Exercise Baoding Balls: zabudnite na bolesť a stres a užite si svoju plnú silu!

Exercise Baoding Balls: zabudnite na bolesť a stres a užite si svoju plnú silu!

Osloboďte sa od svojich ťažkostí za 28 dní vďaka modernej terapii inšpirovanej múdrosťou Ďalekého východu

 • Boj proti bolesti a stresu na na bunkovej úrovni
 • Terapeutické pôsobenie elektromagnetického poľa a vĺn ILF
 • Koniec s nespavosťou a depresiou
 • 100% vitality a energie
 • 100% bezpečnosť
OBJEDNAŤ

ODKIAĽ POCHÁDZA NAŠA NEPOHODA?

Bráni bolesť vašej každodennej činnosti a okráda vás o radosť zo života? Je stále ťažšie a ťažšie mobilizovať sa, aby ste vôbec vstali z postele? Cítite sa stále jeden veľký uzlík nervov? Nie ste sami! Výskumy ukazujú, že každý štvrtý Slovák trpí chronickou bolesťou a stresom. Tieto problémy sú zvyčajne sprevádzané príznakmi, ako sú nespavosť, problémy s koncentráciou, nadmerná únava a dokonca aj depresia. Ale kde presne sa človek cíti zle? A je jediný spôsob, ako bojovať, prehltnúť hrsť sedatív a liekov proti bolesti?

 

I keď to tak nevyzerá – je to škodlivý mýtus! Bolesť je dôležitý varovný signál, ktorý vás informuje, že sa vo vašom tele rozvíja zápal. Jeho zdrojom sú najčastejšie toxíny, ktoré otravujú bunky a dokonca vedú k ich smrti. Telo sa snaží bojovať proti toxínom samotným, čo spôsobuje zápal. Do mozgu sa vysiela impulz o hrozbe – a to je bolesť.

 

Na druhej strane stres je ekvivalent bolesti na úrovni psychiky. Vaše telo v momente úzkosti spúšťa sériu somatických reakcií, ktoré podľa pôvodných inštinktov vo vašom podvedomí mysli vás majú prinútiť utiecť. Bohužiaľ si to nemôžete vždy dovoliť. Napríklad, nebudete utekať z práce, keď máte stresujúci rozhovor so svojím šéfom.

 

Ako vidíte, tablety nie sú schopné odstrániť príčiny problému, ktorými sú bolesť a stres. Potrebujete pomôcť obnoviť vnútornú rovnováhu tela a zbaviť sa strachu a bolesti. A takto fungujú terapeutické guličky Exercise Baoding Balls!

 

Otáčaním guličiek vo vašich rukách zažijete príjemný tlak priamo na receptory, pomocou ktorých sú vaše ruky spojené so zvyškom tela. Vtedy Exercise Baoding Balls ovplyvňuje celé vaše telo a myseľ pomocou elektromagnetického náboja a nízkofrekvenčných vĺn ILF.Počas jednoduchých cvičení sa sila guli4iek dostane do každej bunky, zbaví ich toxínov a eliminuje zápal. Elektromagnetické pole posilňuje bunkové membrány a urýchľuje vývoj spojivového tkaniva. Výsledkom je, že regeneruje predtým oslabené bunky a umožňuje im v budúcnosti zastaviť prísun škodlivých toxínov. Vďaka tomu odstraňuje zdroj bolesti raz a navždy – efektívne, neinvazívne a na 100% prirodzene.

 

Pri tomto cvičení sú guličkyExercise Baoding Balls neuveriteľne uvoľňujúce. Zvyšujú okysličovanie krvi, uvoľňujú napäté svaly a uvoľňujú telo od negatívnych emócií. Dvojica guliek vysiela nízkofrekvenčné zvuky, ktoré upokojujú myseľ a naladia ju tak, aby ste sa rýchlo úplne uvoľnili.

Exercise Baoding Balls: zabudnite na bolesť a stres a užite si svoju plnú silu!

EXERCISE BAODING BALLS JE KOMPLEXNÉ RIEŠENIE, KTORÉ FUNGUJE PROTI RÔZNYM TYPOM BOLESTI A SYMPTÓMOM STRESU

 • Migrény, pocit prázdna, preteky myšlienok
 • Bolesť v končatinách, syndróm nepokojných nôh, chvenie rúk
 • Nadmerné potenie, bolesť nôh
 • Tuhosť a bolesť krku a chrbta
 • Búšenie srdca, bolesti na hrudníku
 • Bolesť a stuhnutosť kĺbov

PREKONAJTE BOLESŤ A STRES V 3 JEDNODUCHÝCH KROKOCH

Boj proti bolesti a stresu je veľmi náročný proces, ktorý je pre naše oči väčšinou neviditeľný. Špecialisti už dlho hľadajú metódu, ktorá so 100% účinnosťou bude pre telo úplne bezpečná . Takto sa zrodila myšlienka realizovať kúru Exercise Baoding Balls v troch fázach, ktoré trvajú celkom 28 dní.

 1. Fáza úplnej detoxikácie a relaxácie – detoxikuje telo na úrovni každej bunky a odstraňuje hlavnú príčinu zápalu. Telo je zo 100% zbavované toxínov, takže už nemusí bojovať a môže začať proces zmierňovania zápalu. Telo sa zbaví napätia, ktoré dáva pocit vnútorného mieru.
 2. Fáza hojenia zápalu a získania odolnosti voči stresu − eliminuje príčinu bolesti na bunkovej úrovni. Všetok zápal sa hojí a bolesť navždy zmizne. Posilnené telo sa zároveň lepšie vyrovná s faktormi, ktoré vám doteraz spôsobili stres.
 3. Fáza bunkového posilňovania − je potrebná, ak chcete odstrániť bolesť a stres raz a navždy. Elektromagnetické pole posilňuje bunkové membrány a urýchľuje vývoj spojivového tkaniva. Vďaka tomu získate záruku, že toxíny a stres NIKDY neprelomia ochrannú bariéru vášho tela.

Preto je veľmi dôležité dokončiť kúru a prejsť všetkými fázami procesu. Iba to zaisťuje – 100% potlačenie zápalu a úplné upokojenie organizmu, čím sa zaručuje, že bolesť a stres sa nikdy nevrátia.

OBJEDNAŤ

AKO TO, ŻE TERAPIA EXERCISE BAODING BALLS JE TAKÁ ÚSPEŠNÁ?

Ak chcete vytvoriť metódu, ktorá vám umožní raz a navždy zbaviť sa bolesti a negatívnych účinkov stresu, musíte myslieť poza svoje hranice. Takto sa k veci dostali aj špecialisti, ktorí vyvinuli Exercise Baoding Balls, guličky inšpirované staro čínskou terapeutickou praxou. Výsledkom bolo, že vytvorili trojfázovú metódu, ktorá už predstihla trh liekov proti bolesti a sedatív.

Exercise Baoding Balls je prvá úplne neinvazívna metóda, ktorá využíva elektromagnetické pole a nízkofrekvenčné zvukové vlny ILF na odstránenie bolesti a stresu. Terapeutické guličky emitujú silu, ktorá preniká do každej bunky, čím ju čistí od toxínov a odstraňuje zápal. V dôsledku toho príčina bolesti zmizne, stres je blokovaný a telo získava rovnováhu a plnú vitalitu. Únava, letargia, nespavosť, strnulosť a dokonca aj depresia miznú.

ODPORÚČANÝ ODBORNÍKMI

Exercise Baoding Balls: zabudnite na bolesť a stres a užite si svoju plnú silu!

Zo skúsenosti viem, že bolesť a úzkosť môžu odobrať radosť zo života. Ľudia trpiaci chronickou bolesťou a stresom sa často stávajú závislými od liekov proti bolesti a sedatív, ktoré iba potláčajú príznaky bez toho, aby pôsobili na príčinu nepohodlia. Toto je začarovaný kruh, pretože zápal, ktorý spôsobuje bolesť, sa vyvíja vo vnútri tela a ničí ho zvnútra. Oslabenie tela v nás zase zvyšuje náchylnosť na stres.

 

Na tomto pozadí vyniká terapia pomocou Exercise Baoding Balls. Tieto jedinečné terapeutické guličky pôsobia na zdroj bolesti a stresu, odstraňujú z tela toxíny, zmierňujú zápaly a upokojujú telo. Toto je jediná metóda dostupná na trhu, ktorá využíva silné elektromagnetické pole, zvukové vlny ILF a starú dobrú akupresúru. S touto kombináciou sú možné precízne cielené operácie, ktoré sú úplne neinvazívne a bezpečné. Odstránenie bolesti a stresu nebolo nikdy také ľahké. Toto je metóda, ktorú tiež odporúčam s čistým svedomím i svojej vlastnej rodine.

Kamila Malinovská, špecialistka na prírodné terapie s 15-ročnou praxou v odbore

ČO ZÍSKATE VÝBEROM EXERCISE BAODING BALLS?

Terapia s použitím Exercise Baoding Balls je tak spoľahlivá, že sa na ňu vzťahuje záruka trojnásobnej spokojnosti. Vďaka tomu nič neriskujete a môžete si byť istí, že dostanete produkt najvyššej kvality. Čo je súčasťou tejto prestížnej záruky?

 1. Záruka originality. Terapia Exercise Baoding Balls využíva jedinečnú kombináciu akupresúry, elektromagnetického poľa a zvukových vĺn s nízkym ILF. S touto kombináciou je možné bojovať proti bolesti a stresu na 100%. Toto je jediná takáto inovatívna metóda dostupná na slovenskom trhu. Preto si môžete byť istí, že vám bude doručený originálny produkt dostupný iba na tejto webovej stránke.
 2. Záruka kvality. Vďaka pokročilému výrobnému procesu spĺňa Exercise Baoding Balls najvyššie štandardy kvality. Kvôli vášmu zdraviu a pohode bola sila elektromagnetického poľa zvolená tak, aby bola kúra bezpečná. To všetko preto, aby jeho účinky plne vyhovovali vašim očakávaniam.
 3. Záruka spokojnosti. Početné testy potvrdzujú účinnosť Exercise Baoding Balls. Na základe týchto výsledkov získala terapia uznanie od odborníkov z celého sveta, ktorí ju odporúčajú všetkým, ktorí k nim prichádzajú o pomoc.

ONI UŽ BOJ S BOLESŤOU A STRESOM VYHRALI

Je neuveriteľné, že taká jednoduchá metóda dokáže také zázraky! Lekári len predpisujú tie prášky, ktoré poškodzujú žalúdok a sú návykové. Bojovala som s hroznými bolesťami kĺbov, pre ktoré už nefungovalo nič a všetci mi naznačovali, že to tak musí byť. Ale nedala som sa znechutiť! Hľadala som na internete a nakoniec som našla tieto úžasné guličky. Stačilo 14 dní – a po bolesti nezostali ani stopy. Teraz môžem jazdiť na bicykli, pracovať na pozemku. Som ako novorodenec! To je najlepší dôkaz, že prírodné metódy v našom tele fungujú najlepšie .

Mária Zavacká z Družstevnej pri Hornáde, 59 r.

Pred časom som bol povýšený na pozíciu manažéra smeny. Kvôli stresu som začal mať problémy so spánkom, čo ma na druhý deň úplne zbavilo energie a ja som začal robiť chyby. Veľmi som sa bál, že ma prepustia … Myslel som, že pre už mňa nieto záchrany, ale potom mi moja partnerka dala Exercise Baoding Balls. Menej ako mesiac – a ani stopa po nespavosti. K svojim novým povinnostiam pristupujem úplne pokojne, mám sviežu myseľ na to, aby som navrhoval nové riešenia a vďaka tomu som dokonca dostal nedávno prémie. Odporúčam z celého srdca!

Karol Mochnacký z Pohorelej, 34 r.

Exercise Baoding Balls je najlepšia metóda, ktorú poznám na migrény. Predtým, keď ma chytili, bol som hotová. Tá bolesť je neopísateľná, akoby lebka praskala zvnútra. Okrem toho tmavé škvrny pod očami, závraty, zvracanie. Nočná mora! Keď mi moja milovaná babička dala tieto „kúzelné“ guličky, nechcela som ju rozosmútiť a začala som sa s nimi hrať len tak pre zábavu. Ale úprimne, neverila som, že by to mohlo urobiť čokoľvek. Ale keď ich teraz používam každý deň, pätnásť minút denne, päť mesiacov som už nemala migrénu. A predtým každý týždeň. Takže to nemôže byť náhoda. Odporúčam všetkým!

Zuzana Zvolenská z Hniezdneho. 38 r.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: