Folisin proti vypadávaniu vlasov: vaše vlasy budú husté a zdravé!

Folisin proti vypadávaniu vlasov: vaše vlasy budú husté a zdravé!

Folisin obsahuje zložky, ktoré:

 • podporujú prirodzený rast vlasov
 • znižujú intenzitu vypadávania
 • pomáhajú udržiavať normálnu pigmentáciu vlasov
 • podporujú udržiavanie správnej úrovne testosterónu
OBJEDNAŤ

Prečo vlasy vypadávajú?

Dôvody, prečo vypadávajú vlasy, sú spojené s mnohými faktormi – vonkajšími aj vnútornými. Naše telo je zložitý stroj, v ktorom každý z procesov ovplyvňuje ostatné. Zle vyvážená strava, stres, hormonálne problémy alebo len gény – všetky tieto faktory môžu narušiť rastový cyklus vlasov a urýchliť ich vypadávanie.

Vaše vlasy sú denne vystavené radu negatívnych faktorov:

Folisin proti vypadávaniu vlasov: vaše vlasy budú husté a zdravé!

 1. Chronický stres
 2. Genetické faktory
 3. Hormonálne poruchy
 4. Nutričné nedostatky
 5. Nesprávna starostlivosť

Každý deň sú vlasové folikuly vystavené týmto faktorom, a preto sa nemôžu správne vyvíjať. Každý zo stoniek potrebuje koniec koncov tri fázy: anagén, keď se vytvárajú nové vlasové bunky, telogén, tj. pokojný stav, a katagén (odumieranie). Všetky nepravidelnosti vo fungovaní tela a rôzne vonkajšie podnety narušujú prirodzený cyklus života vlasov, čo prispieva ku zvýšenej strate a rastu slabých a tenkých stoniek.

OBJEDNAŤ

Folisin vám pomôže zachovať si hustý účes pomocou:

 • Indukovania fázy anagénu a skracovania telogénu
 • Anti-androgénnych účinkov
 • Podpory pigmentácie vlasov
 • Spomaľovania vypadávania vlasov

Ako Folisin funguje v boji za silné vlasy?

Folisin proti vypadávaniu vlasov: vaše vlasy budú husté a zdravé!

Folisin je doplnok stravy určený pre mužov, ktorí chcú podporiť vzhľad a zdravie svojich vlasov.

 • Rychlejší rast produkt obsahuje zložky, ktoré podporujú procesy rastu mužských vlasov, stimulujú folikuly a urýchľujú tvorbu nových vlasov.
 • Testosterón pod kontrolou zložky doplnku stravy pomáhajú udržiavať normálnu hladinu hormónov, čo pomáha zastaviť vypadávanie vlasov.
 • Lepšia kvalita vlasov aktívne výťažky podporujú prirodzenú farbu a stav vlasov, ktoré sú lesklé a silné.
 • Zníženie vypadávania vlasov prírodné zložky doplnku stravy majú za následok inhibíciu procesov vypadávania vlasov a napomáhania zahusťovania vlasov.

Prísady Vysoká účinnosť doplnku stravy

Folisin vyplýva z jeho jedinečného zloženia. Výrobok obsahuje len prírodné zložky, ktoré fungujú na princípe synergie, potlačujú príčiny vypadávania vlasov a podporujú tvorbu nových.

Folisin takisto obsahuje

Folisin proti vypadávaniu vlasov: vaše vlasy budú husté a zdravé!

 1. Serenoa plazivá extrakt zo serenoy plazivej obsahujúci 25% mastných kyselín. Má účinok na podporu rastu vlasov u mužov a pomáha udržiavať normálne reprodukčnej funkcie a zdravie prostaty.
 2. PhosphaMax kyselina fosfatidová je fosfolipid, ktorý hrá dôležitú rolu v regulácii buniek. Klinické štúdie potvrdili, že má potenciál podporovať rast vlasov a vyvolať anagénnu fázu cyklu rastu vlasov.
 3. BioPerine® extrakt z čierneho korenia najvyššej kvality, ktorý podporuje vstrebávanie beta-karoténu a selénu.
 4. EVNolMax™ zmes tokoferolov najvyššej kvality, obsahujúce vitamín E a tokotrienol. Podporuje rast nových vlasov a zabraňuje vypadávaniu vlasov, čo bolo potvrdené v klinických štúdiách.
 5. Tekvica tekvicový extrakt bohatý na beta-sitosteroly. Klinické štúdie naznačujú, že má antiandrogénne pôsobenie a blokuje aktivitu 5-alfa reduktázy. Extrémne efektívny v kombinácii so serenoou plazivou (obsiahnutou vo Folisin).
 6. Vitamínový a minerálny komplex obsahuje vitamín A, biotín, zinok, meď a selén Selenium SeLECT®. Tieto zložky sú nesmierne dôležité pre udržanie normálneho zdravia vlasov a pigmentácie. Okrem toho takisto ovplyvňuje mužské reprodukčné funkcie, pomáha udržiavať hladinu testosterónu a podporuje spermatogenézu.

Recenzia

“Po 40 som začal strácať vlasy. Používal som rôzne šampóny a doplnky, ale všetky boli nanič. Až vďaka Folisin som znovu získal vlasy a sebavedomie. Plánujem si kúpiť ďalšie balenie.”

Arthur Manchester

“Začal som plešatieť kvôli stresu a preťaženiu. Vlasy mi vypadávali doslova hrsťami. Začal som hľadať riešenie a natrafil som na Folisin. Kúpil som si hneď 3 balenia, pretože tak ma to vyšlo lacnejšie. Pomohlo a vlasy mi prestali vypadávať!”

Mirek Varšava 

“Keď som si všimol vypadávajúce vlasy, prestal som sa cítiť sebaisto. Počúval som zo všetkých strán, že taký je údel mužov. Nechcel som sa s tým zmieriť a hľadal som riešenie. Našiel som Folisin a bola to trefa do čierneho.”

Herman Hamburg

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: