Fungent PERFEKTNÝ ASISTENT PROTI PLESNE, SVRBENIU A PRASKLINÁM NA PÄTÁCH!

Fungent PERFEKTNÝ ASISTENT PROTI PLESNE, SVRBENIU A PRASKLINÁM NA PÄTÁCH!

 • Pomáha vyrovnať sa s príznakmi plesne;
 • Pomáha bojovať proti infekcii
 • Minimalizuje svrbenie, odlupovanie a podráždenie pokožky;
 • Pomáha vyrovnať sa s nepríjemným zápachom;
 • Pomáha zlepšovať činnosť potných žliaz;
 • Pomáha pri hojení rán a prasklín na nohách.
OBJEDNAŤ

Ako Fungent účinkuje?

Neustále používanie Fungentu pomáha bojovať s množstvom problémov na pokožke nôh. Jeho zložky pomáhajú minimalizovať:

 • Šúpanie
 • Nepríjemný zápach
 • Sčervenanie nôh
 • Praskliny
 • Drsnú kožu
 • Svrbenie a nepohodlie

VÝSLEDKY TÝCH, KTORÍ UŽ Fungent POUŽÍVAJÚ

Fungent PERFEKTNÝ ASISTENT PROTI PLESNE, SVRBENIU A PRASKLINÁM NA PÄTÁCH!

 1. Zastavil sa zápalový proces
 2. Nepríjemné pocity a svrbenie zmizli
 3. Nepríjemný zápach je preč
 4. Koža chodidiel je jemnejšia
 5. Zastavilo sa nadmerné potenie
 6. Má analgetický účinok
 7. Zlepšil sa stav nechtov
 8. Zmizlo psychické nepohodlie
OBJEDNAŤ

AKO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ Fungent

Skôr ako začnete používať Fungent, vyčistite a pripravte problémové miesto. Použite produkt a počkajte niekoľko minút, kým bude fungovať. Opakujte postup každý večer pred spaním. Po absolvovaní kurzu uvidíte premenu – vaše telo sa vám POĎAKUJE!

Prečo je Fungent účinnejší ako iné antimykotické prípravky?

Fungent PERFEKTNÝ ASISTENT PROTI PLESNE, SVRBENIU A PRASKLINÁM NA PÄTÁCH!

Antimykotiká spadajú do dvoch kategórií: buď nefungujú, alebo pomáhajú iba vtedy, keď sa používajú. Ak ste sa stretli s hubou a aspoň raz ste použili neaktívne a neúčinné kurzy, pravdepodobne viete, o čom hovoríme.

Fungent úplne mení myšlienku antifungálnych produktov. Hromadné štúdie ukázali, že tento liek je veľmi dobrým pomocníkom v boji proti hubovej infekcii. Tie výsledky a ukazovatele, ktoré možno dosiahnuť po prvom kurze, sa dosahujú vďaka starostlivo vybraným zložkám.

Odborný posudok dermatológa

Po dôkladnom preštudovaní zloženia Fungent môžem s istotou povedať, že ide o veľmi účinný prostriedok. Najdôležitejšia je v ňom kompletná starostlivosť o pokožku nôh. Aj keď máte len jeden alebo niekoľko príznakov, už by ste mali používať Fungent, aby ste sa vyhli nebezpečným následkom plesňovej infekcie. Pamätajte, že huba na nohách sa objavuje náhle a vyvíja sa veľmi rýchlo! Dnes pociťujete nepohodlie a mierne krátkodobé svrbenie a zajtra môžete užívať antibiotiká a liečiť sa v nemocnici. NEODKLADAJ SVOJ PROBLÉM! Odstráňte ju pri prvých príznakoch. Je dôležité mať na pamäti, že huby sú najaktívnejšie zo všetkých problémov. Stačí jeden dotyk zdroja a už vám hrozí, že sa nakazíte!

— Milan Hut,
dermatológ, kozmetológ.

Recenzie

Vždy som si myslela, že ma pleseň nikdy nechytí. No keď ma po bazéne začali svrbieť nohy, hneď som si uvedomila, čo je zle… Predtým, ako som začala používať Fungent, som vyskúšala kopu produktov, ktoré na chvíľu zmiernili svrbenie a praskliny. Všetko však pomáha len na pár dní. Nakoniec, keď mi praskali päty a začali krvácať, išla som k odborníkovi. Práve on mi predpísal Fungent. A teraz sa už na pláži nebojím vyzuť!! Vďaka!

Mária, Trenčin

Keď mi praskli päty, spomenula som si, že moji starí rodičia mali to isté. Je to hrozné. Že je to pleseň som si uvedomila, keď praskliny začali strašne svrbieť. Potom som si spomenula, že pred mesiacom som si zabudla papuče v bazéne, s najväčšou pravdepodobnosťou som tam nabrala túto infekciu. Ďakujem kamoške za odporúčanie! Fungent je fakt záchranca!

Silvia, Poprad

Po dlhú dobu som sa snažila vyliečiť pleseň ľudovými prostriedkami, kým som to nezhoršila. Bolo to veľmi bolestivé a nepríjemné. Nadmerné potenie nôh mi neustále prináša problémy v podobe plesní. Tak som sa rozhodla vyskúšať niečo nové. O Fungent som sa dozvedela od mojej mamy. Svrbenie zmizlo po prvom použití. Potom mi odporučili absolvovať kurz, po ktorom by mala infekcia úplne zmiznúť. Čo sa aj stalo! Ďakujem výrobcom za Fungent a mojej mame za rady!

Linda, Nitra

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: