým a oftalmologickým skúškam. Vykonané kontroly potvrdili, že jeho použitie je veľmi účinné a súčasne aj bezpečné. ÉleverBrow neobsahuje žiadne alergény ani látky nebezpečné pre pokožku, ktoré by mohli podráždiť pleť okolo očí.
 3. Účinnosť
  Vykonaný spotrebiteľský prieskum potvrdil, že 92% používateliek pozoruje podstatný rozdiel vo vzhľade vlastného obočia pred a po použití, a 89% by tento produkt odporučilo svojej najlepšej kamarátke. Stovky spokojných zákazníčok najlepšie potvrdzujú účinnosť ÉleverBrow.
 4. Pôsobenie
  Úlohou ÉleverBrow je stimulácia vlasových cibuliek. Aktívne zložky pozitívne ovplyvňujú výživu obočia, a zlepšujú ich kondíciu. Chĺpky obočia sú pružnejšie, ľahšie sa upravia a sú odolnejšie proti poškodeniu. Tento prípravok pomáha obnoviť pretrhané obočie, vyrovnať chyby a prirodzené nedostatky, vyplývajúce z nevhodného ošetrovania, postupného starnutia, nadmernej depilácie alebo genetických problémov.

Používanie ÉleverBrow je úplne jednoduché!

Aplikáciu kondicionéru na obočie zvládne každý. Stačí ak nanesiete kondicionér pomocou aplikátora na obočie a aj na miesta pri obočí, na ktorých chcete, aby začali rásť chĺpky.

OBJEDNAŤ

Ako na to?

ÉleverBrow prirodzene pekné obočie bez permanentného mejkapu!

 • Odlíčte sa, a riadne osušte pleť
 • S pomocou hubky umiestnenej na konci aplikátora naneste kondicionér na obočie
 • Naneste kondicionér na miesta, na ktorých chcete, aby začali rásť nové chĺpky
 • Nechajte kondicionér, aby sa riadne vstrebal. Neutierajte ho.
 • Tešte sa pekným, širokým a prírodným obočím

Hodnotenie Zákazníkov

Kamila Tadriyan, Makeup Artist
@kamilatadriyan_makeup

Silne zvýraznené obočie je v poslednej dobe naozajstný hit. Mnohé zákazníčky ma pýtali, čo by mali urobiť, aby ich obočie bolo hustejšie a hrubšie. Kedysi bol riešením permanentný mejkap, ale odkedy som sa presvedčila o účinnosti kondicionéra ÉleverBrow, odporúčam všetkým práve tento prípravok. ÉleverBrow je prirodzený spôsob na silnejšie a hustejšie obočie z pohodlia domova. Jedno balenie stačí na niekoľko mesiacov, čiže mesačné náklady na kúru nie sú vysoké. To je naozaj dobrá investícia. Kondicionér je účinný, bezpečný, jeho použitie je úplne jednoduché a prináša prekvapujúci efekt. Tvar obočia môže úplne zmeniť výraz tváre a zabezpečiť aj tie vhodné proporcie. Je jeden z najdôležitejších prvkov jej vzhľadu.

ÉleverBrow je inovatívne riešenie na trhu s kozmetikou. Zdôraznite pekný tvar Vášho obočia!

Pamätám si rok 2000. Ale vtedy bolo super. Mám takú spomienku, že sme si spolu s kamarátkami navzájom upravovali obočie. Taká bola móda… dve čiarky namiesto obočia. Hnusné! Dlhé roky som si kreslila obočie ceruzkou, potom som nosila ofinu, tak som sa hanbila… Už pár mesiacov používam ÉleverBrow a je to VYNIKAJÚCE. Moja tvár vyzerá úplne inak. je krajšia, prirodzenejšia. Bohužiaľ, s tým kreslením moja tvár vždy bola akoby taká „hroznejšia“. A teraz moje obočie je výrazné a súčasne aj jemné. Používam ÉleverBrow od Eleverlash (majú aj kondicionér na riasy – tiež odporúčam) a niekedy sa aj dokonca nelíčim, a stále dobre vyzerám. Stačia výrazné riasy a obočie a je OK

Priska, Trnava

Kúpili sme si kedysi s maminou kondicionéry na riasy. Tie sa nám zapáčili, tak sme si kúpili aj ÉleverBrow na obočie. Mojej mamine sa už dávno obočie preriedilo, a moje bolo vždy veľmi svetlé a jemné. V podstate bez henny alebo ceruzky nie je vôbec viditeľné. A nie, ospravedlňujem sa! BOLO neviditeľné. Teraz je krásne. Mám je veľmi rada. Stačí, ak je ráno len trošku učešem a vyzerá skvele. Niekedy je len zdôrazním ceruzkou pri silnejšom mejkape. Už po 3-4 týždňoch som zbadala rozdiel, a po 3 mesiacoch mám novú tvár. Je výraznejšia, a naozaj sa ju vníma inak.

Martina, Trenčín

Pozorujem všetky novinky na trhu kozmetiky. Poznám všetky možné TOP, ktoré sú dostupné. Sledujem všetko a ak niečo hľadám, viem zvoliť tie najlepšie riešenia. Dlhotrvajúci rúž na pery? Tento! Čo na suchú pokožku? Práve to! A najlepší kondicionér na obočie? ÉLEVERBROW! Neviem si predstaviť, ako som fungovala predtým… Moja kozmetička sa ešte stále čuduje, ako za 2 mesiace sa mi podarilo takto zmeniť stav môjho obočia. Chĺpky sú tmavšie, pekné sa upravia, a obočie je konečne symetrické, má pekný tvar a je plné. Práve také, aké by malo byť. Môžem odporučiť všetku kozmetiku od Élever.

Ivka, Snina

Zo srdca odporúčam. Je G-E-N-I-Á-L-N-E. Kedysi som si nechala urobiť permanentné obočie. No a… nechcem si už na to spomínať. Plakala som celý týždeň. Vyzerala som úplne ako šašo. Klaun. I pritom smutný klaun. Zaplatila som hrozne veľa za to, že ma zošpatili. A ešte raz toľko som dala za to, že mi toto „dielo“ odstránili. Našťastie som odhalila ÉleverBrow. Chĺpky, ktoré mi rastú, sú zdravé, lesklé, a naozaj skvele vyzerajú. Moje obočie je konečné pekne upravené.

Alexa, Partizánske

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: