Exodermin proti plesniam: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

Exodermin proti plesniam: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

 • ničí plesňové baktérie
 • odstraňuje svrbenie a suchosť
 • odstraňuje nepríjemný zápach
 • zabraňuje opätovnej infekcii
OBJEDNAŤ

Výsledky štúdia prípravku proti kožnej plesne Exodermin v Nemeckej Klinickej nemocnici

Do štúdie bolo zapojených 11 430 pacientov v rôznych štádiách plesňovej infekcie.

Exodermin pomohol 92% pacientov

 • Zbavili sa kožnej plesne – 56%
 • Zbavili sa príznakov – 36%
 • Prípravok nebol účinný – 8%

Exodermin proti plesniam: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

OBJEDNAŤ

Spôsob aplikácie krému Exodermin

 1. Umyte si nohy teplou vodou
 2. Potom utrite dosucha
 3. Krém aplikujte ľahkým masážnym pohybom zdola nahor

Exodermin – krém, ktorý zbaví kožnej plesne za 30 dní a nedovolí sa jej vrátiť

Obsahuje aktívne prírodné zložky, ktoré úplne odstraňujú spóry patogénnej kožnej plesne, ako aj bezbolestné mikroorganizmy a vírusy

 • Kalanchoe + extrakt z múmie
  Dezinfikujú a zničujú štruktúru huby, odstráňujú podráždenie a nepohodlie, urýchlujú proces hojenia rán a trhlín
 • Propolis + Listy aloe
  zabraňujú reprodukcii a rastu patogénnych biot, vyživujú a zvlhčujú pokožku, zmierňujú nadmerné potenie a nepríjemný zápach
 • Harmanček + olej z monardy
  Vytvárajú ochrannú vrstvu a zabraňujú množeniu baktérií, posilňujú nechtovú platničku
 • Akikula + extrakt z nechtíka
  Normalizujú fungovanie imunitného systému, umožnujú liečbu chronických ochorení, zlepšujú stav tváre

Prosím, neváhajte a zbavte sa kožnej plesne skôr, ako sa začne šíriť ďalej po vašom tele!

Príznaky kožnej plesne sa s časom zhoršujú. Nechty sa začnú drobiť, koža sa začne odlupovať, na chodidlách vzniknú bolestivé červené škvrny – a infekcia sa môže začať šíriť po nohách. Nezanedbávajte chorobu!

Exodermin proti plesniam: odstraňuje kožnú pleseň len za 30 dní a zabraňuje opätovnej infekcii

Vojenský lekár Ján Kováč o histórii vývoja jedinečného zloženia pre produkt Exodermin

Kožnú pleseň v armáde mal každý. Vojaci nosili nepremokavé čižmy po celý rok, v ktorých ich nohy sa zaparovali, boli stále stlačené a trené. Vlhké teplé prostredie je ideálnym miestom pre kožnú pleseň.

V armáde je ťažké liečiť kožnú pleseň: v najlepšom prípade pripravovali octový obklad. Kožná pleseň bola považovaná za bežné kožné ochorenie, ktoré neohrozuje život.

“Ale za môjho života som videl tucet vojakov, ktorým museli vytrhovať nechty postihnuté kožnou plesňou.
Nemohol som sa pozerať na utrpenie stoviek mladých ľudí. Musel som niečo spraviť. Spraviť niečo radikálne. Potom, čo som prešiel strojom byrokracie, osobne som sa dohodol s generálnym plukovníkom na spolupráci so Sanitárno-technickým ústavom a účasti na rozpracovaní prípravku proti kožnej plesni pre vojakov.

5 rokov som sa osobne podieľal na rozpracovaní tohto prípravku. Zložitosť spočívala v tom, že produkt musel byť nielen účinný, ale musel aj spĺňať celý rad farmakologických štandardov. Produkt bol rozpracovaný na štátne peniaze pre armádu – nemali sme právo na omyl. Preto nám to trvalo tisíce hodín práce, stovky teórií a štúdií…

Ale keď sme konečne vytvorili receptúru produktu na liečenie kožnej plesne a úspešne ju otestovali na našej vojenskej jednotke, nebolo to práve najlepšie obdobie pre krajinu. Rozpočet pre armádu bol znížený, naša výskumná skupina bola rozpustená a projekt bol ukončený.

Až do roku 2020 som sa nemohol dohodnúť ani s jednou farmaceutickou spoločnosťou na výrobe nášho produktu – pretože pre lekárne je výhodné, že sa pacienti úplne nevyliečia, ale znovu a znovu sa vracajú k liečbe a nakupujú neúčinné lieky znova a znova. Toľko rokov úsilia však neboli zbytočné. V septembri 2020 sa mi nakoniec podarilo dohodnúť sa na štarte výroby. V najbližšom čase produkt bude distribuovaný iba prostredníctvom e-shopu. Ale myslím si, že po nejakom čase, aj keď s príplatkom, sa dostane do lekární.

Chcel by som poďakovať všetkým, kto sa podieľal na rozpracovaní tohto produktu. Nemyslel som si, že sa dožijem tohto dňa, a som skutočne hrdý, že sa nám to nakoniec podarilo.

Plukovník lekárskej služby, Ján Kováč

Recenzie ľudí, ktorí sa kožnej plesne zbavili s pomocou Exoderminu

Myslím, že som kožnú pleseň dostala v kozmetickom salóne, zrejme pedikér zlé dezinfikoval nástroj. Začali ma svrbieť päty, najmä zboku. Isť k lekárovi s takým malým problémom som nemala čas.

Čítala som pozitívne recenzie o kréme Exodermin na internete a začala som ho používať. Od nôh už nie je cítiť nepríjemný zápach a už ma nesvrbia, kožná pleseň je preč a nevracia sa)

Beata, 60 rokov

Pracujem ako tréner plávania a polovicu života trávim v bazéne. Mnoho ľudí trpia kožnou plesňou u nás aj ja som sa liečila od kožnej plesne. Hneď ako mi začnú svrbieť nohy, okamžite používam všetky druhy krémov.

Exodermin mi odporučila moja kolegyňa, ako účinný nový prostriedok. Po používaní krému Exodermin sa kožná pleseň už šesť mesiacov nevracia.

Miloslava, 61 rokov

Dlho som nevedel, že mám kožnú pleseň. Mal som nie veľmi silné svrbenie, zvýšené potenie a zápach. Až keď žena sa začala sťažovať na nepríjemný zápach, uvedomil som si, že už to nemôžem nechať len tak.

Aplikoval som Exodermin 2-krát denne – a po pár dni zápach a svrbenie zmizli. Natieral som si stopy celý 30-dňový kurz, aby som sa úplne zbavil problému. A všetko zmizlo.

Klement, 63 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: