FitoSpray na chudnutie: ako som schudla o 34 kg

FitoSpray na chudnutie: ako som schudla o 34 kg

Dobrý deň, volam sa Martina. Chcem sa s vami podeliť o mojim malým víťazstvom nad nadváhou. Môj príbeh – to je choroba, rozvod s mojim milovaným manželom, a potom úspech v prekonávaní týchto ťažkych situacií.

Chcem začať tým, že po potrate, zažila som veľa stresu, a kvôli stresu som mala hormonálnu poruchu a depresiu a kôli tomu som jesdla 2 krát viac než obvyklé. Ani som si neuvedomila ak som začala priberať. Výsledok bol smutný – 92 kg. Môj manžel sa najprv snažil ma podporiť, pokúsil sa ma vytiahnuť z depresie, ale potom sa vykašlal na mňa…

Jedneho dňa, môj manžel povedal, že ženu ktorá nemože porodiť dieťa, a okrem toho, vyzera ako tučná krava a neviete si predstaviť, čo to bolo pre mňa: milovaný ma ponížil, cítil som sa hrozne a potom mi povedal ze chce podať rozvod…

Rozmyšľala som o samovražde, pretože nedokázala som si predstaviť život bez blízkej osoby a deti. Kamarátka ma privedla k doktorovi a on mi odporučil schudnúť, to by normalizovalo hormóny a tak by som mohla porodiť zdravé dieťa …

OBJEDNAŤ

FitoSpray na chudnutie: ako som schudla o 34 kg

Nastal čas na zmenu!

Slová bývalého manžela o mojej bezcennosti nedavali mi pokoj, a stojí pred zrkadlom opäť zdesene na jeho objemné telo, som sa rozhodla, že je potrebné, aby sa mení a stávajú perfektné..

 

Tak som okamžite začala premenu vlastného tela: vyskúšala som všetky druhy cvičení, tablety, prášky, drahé krémy , anticelulitídne masáže a veľa inych veci. NEFUNGUJE TO. Nepomáha, je to zbytočné.

 

Už som sa skoro zmierila , pretože vaha sa nemenila…stále 92 kg … Chcela som plakať z mojej bezmocnosti.. Vo všeobecnosti som skoro opustila myšlienku o chudnuti.

OBJEDNAŤ

Zníženie hmotnosti v krátkom čase je realne?!

Jedného dňa som narazila na blog na internete, kde žena pisala o tom ako nejakým zázrakom shudla DOMA, o 22 kg mesiacpomocou nejakeho (FitoSpray) Samozrejme mna to veľmi zaujalo.

Spočiatku som skutočne neverila v účinok – už som vyskúšala všetky druhy tabletiek,važne, vyskučala som všetko možne… Ale dievča, ktore pisalo v blogu je na internete celkom zname, okrem toho pridala úžasné fotografie “pred / po” a rozhodla som sa vyskušať aj jej spôsob..

Aký je výsledok?

Brať treba ráno a večer. A poviem úprimne, nebola som z toho veľmi nadšená a nepovažovala som to za efektívny liek . Ale postupne som si začal všimať, že som začala chudnuť.

Rozhodla som sa počkať týždeň, potom sa postavila na váhy a … Spadla mi sanka! SCHUDLA SOM O 6 kilogramov! Za 7 dní! Môžete tomu uveriť? Neverila som vlastnym očiam a opäť som sa zvážila – 7 kilogramov 200 gramov proste zmizli, to je pravda! Nemýlila som sa! Nemôžem opísať svoju radosť. Naposledy som bola taká šťastná asi pred 20 rokmi.

FitoSpray na chudnutie: ako som schudla o 34 kg

Pokračovala som v pravidelnom užívaní komplexu 2 mesiace, a keď som sa postavila na vahu, bola som šokovana – 34 Kg ZA 2 MESIACE!!!Dokonca som to skontroloval niekoľkokrát – šípka na vahach ukázovala 58 Kg!

 

V práci, samozrejme, zrazu začali všímať, že som silno schudla, a začali sa pýtať AKO. A kolega v práci mi povedal že vždy závidel môjmu manželovi: povedal,že vždy som bol šikovná a zaujímavá, ale teraz som aj veľmi opeknela :)

 

Môj život po tomto rýchlom chudnuti sa veľmi zmenil… Tolko muzskej pozornosti som nemala, nikdy pred tym. Je to veľmi prijemne.

A viete, čoskoro mam svadbu. Áno, áno, z tym mojim milý kolega z práce. A okrem toho som tehotna:) Moje telo prekonalo hormonálne zlyhanie vďaka chudnutiu a teraz sa chystám stať sa plnocennou ženou a matkou v šťastnej a silnej rodine, kde všetci ceníme navzajom !

 

Takto to byva: vďaka bývalému manželovi, ktorý ma kedysi urazil a opustil ma, prekonala som chorobu, depresiu a nadvahu a a teraz som najšťastnejšia, štíhlá a krásna!!!

 

Som veľmi ráda, že sa to všetko stalo. Súčasne so stratou hmotnosti som si uvedomil, že problém pre mnohých z nás je, že najjednoduchšie veci sa nám zdajú byť neúčinné. A komplexnejšie, napríklad operácie – efektívne. Ale nie je to tak. Schudnut za kratky cas sa dá. Rýchlym a bezpečným spôsobom bez diét a cvičení. Overene! Mimochodom, dievčatá, váha sa odvtedy nezvyšuje, objemy zostávajú rovnaké.

Recenzie

Tiež som použivala tento prostridok a za mesiac som schudla o 12 kilogramov. Nikdy pred tym somnevidela taký efekt.

Marta Pancuraková

Súhlasím, nanvaha nikomu neprospieva. Chápem to ako nikto iný – niekedy som vážila okolo 100 kg. Vďaka Bohu, lekár predpísal komplex – za tri mesiace som schuda, a zdravie sa dostalo do normálu – už žiadna dýchavičnosť, potenie a iné problémy.

Ela Huťová

Ahojte, mám skromnejšie výsledky, ale zhodila som pár kilogramov a som šťastná.

Marta Hondžurová

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: