Flexitol: hydratačný krém na nohy

Flexitol: hydratačný krém na nohy

Hydratačný krém na nohy Flexitol je obohatený o vitamín E a obsahuje 10% močoviny v bohatej a vysoko koncentrovanej báze, ktorá zmäkčuje a hydratuje veľmi suchú pokožku. Tento jemný, rýchlo vstrebaný prípravok je vhodný na použitie u osôb, ktoré sú náchylné na veľmi suché nohy a nohy.

  • Кrok 1. Uistite sa, že nosíte správne topánky. Nepohodlná obuv alebo nesprávne dimenzovaná obuv môže byť príčinou mnohých problémov s nohou. Pokúste sa tiež vyhnúť topánkam s otvoreným chrbtom alebo tenkej podrážke, ak sú náchylné na suché a popraskané päty, ktoré sú najlepšie ošetrené našim balzamom na podpätku.
  • Кrok 2. Aj keď umenie nail je na trende, a je to v pohode byť kreatívne farebné, snažte sa nepoužívať lak na nechty. V prípade potreby použite náš nechtový revitalizačný gél, aby ste nechali nechty nechať užívať.
  • Кrok 3. Nechajte svoje nohy dýchať, tým, že si večer odložíte topánky a ponožky. Je to tiež ideálny čas na to, aby ste im dali pochutnať na nejakom hydratačnom kréme na nohy.
OBJEDNAŤ

Flexitol: hydratačný krém na nohy

Hydratačný krém na nohy

Hydratačný krém na nohy Flexitol udržuje pokožku hladkú, hodvábnu a intenzívne vyživovanú, čím pomáha obnoviť jej prirodzený vzhľad. Používajte ako súčasť dennej rutiny na hydratáciu veľmi suchých nôh a nôh

OBJEDNAŤ

Získajte viac informácií o našom produkte

Aj keď sú vaše nohy mimo dohľadu, mali by ste s nimi zaobchádzať tak, ako keby boli stále vystavení. Nohy môžu vyschnúť počas zimy, čo vedie k popraskaným pätám a olupovaniu pokožky.

Flexitol: hydratačný krém na nohy

Vynikajúca kombinácia

Obohatený o Pro Vitamín E a L-Arginín — Zmäkčovadlá na prenikanie a hladkú tvrdú pokožku. Vylepšené s exfoliačnými vlastnosťami — 10% močoviny na odstránenie odumretých kožných buniek. Okluzívne vlastnosti vytvárajúce bariérovú funkciu.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: